שתף קטע נבחר

3 ערבים ישראלים נעדרים: חשש שפנו לסוריה

משפחותיהם של השלושה, מאזור המשולש, דיווחו כי לא יצרו עמן קשר כבר 10 ימים, וחוששות כי עשו את דרכם לסוריה כדי להצטרף לכוחות המורדים

שלושה תושבי המשולש בשנות ה-30 לחייהם, שנסעו לחו"ל לפני 10 ימים, איבדו קשר עם מכריהם בארץ. בני המשפחות חוששים שנכנסו לסוריה והצטרפו לכוחות המורדים נגד אסד.

 

דיווחי חדשות נוספים ב-ynet:

יצא בזול: עבודות שירות לנער שדקר במועדון

ניסו לגנוב תלושים ומצאו הזמנות לחתונה

 

אביו של אחד הנעדרים הגיע לתחנת המשטרה במקום מגוריו ודיווח על ההיעדרות. גורם במשטרה אמר ל-ynet: "אחת המשפחות הודיעה על בנה שנסע לטורקיה וציינה כי היא חוששת שהוא נכנס לסוריה כדי להשתתף בלחימה. מתברר כי בנם קנה כרטיס טיסה לכיוון אחד. הקרובים של שני הנעדרים הנוספים עוד לא הודיעו למשטרה על המקרה. ככל הנראה מפחדים שיעצרו אותם עם שובם ארצה".

 

מכריהם של השלושה סיפרו: "כולם חוששים שהם נכנסו לסוריה. בני המשפחות מודאגים מאוד. הם מנסים ליצור איתם קשר אבל ללא הצלחה". עוד אמרו כי אחד הנעדרים התחתן רק לפני כמה חודשים. "אשתו ובני משפחתו מחכים שהוא יחזור לחיק המשפחה".

 

קרובם של אחד הנעדרים הוסיף: "כולנו מצפים לדעת לאן הם נסעו ומה מצבם. אנחנו במתח וחוששים לחייהם. אני מקווה שהם לא נכנסו לסוריה, ומבקש מהם - צרו איתנו קשר כלשהו כדי שלפחות נירגע".

 

גם הסטודנט הערבי הישראלי תושב אזור הצפון שנעדר זה כחודש וחצי בחו"ל עדיין לא חזר לארץ. על פי החשד גם הוא נכנס לסוריה כדי להילחם יחד עם המורדים.  

 

ממשרד החוץ נמסר בתגובה כי לא התקבל אצלם דיווח על נעדרים ישראלים בחו"ל, אך הוסיפו כי ייתכן שיהיו התפתחיות בימים הקרובים.

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: חגי אהרון
גבול סוריה-ישראל (ארכיון)
צילום: חגי אהרון
מומלצים