שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  גיא זהר יחליף את גבי גזית ברדיו ללא הפסקה

  זהר יגיש במקום גזית את רצועת האקטואליה של התחנה בימים ראשון עד רביעי, וגזית ימשיך להגיש אותה בימי חמישי. "רוצה להתפנות לדברים אחרים", מסר השדר הוותיק

  שינוי מפתיע ברדיו לא הפסקה: גיא זהר מצטרף לתחנה ויגיש את רצועת האקטואליה היומית בימי ראשון עד רביעי במקומו של גבי גזית, שעשה זאת בשש השנים האחרונות. על פי הודעה שהוציאה היום (א') תחנת הרדיו, גזית ביקש להפחית מהעומס ולהגיש את הרצועה, שנחשבת לעוגן בתחנה, בימי חמישי בלבד במקום חמש פעמים בשבוע.

   

  זהר שימש בעבר ככתב ומגיש בגל"צ. בעשר השנים האחרונות הוא מגיש את התוכנית "היום שהיה" בערוץ 10 ובחודשים האחרונים אף הגיש את מהדורת החדשות המרכזית, אך לאחרונה הודיע למנכ"ל הערוץ גולן יוכפז על רצונו לעזוב את מהדורת החדשות. בערוץ נימקו את עזיבתו במעבר האולפנים לירושלים, מהלך שמקשה על זוהר מבחינה טכנית.

  גיא זהר. "התגעגעתי לאינטימיות של המדיום" (צילום: סמדר שילוני) (צילום: סמדר שילוני)
  גיא זהר. "התגעגעתי לאינטימיות של המדיום"(צילום: סמדר שילוני)
   

  מנכ"ל רדיו ללא הפסקה, איל פאר, מסר בתגובה: "גיא זהר נבחר להגיש את רצועת האקטואליה היומית ברדיו ללא הפסקה לאחר תקופה ארוכה של חיפושים אחר מחליף ראוי לאחת התוכניות החשובות ביותר שלנו. זהר הוא בחירה מעולה, ואנחנו שמחים מאד שהוא מצטרף לרדיו ללא הפסקה. אני מבקש להודות לגבי גזית על עשייתו המקצועית, חריצותו ומסירותו לתכנית, ומבקש להבהיר כי זו אינה פרידה מהשדר המוערך".

   

  גיא זהר מסר: "שמחתי מאוד על ההצעה של רדיו ללא הפסקה לחזור ולשדר ברדיו. התגעגעתי לאינטימיות שמציע המדיום לצד היכולת להרחיב ולהעמיק בנושאים שאני עוסק בהם גם בתוכנית הלילה בטלוויזיה. מצאתי בתחנה התלהבות ונכונות לעשייה עיתונאות לצד שילוב מעניין ומתקדם עם האינטרנט. בעולמנו המורכב תקשורתית, מסתמן שעשייה עיתונאית לא תשמור על אפקטיביות אם תישאר בפלטפורמה אחת בלבד".

   

  מגבי גזית נמסר: "אחרי עשר שנים רצופות של תוכניות רדיו יומיות, מתוכן ארבע בקול ישראל, נעתרתי להצעות לעשיית שני פרויקטים חדשים בתחום הכתיבה והטלוויזיה וביקשתי להוריד מינון. אחרי שהגשמתי את כל היעדים שלי אני רוצה להתפנות לדברים אחרים. אני שמח שגיא זהר מחליף אותי, זו לא פרידה, בסך הכל הפחתת מינון. אני מודה למנכ"ל רדיו ללא הפסקה".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  גיא זהר. חוזר לרדיו
  צילום: ענת מוסברג
  גבי גזית. "מפחית מעומס"
  צילום: ענת מוסברג
  לאתר ההטבות
  מומלצים