שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  Suzuki Crossover: הכי משפחתית, הכי משתלמת
  רק פעם בכמה שנים מגיעה אלינו מכונית עם בשורה שמשנה את חוקי המשחק. סוזוקי קרוסאובר החדשה עושה את זה היום לקטגוריה הגדולה והמבוקשת ביותר, למשפחתיות. הלהיט הבא של סוזוקי היפנית מספק את כל מה שנחשק במכונית משפחתית אחת: עיצוב קרוסאובר פרקטי, יותר גובה, יותר נוחות, וגם חוויית נהיגה ופינוק בסטנדרטים לא מוכרים. דגם הקונספט שהוצג לראשונה בתערוכת הרכב הבינלאומית בפריז (וסובב ראשים בלי סוף), מושק עכשיו אצלנו, במקביל להשקה העולמית, כדי לכבוש עוד ועוד לבבות. ותרשמו גם תג מחיר מנצח: 109,990 ש"ח לדגם ידני ו-119,990 ש"ח לאוטומטי. אין עוד משפחתית כזאת

  העולם עשיר במכוניות טובות, אבל רק אחת לכמה שנים נחשפת מכונית שמשנה את חוקי המשחק וכובשת את השוק בזכות שילוב יוצא דופן של איכויות ותכונות שיוצרות מכונית נחשקת באמת. סוזוקי קרוסאובר (Suzuki Crossover) המשפחתית החדשה, היא הראשונה שמספקת את השילוב בין הפונקציונליות של מכונית משפחתית אמיתית ונדיבה, עם עיצוב קרוסאובר יעיל ומאד שימושי.

   

  השילוב המדובר מייצג את המגמות החמות והחדשניות ביותר בעיצוב ובתכנון מכוניות. דגם הקונספט של הסוזוקי קרוסאובר הוצג לראשונה בתערוכת הרכב הבינלאומית בפריז וסובב ראשים בלי סוף. וכעת הוא כאן, אצלנו, במקביל להשקה עולמית גדולה ומתוקשרת, כאשר את ההשקה המקומית של קבוצת מכשירי תנועה כיבד בנוכחותו מר טקנרי סוזוקי, נשיא סוזוקי אירופה,שגם ידע להדגיש שהקרוסאובר החדש כמו "תוכנן ומתאים מאוד למשפחה הישראלית".

   

  שלב חדש באבולוציה של המשפחתיות

  ויש היגיון בהתלהבות. מתחת למעטפת העיצובית של דגם הקרוסאובר (טרנד חם בפני עצמו), ניצבת מכונית משפחתית

  פונקציונלית להפליא. סוזוקי היפנית ידעה לחבר בחוכמה בין הנחשקות של תצורת קרוסאובר אווירודינמי, הקורצת לג'יפ עירוני-שטח גבוה וחתיכי, למכלול התכונות שחשובות באמת למשפחה. במלים אחרות, היא הצליחה ליצור הכלאה מרגשת, עם שורה תחתונה של סגמנט משפחתיות מפתיע בפני עצמו. נכון להיום, מדובר במשפחתית היחידה בישראל בעיצוב קרוסאובר והראשונה, שתכניס אתכם ל-2014 עם מענה מושלם למשפחה.

   

   

  גבוהה, נוחה, פרקטית ונדיבה בכל מימד
  גבוהה, נוחה, פרקטית ונדיבה בכל מימד

   

  בתוך החבילה הזו קבלו מנוע חזק (1,600 סמ"ק) עם ביצועי כביש מרשימים, אבזור נדיב ומפתיע שכולל. ותגידו שלום למפתח: התנעת המכונית החדשה, בדומה למכוניות יוקרה, נעשית ללא מפתח, רק לחיצת כפתור קלילה (שלט חכם). וגם: תא הנוסעים מרווח, תא המטען ענק, הגה כוח חשמלי, גיר אוטומטי מתקדם עם 7 מצבים (יש גם גרסה ידנית), מערכת בקרת אקלים מפוצלת, מראות מתקפלות חשמליות, בקרת שיוט (קרוז קונטרול), מערכת בקרת לחץ אוויר בצמיגים וכל שאר הגודיז שעושים למשפחה הרבה טוב על הלב.

   

  פרקטי ביותר: עיצוב הקרוסאובר מוסיף, כאמור, את מימד הגובה לנוחות המשפחה. סוזוקי קרוסאובר היא משפחתית שמפתיעה עם 158 ס"מ גובה, מה שאומר, בין היתר, שהיא הרבה יותר נוחה לתפעול. למשל, להושבת פעוטות (2-3 מושבי תינוק) וגם להעמסת קניות וציוד משפחתי. באמת, למה להתכופף אם לא מוכרחים? למעשה, סוזוקי קרוסאובר היא הגבוהה ביותר מבין המשפחתיות הקלאסיות הגדולות. ועדיין לא דיברנו על מרווח פנימי, לרבות מרווח הברכיים והראש הגדולים בקטגוריה.

   

  אם אמרנו שהקרוסאובר החדשה של סוזוקי גבוהה, מן הסתם יש לישיבה הגבוהה של הנהג והנוסעים גם יתרונות בטיחותיים וגם הנאה מוחשית מכל נהיגה. מה שבטוח הוא שתנוחת נהיגה גבוהה, כמו בג'יפ הקלאסי, מועדפת על-ידי הנהגים הישראלים - גברים ונשים. למה? תחושת השליטה והיציבות, ראיית הנוף (אורבני או שטח) ועוד. ולזה נוסיף תפעול נוח של ההילוכים ומערכות רבות ברכב מגלגל ההגה. פינוק אמרנו?

   

  תא מטען ענק כזה לא ראינו במשפחתית
  תא מטען ענק כזה לא ראינו במשפחתית

    

  במיפרט החלומות דגמי 4X4 מתקדמים

  קטגוריית המכוניות המשפחתיות היא הגדולה ביותר והיא כמובן הכי תחרותית. סוזוקי באו לנצח והקרוסאובר החדשה משווקת עם כל מה שצריך - כל מה שמשפחה ישראלית דורשת ומצפה מכלי הרכב המשפחתי. לצד מנוע ה-1,600 הגמיש והחזק, קיימים דגמי 4x4 של קרוסאובר, עם הדור החדש של הנעה כפולה All Grip, ארבעה מצבי נהיגה באמצעות 'בורר לחיצה וסיבוב', וקבלו גם את הגיר האוטומטי הכי מתקדם (7 מצבים) שמבטיח חוויית נהיגה נוחה, בטוחה, איכותית וגם חסכונית. מי שרוכש סוזוקי יודע כי אמינות מירבית, בלי הפתעות, היא חלק אינטגרלי מהחבילה.

   

  הכל מובן מאליו במשפחתית החדשה סוזוקי קרוסאובר. מיפרט הבטיחות הגבוה עם 7 כריות אוויר ומערכות התראה מתקדמות, המרחב למשפחה של חמש נפשות והמקום למטען שלה, האיבזור המפנק. 'הכל כלול' כמו שהישראלים אוהבים, ואחזקה נוחה וחסכונית, החסכונית בקטגוריה - עם צריכת דלק משולבת של 18.1 ק"מ לליטר!

   

  לסוזוקי יש מוניטין של קנייה הגיונית וחכמה. כל דגמי סוזוקי מוכיחים את המוניטין עם מחירים גבוהים בשווקי המשנה – יד ראשונה ויד שנייה. סוזוקי היא מכונית ששומרת על ערך גבוה, בזכות היותה מכונית אמינה שמספקת את "הסחורה". סוזוקי קרוסאובר מספקת היום גם ריגוש. התגובות הראשונות של בעלי משפחות לאפשרות לקבל מכונית משפחתית מושלמת שנראית כמו 'משהו אחר לגמרי' הן לא פחות מפנטסטיות.

   

  צריכת דלק משולבת של 18.1 ק"מ לליטר
  צריכת דלק משולבת של 18.1 ק"מ לליטר

   

  וצריך לשמוע את מחיר ההשקה של סוזוקי קרוסאובר, כדי לתרגם את ההתלהבות והתשוקה להחלטה מהירה. סוזוקי אכן מצליחה לחדש תוך שמירה על כל הערכים שהפכו אותה לקנייה משתלמת, ביניהם מחיר הגיוני. הפעם זה גם מחיר מנצח. מחיר הקרוסאובר בישראל: 109,990 אלף שקלים בלבד לדגם ידני, 119,990 ש"ח לדגם האוטומטי ו-139,990 ש"ח לדגם 4X4.

   

  הקרוסאובר היפהפיה מוסיפה את תחושת האתגר והריגוש ומביאה לידי ביטוי את החדשנות של סוזוקי. העיצוב הנהדר של סוזוקי קרוסאובר הוא ממש לא רק עניין של אופנתיות וריגושים בלבד. מדובר בדגם פרקטי מאוד. המחיר, אם נסכם, הופך את חבילת החדשנות המשפחתית של סוזוקי לפתרון להיט.

  אין עוד משפחתית (משתלמת) כזאת.

    

  בחירת המשפחות

  עם סל היתרונות והאיכויות פורץ הדרך שלה, מקבלת הסוזוקי קרוסאובר החדשה את תואר המשפחתית המשתלמת ביותר בקטגוריה, מה שהופך אותה לבחירה משפחתית אולטימטיבית

   

  עיצוב נחשק - לראשונה עיצוב קרוסאובר במשפחתית

   

  תא נוסעים גבוה ומרווח - 158 ס"מ גובה לנוחות תפעולית מלאה

   

  תא מטען ענק - גם בקנה מידה של משפחתיות מרווחות

   

  נוחות וחוויית נהיגה - שליטה וראיית המרחב

   

  אבזור מפנק - התנעה וכניסה ללא מפתח, בקרת אקלים

   

  המשפחתית החסכונית - 18.1 ק"מ לליטר. החסכונית והמשתלמת ביותר בקטגוריה

   

  יותר בטיחותית - 7 כריות אוויר, ESP, מערכת בקרת לחץ אוויר

   

  פחות מחיר - החל מ-109,990 שקלים למשפחתית שיש בה הכל

   

  מיפרט: החבילה המשפחתית של סוזוקי קרוסאובר 

  מנוע 1,600 סמ"ק, 4 צילינדרים, 16 שסתומים, המספק 119 כוחות סוס ב-6,000 סל"ד.

  צריכת דלק חסכונית: 18.1 ק"מ לליטר.

  גיר אוטומטי מתקדם עם 7 מצבים לנהיגה נוחה וחסכונית (ידני 5 הילוכים)

  הגה כוח מתכוונן וטלסקופי.

  שליטה על ההילוכים מההגה.

  התנעה ללא מפתח.

  מערכת בקרת שיוט.

  אימובילייזר.

  מרחב פנימי גדול עם מרווח רגליים ומרווח ראש הכי גדולים בקטגוריה.

  מערכת 4WD לנסיעת שטח קלה.

  מערכת ABS למניעת נעילת גלגלים.

  מערכת EBD לחלוקת עומסי בלימה.

  לוח מחוונים עם תצוגה עשירה, כולל שעון דיגיטלי, מד טווח נסיעה, לחץ צמיגים, מצב נהיגה, התראת פנסים דולקים, התראת דלת פתוחה, התראת חגורות בטיחות גם במושב האחורי.

  רדיו-דיסק MP3 ו-4 רמקולים.

  חיבור USB.

  תא מטען ענק 430 סמ"ק שמכפיל את עצמו כאשר המושב האחורי מקופל, כולל פתיחה חשמלית.

  נקודות עיגון למושבי תינוקות וילדים.

  מיפרט בטיחות בסטנדרט גבוה עם 7 כריות אוויר.

  מערכת ניטור לחץ אוויר בצמיגים TPMS.

  מערכת בקרת אקלים עם מזגן מפוצל לנהג ולנוסע.

  חלונות חשמליים.

  מראות צד מתכווננות ומתקפלות חשמלית.

  נעילה מרכזית משלט רחוק ומכפתור לנהג.

  מיכל דלק 47 ליטר.

  בדגמי 4x4 הדור החדש של הנעה כפולה All Grip, ארבעה מצבי נהיגה באמצעות 'בורר לחיצה וסיבוב'.

   

   

  לפרטים: 9955* או באתר סוזוקי

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "Suzuki Crossover: הכי משפחתית, הכי משתלמת"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים