שתף קטע נבחר

אייל גולן הוא הזמר: "לא ידעתי שהן קטינות"

כולם כבר יודעים, ועכשיו זה גם יכול להיכתב: גולן הוא הזמר שחשוד בבעילה אסורה בהסכמה ובשימוש בסמים עם נערות. "לא ידעתי שהן קטינות, לא עישנתי איתן סמים", אמר בחקירתו. איתו נחקרו גם אביו, יחצ"ן מסיבות ועובד בחברה שלו החשודים גם בסרסור בקטינות. זמר נוסף זומן למסירת עדות

כל המדינה כבר יודעת, ועכשיו גם אנחנו יכולים לומר: אייל גולן הוא "הזמר המפורסם " שחשוד בבעילה אסורה בהסכמה ובשימוש בסמים עם קטינות. שבוע אחרי התפוצצות פרשת "הזמר והקטינות", ואחרי שצו איסור הפרסום לא מנע את חשיפת שמו ברשתות החברתיות, התיר אייל גולן לפרסם כי הוא זה שעוכב הבוקר (יום ד') לחקירה. גולן נחקר בחשד לבעילה אסורה בהסכמה ושימוש בסמים עם קטינות במספר מקרים. בחקירתו הבוקר אמר שלא ידע על כך שהן קטינות וטען שלא השתמש איתן בסמים.

 

יחד עם גולן עוכבו לחקירה גם אביו, יחצ"ן מסיבות ועובד בחברה שלו (שלושתם חשודים בבעילה אסורה בהסכמה, הדחה לסמים וסרסור בקטינות), וכן איש תקשורת המעורב בפרשה (חשוד בבעילה אסורה בהסכמה ושימוש בסמים). על פי החשד, תמורת יחסי המין קיבלו הקטינות כסף, תכשיטים וביגוד. בנוסף זומן זמר נוסף למתן עדות. 

   

 (צילום: זהר שחר, טל שחר "ידיעות אחרונות", shutterstock) (צילום: זהר שחר, טל שחר
(צילום: זהר שחר, טל שחר "ידיעות אחרונות", shutterstock)

 

הבוקר ערכה המשטרה חיפושים בחדר המלון שבו שהה גולן, והוא הובא לחקירה במשרדי היחידה המרכזית בתל אביב.

אביו, שנגדו נטען כי קיים יחסי מין עם קטינות, וגם נהג "לארגן" את אותן נערות למפגש עם בנו, עוכב אף הוא לחקירה. חמישה בלשים פשטו על מקום מגוריו של האב, ביצעו חיפוש בביתו, במכוניתו ובמכונית של רעייתו, והחרימו מחשב. האב הוצא מביתו בניידת ונלקח לחקירה, ובמשטרה בודקים חשד שלפיו במהלך המפגשים עם הנערות הוא הביא סמים.

 

כמו כן ייחקרו חשודים המקורבים לגולן בחשד למרמה, הבטחות שווא ועוד. מהמשטרה נמסר כי "המשך חקירתם והבאתם לבית המשפט יהיה על בסיס שיקולי חקירה ענייניים בלבד". מחר יובאו החשודים להארכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב.

 

אייל גולן יוצא מהמלון שבו שהה השבוע (צילום: דנה קופל, ידיעות אחרונות ) (צילום: דנה קופל, ידיעות אחרונות )
אייל גולן יוצא מהמלון שבו שהה השבוע(צילום: דנה קופל, ידיעות אחרונות )
 

אביו של גולן במסיבה, ביחד עם אחת החוגגות ()
אביו של גולן במסיבה, ביחד עם אחת החוגגות

הבוקר הודיעו נציגיו של גולן כי הזמר החליט להשעות את עצמו מחברות בפאנל השופטים של תוכנית הטלוויזיה "הכוכב הבא". לדבריהם, גולן עשה זאת "בשל חקירת משטרה בנושא רגיש". מנגד,

בזכיינית "קשת" הודיעו כי הם אלה שהשעו את השתתפותו בתוכנית - "בהתאם למדיניות 'קשת' ולנוכח ההתפתחויות". כמו כן הודיעה הזכיינית על השעיית הפקת העונה הבאה של התוכנית "אייל גולן קורא לך" בערוץ 24.

 

הבוקר הוסר צו איסור הפרסום על הפרשה, אולם שמות שאר המעורבים והחשדות המלאים לא ייחשפו לפני שהמעורבים יובאו בפני שופט.

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יאיר שגיא
אייל גולן
צילום: יאיר שגיא
צילום: עופר עמרם
עו"ד רונן רוזנבלום, פרקליטו של אייל גולן
צילום: עופר עמרם
צילום: בני דויטש
עו"ד שרון נהרי, פרקליטו של יחצ"ן המסיבות
צילום: בני דויטש
מומלצים