שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  הכוכב הבא: "לא חורצים דין על פי שמועות"

  את משדר "הכוכב הבא" פתח המנחה אסי עזר עם הודעה חריגה: "אנחנו יודעים שרבים תהו מה יקרה פה הערב. אנו פועלים רק על פי חוק, כי זו הדרך היחידה והנכונה". בהמשך התוכנית לא נשמעה כל התייחסות להודעה זו

  פתיחה חריגה הערב (א') בתוכנית הריאליטי "הכוכב הבא": לפני שהוצגו השופטים והמתמודדים כבכל פרק, התייצב מול המצלמות המנחה אסי עזר ואמר כי "אנחנו יודעים שרבים תהו מה יקרה פה הערב. גם אנחנו בדקנו והתייעצנו ותרשו לי לקרוא את ההחלטה שהתקבלה".

   

  מיד אחר כך הקריא עזר את לשון ההודעה, שגם הופיעה כשקופית על המסך ובה נאמר: "בימים האחרונים התפרסמו ידיעות, שמועות והדלפות. הודעה זו אינה אישוש או הכחשה של השמועות. אנו לא יכולים לפעול על סמך שמועות ובוודאי לא לחרוץ דין על פיהן. אנו פועלים רק על פי חוק, כי זו הדרך היחידה והנכונה".

   

  במהלך התוכנית לא נשמעה כל התייחסות מצד עזר או פאנל השופטים למניעים לפרסום ההודעה עם פתיחת התוכנית, שהתנהלה כסדרה ובמסגרתה ביצעו משתתפי "הכוכב הבא" דואטים על הבמה. עם זאת, לשידור קדמו דיווחים שונים בכמה מכלי התקשורת לפיהם ישנה אפשרות שאחד מכוכבי התוכנית עשוי להיעדר הערב.

   

  ובתחרות עצמה, הודחה המתמודדת רוני ישראלי אחרי שלא הצליחה לגבור על רינת כהן בשלב הדו קרב. בתחילה השתיים השתתפו בשלב הדואט הגורלי יחד עם חמשת הזוגות הנוספים, תוך שהם צריכים להרים את המסך בעזרת 70 אחוז מקולות הצופים. השתיים היו לזוג היחיד שלא הצליח להרים את המסך, מה שהוביל אותן לשלב הדו קרב - שם כאמור היתה ידה של כהן על העליונה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים