שתף קטע נבחר

השבוע: אל תתעסקו עם תימנייה עם אקדח

בפיליפינים זעקו לעזרה אחרי פגיעת הטייפון, בבריטניה זכרו את חללי הממלכה ובנפאל הכריזו על שביתה. כך נראה השבוע האחרון בעין העדשה

תמונות השבוע בעולם - כתבות אחרונות:

הרחוב הברזילאי הפך למסלול אופנה

ה"נערה עם עגיל פנינה" קפצה ל-NY

קייט שבה לגזרה בסקיני ג'ינס

וואן דיירקשן וכדורגל בסומליה

 

דייג יושב בסירתו בנהר אינלה שבצפון-מזרח מיאנמר (צילום: AFP) (צילום: AFP)
דייג יושב בסירתו בנהר אינלה שבצפון-מזרח מיאנמר(צילום: AFP)

הקוסמונאוט הרוסי פיודור יורצ'יקין אוחז בלפיד האולימפי של משחקי החורף שייערכו השנה בעיר סוצ'י. יורצ'יקין נחת ביחד עם שני עמיתים נוספים אחרי שהות של 66 ימים בחלל (צילום: AFP) (צילום: AFP)
הקוסמונאוט הרוסי פיודור יורצ'יקין אוחז בלפיד האולימפי של משחקי החורף שייערכו השנה בעיר סוצ'י. יורצ'יקין נחת ביחד עם שני עמיתים נוספים אחרי שהות של 66 ימים בחלל(צילום: AFP)

אוהדי קבוצת הכדורגל האיטלקית יובנטוס יוצרים לב מדגלים צהובים במהלך משחקה של הקבוצה נגד נאפולי בעיר טורינו (צילום: AFP) (צילום: AFP)
אוהדי קבוצת הכדורגל האיטלקית יובנטוס יוצרים לב מדגלים צהובים במהלך משחקה של הקבוצה נגד נאפולי בעיר טורינו(צילום: AFP)

תושב העיר טקלובן שבפיליפינים, שהוכתה קשות מסופת טייפון, מרסס כתובת גרפיטי על מגרש כדורסל: "הצילו SOS אנחנו זקוקים למזון" (צילום: AFP) (צילום: AFP)
תושב העיר טקלובן שבפיליפינים, שהוכתה קשות מסופת טייפון, מרסס כתובת גרפיטי על מגרש כדורסל: "הצילו SOS אנחנו זקוקים למזון"(צילום: AFP)

מבט אווירי על עצי קוקוס בעיר גיואן שנעקרו משורשיהם בסופת הטייפון שפקדה את הפיליפינים (צילום: AFP) (צילום: AFP)
מבט אווירי על עצי קוקוס בעיר גיואן שנעקרו משורשיהם בסופת הטייפון שפקדה את הפיליפינים(צילום: AFP)

כמדי יום שני הראשון של חודש נובמבר ציינו בבריטניה את יום הזיכרון לחללי הממלכה שנפלו בקרב מאז מלחמת העולם הראשונה (צילום: AFP) (צילום: AFP)
כמדי יום שני הראשון של חודש נובמבר ציינו בבריטניה את יום הזיכרון לחללי הממלכה שנפלו בקרב מאז מלחמת העולם הראשונה(צילום: AFP)

שחף עף לצד כדור פורח מעל העיר האיטלקית טורינו (צילום: AFP) (צילום: AFP)
שחף עף לצד כדור פורח מעל העיר האיטלקית טורינו(צילום: AFP)
כוחות ביטחון אפגניים משמידים  יותר מ-2,000 ק"ג אופיום, 400 ק"ג הרואין, 1,200 ק"ג מורפיום, 10,000 ק"ג חשיש ואלפי בקבוקי אלכוהול (צילום: AFP) (צילום: AFP)
כוחות ביטחון אפגניים משמידים יותר מ-2,000 ק"ג אופיום, 400 ק"ג הרואין, 1,200 ק"ג מורפיום, 10,000 ק"ג חשיש ואלפי בקבוקי אלכוהול(צילום: AFP)

ברחבי העולם המוסלמי ציינו השיעים את יום העשורא, שבו הם מתאבלים על מות האימאם חוסיין. לאות צער, הם הכו עצמם בחרבות ושלשלאות עד זוב דם. בתצלום: ילד מקשמיר ההודית שנטל חלק ביום האבל (צילום: AFP) (צילום: AFP)
ברחבי העולם המוסלמי ציינו השיעים את יום העשורא, שבו הם מתאבלים על מות האימאם חוסיין. לאות צער, הם הכו עצמם בחרבות ושלשלאות עד זוב דם. בתצלום: ילד מקשמיר ההודית שנטל חלק ביום האבל(צילום: AFP)

פעילים שתומכים בממשלת סרי לנקה חוסמים את דרכו של צוות ערוץ 4 הבריטי שמפיק סרט תיעודי על פשעי מלחמה שבוצעו לכאורה במדינה (צילום: AFP) (צילום: AFP)
פעילים שתומכים בממשלת סרי לנקה חוסמים את דרכו של צוות ערוץ 4 הבריטי שמפיק סרט תיעודי על פשעי מלחמה שבוצעו לכאורה במדינה(צילום: AFP)

נשים משבט ילידים בברזיל משתתפות בתחרות משיכה בחבל במסגרת המשחקים הבינלאומיים לילידים במדינת המחוז מאטו גרוסו שבמערב המדינה (צילום: AFP) (צילום: AFP)
נשים משבט ילידים בברזיל משתתפות בתחרות משיכה בחבל במסגרת המשחקים הבינלאומיים לילידים במדינת המחוז מאטו גרוסו שבמערב המדינה(צילום: AFP)
צוות בחיל האוויר של מלזיה מטעין ציוד על גבי מטוס צבאי שיצא לפיליפינים לסייע לניצולי הטייפון (צילום: AFP) (צילום: AFP)
צוות בחיל האוויר של מלזיה מטעין ציוד על גבי מטוס צבאי שיצא לפיליפינים לסייע לניצולי הטייפון(צילום: AFP)

אישה בצנעא מתאמנת במטווח לקראת תחרות קליעה בעיר הבירה התימנית (צילום: AFP) (צילום: AFP)
אישה בצנעא מתאמנת במטווח לקראת תחרות קליעה בעיר הבירה התימנית(צילום: AFP)

פעילי "גרינפיס" בוורשה אוחזים בתמונות אנשי הארגון שנעצרו על ידי רוסיה במהלך הפגנת מחאה על אסדת קידוח נפט של חברת "גזפרום" באוקיינוס הארקטי (צילום: AFP) (צילום: AFP)
פעילי "גרינפיס" בוורשה אוחזים בתמונות אנשי הארגון שנעצרו על ידי רוסיה במהלך הפגנת מחאה על אסדת קידוח נפט של חברת "גזפרום" באוקיינוס הארקטי(צילום: AFP)

זוג צעיר מתנשק במהלך הפגנת מחאה בסופיה נגד ממשלת בולגריה. במהלך ההפגנה, שבה נעצרו 48 בני אדם ו-4 נפצעו, קראו המפגינים לפיטוריו של ראש הממשלה פלמן אורשרסקי (צילום: AFP) (צילום: AFP)
זוג צעיר מתנשק במהלך הפגנת מחאה בסופיה נגד ממשלת בולגריה. במהלך ההפגנה, שבה נעצרו 48 בני אדם ו-4 נפצעו, קראו המפגינים לפיטוריו של ראש הממשלה פלמן אורשרסקי(צילום: AFP)

קו הרקיע של ניו יורק נראה מהקומה ה-68 של בניין מספר 4 החדש במרכז הסחר העולמי (צילום: AFP) (צילום: AFP)
קו הרקיע של ניו יורק נראה מהקומה ה-68 של בניין מספר 4 החדש במרכז הסחר העולמי(צילום: AFP)

שוטרים צרפתיים מפגינים בפריז נגד החלטת הממשלה לקצץ בתקציב הביטחון לשנת 2014 (צילום: AFP) (צילום: AFP)
שוטרים צרפתיים מפגינים בפריז נגד החלטת הממשלה לקצץ בתקציב הביטחון לשנת 2014(צילום: AFP)

מעריצים ממתינים שעות להקרנת הבכורה של הסרט "משחקי הרעב: התלקחות" באודיטוריום פרקו דלה מוזיקה ברומא (צילום: גטי אימג'בנק) (צילום: גטי אימג'בנק)
מעריצים ממתינים שעות להקרנת הבכורה של הסרט "משחקי הרעב: התלקחות" באודיטוריום פרקו דלה מוזיקה ברומא(צילום: גטי אימג'בנק)

הנסיך הבריטי הארי השתתף במרוץ בכיכר טרפלגר בלונדון כדי לגייס כספים למען קרן הצדקה שבראשה הוא עומד, "ללכת עם הפצועים" (צילום: גטי אימג'בנק) (צילום: גטי אימג'בנק)
הנסיך הבריטי הארי השתתף במרוץ בכיכר טרפלגר בלונדון כדי לגייס כספים למען קרן הצדקה שבראשה הוא עומד, "ללכת עם הפצועים"(צילום: גטי אימג'בנק)

צבע כחול נוזל מן העיניים של פסל שהושחת במדריד (צילום: AP) (צילום: AP)
צבע כחול נוזל מן העיניים של פסל שהושחת במדריד(צילום: AP)

רוכל אפגני מציב את סחורתו לצד טנק סובייטי ישן בעיר סורובי שבמחוז קאבול (צילום: AP) (צילום: AP)
רוכל אפגני מציב את סחורתו לצד טנק סובייטי ישן בעיר סורובי שבמחוז קאבול(צילום: AP)

משפחה נפאלית ממתינה לאוטובוס בעיר קטמנדו. במדינה הוכרזה שביתה כללית על ידי קואליציה של מפלגות במחאה על החלטת הממשלה לערוך בחירות לאסיפה הכללית (צילום: AP) (צילום: AP)
משפחה נפאלית ממתינה לאוטובוס בעיר קטמנדו. במדינה הוכרזה שביתה כללית על ידי קואליציה של מפלגות במחאה על החלטת הממשלה לערוך בחירות לאסיפה הכללית(צילום: AP)

מטוס חולף מעל הרי צ'וגש באלסקה (צילום: AP) (צילום: AP)
מטוס חולף מעל הרי צ'וגש באלסקה(צילום: AP)

תושב העיר בוקרשט ממתין לאוטובוס ליד בניין משרדים. עיר הבירה הרומנית סובלת מעומסי תנועה כבדים בשל נטיית הנהגים המקומיים להעדיף את המכוניות הפרטיות על פני התחבורה הציבורית (צילום: AP) (צילום: AP)
תושב העיר בוקרשט ממתין לאוטובוס ליד בניין משרדים. עיר הבירה הרומנית סובלת מעומסי תנועה כבדים בשל נטיית הנהגים המקומיים להעדיף את המכוניות הפרטיות על פני התחבורה הציבורית(צילום: AP)

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: AFP
צעירה תימנייה מתאמנת במטווח לקראת תחרות קליעה
צילום: AFP
מומלצים