שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  מעריצי גולן באו לתמוך: "בנות משקרות בגיל"

  במקביל לחקירה של הזמר שחשוד בקיום יחסי מין עם קטינות, הגיעו כמה ממעריציו לתחנת המשטרה, ניגנו את שיריו ומחו נגד המשטרה והנערות. "הבעיה היא שהיום ילדות נראות כמו נשים", קבלה אחת המעריצות. חבר קרוב של גולן: "הוא נזהר מבחורות כמו אש"

  "הכי קל להפיל זמר מצליח". כמה ממעריציו של אייל גולן הגיעו אמש (יום ד') למשרדי היחידה המרכזית של משטרת מחוז תל-אביב ברחוב סלמה בעיר כדי לתמוך בזמר שחשוד בקיום יחסי מין עם קטינות. "הכי קל זה להאשים דמות ציבורית", אמר אחד ממעריציו של הזמר.

   

  חלק מהמעריצים ניגנו את שיריו של גולן מכלי רכב ואחד מהם נשא שלט שעליו נכתב: "אייל חף מפשע". אחד המעריצים סיפר ל-ynet כי "יש תחושה שהוא לא בשיאו בגלל החקירה. אני מאמין שיהיה בסדר, שהוא ייצא עם עונש קל מאוד או בלי עונש בכלל, כל העם תומך בו ועוד לא האשימו אותו בדבר. שיוכיחו, אז נדבר".

   

  פרשת אייל גולן - דיווחים נוספים ב-ynet:

  החשד נגד אייל גולן: מין עם קטינות במסיבה

  חוקרים הטיחו ביחצ"ן: "שילמו לך על נערות" 

  מעריצי הזמר אייל גולן באו לתמוך    (צילום: אורי דוידוביץ')

  מעריצי הזמר אייל גולן באו לתמוך    (צילום: אורי דוידוביץ')

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  מעריץ נוסף סיפר כי הוא "מכיר אישית את אבא של אייל (שנחשד בסרסור בקטינות ובהדחה לסמים. ג"מ) ואני יודע שהוא חף מפשע. הכי קל להפיל זמר מצליח, זה ידוע שבנות רוצות להצליח עושות הכול כדי להיות בקרבתו ולהשתתף במסיבות ואירועי קריוקי וכן גם לשקר לגבי הגיל שלהן. צריך לייחס לזה חשיבות, הכי קל להאשים דמות ציבורית".

   

  רונית, אף היא מעריצה של הזמר, אמרה: "אני מזועזעת, עושים גם לאבא וגם לבן עוול. לאייל יש מיליונים של דוגמניות והוא חף מפשע. אבא של אייל אדם מדהים ושניהם אנטי-סמים". מעריצה אחרת אמרה: "הבעיה היא שהיום ילדות נראות כמו נשים, נראות בוגרות לגילן. יש לאייל מלא מעריצות, הוא לא יכול כל שנייה לבקש תעודת זהות וגם ככה הן ישקרו לגבי הגיל שלהן".

   (צילום: זהר שחר, טל שחר "ידיעות אחרונות", shutterstock) (צילום: זהר שחר, טל שחר
  (צילום: זהר שחר, טל שחר "ידיעות אחרונות", shutterstock)

  חבר קרוב של גולן: "הוא נזהר מבחורות כמו מאש"

  אחד מחבריו הקרובים של אייל גולן אומר שזה לא סוד שהוא אוהב מאוד נשים אבל מבהיר שהוא מתרחק מקטינות: "אני נמצא באופן צמוד לאייל גולן כבר 15 שנה - בחורות משליכות עצמן לרגליו והכלל הראשון שלו הוא לשאול את גילן, ברגע שהוא מבין שהן קטינות, הוא אומר לה דברי איתי כשתגדלי", אמר החבר ל-ynet.

   

  חברו הקרוב של גולן, נמצא כחלק מהפמליה שצמודה לזמר באופן קבוע ויודע לספר על שיחות אישיות ביניהם, בדיוק בהקשר של יחסים עם בחורות.

   

  החבר מציין כי "מתחילות עם אייל בחורות שנראות מדהים שכל גבר רק היה חולם. ברגע שהוא מגלה את גילן הוא זז הצידה. פעם שאלתי אותו 'איך אתה עומד בזה?' הוא אמר לי שזה לא שווה את זה. אייל נזהר מהדברים האלה כמו מאש".

   

  לגבי החשדות שלפיהם גולן בעל קטינות בהסכמה מוסיף החבר: "הוא בחיים לא ידע שהן קטינות. אני בטוח שהוא יצא מזה נקי וחלק כי האמת שלו זו האמת האמיתית".

   

  מאז שהתפוצצה הפרשה מספר החבר על שיחות קצרות בינו לבין גולן. "דיברתי איתו בימים האחרונים והוא מאמין בחפותו ומקווה שזה יעבור בשלום".

   

  גיספן: "גולן אנטי-סמים" 

  גם כמה מחבריו של הזמר התייחסו אתמול לחקירה. הפזמונאי יוסי גיספן, מקורבו של גולן, סיפר כי שוחח עמו השבוע כדי לחזק את ידו. "על בסיס ההיכרות שלי איתו כל החשדות האלו הזויות והסיפור דימיוני. הייתי עם איל אינספור שעות ולא ראיתי שום דבר מהדברים שמדברים עליהם".

   

  גיספן הדגיש כי גולן מתנגד חריף לסמים. לדבריו, "הוא אנטי-סמים לחלוטין וזה מגעיל אותו. אני מאמין שבסוף הצדק ייצא לאור וכל הרעש הציבורי ייגמר בטעות גדולה של רב סרן שמועתי". חבר נוסף של גולן, הכדורגלן לשעבר לירון בסיס, אמר כי הוא בטוח שחברו חף מפשע. "אני מאמין לו. מטפלים בו אנשי המקצוע הטובים ביותר".

  עורך דינו של גולן: "נמתין להחלטת המשטרה"    (צילום: יוגב אטיאס)

  עורך דינו של גולן: "נמתין להחלטת המשטרה"    (צילום: יוגב אטיאס)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  חקירתם של חמשת החשודים בפרשת אייל גולן ובהם הזמר עצמו נמשכה מאז שעות הבוקר עד שעות הערב במשרדי ימ"ר תל-אביב, ובמהלכה הטיחו בגולן שקיים לכאורה יחסים עם שתי נערות. עוד טענו החוקרים כי באחת הפעמים גולן קיים יחסים עם נערה בביתו. החוקרים הטיחו ביחצ"ן המסיבות שמעורב בפרשה כי הוא קיבל לכאורה אלפי שקלים ממקורבי הזמר כדי להביא את הנערות לאותן מסיבות לצורך קיום היחסים.

   

  בא כוחו של היחצ"ן, עו"ד שרון נהרי, אמר בתגובה כי מרשו "מוסר את גרסתו במשטרה". המשטרה מתכוונת להאריך את מעצרם של שלושה מהחשודים בפרשת אייל גולן, והזמר שוחרר למעצר בית. כמה ממעריציו של הזמר הגיעו לתחנת המשטרה, ניגנו שיריו והניפו כרזה שעליה נכתב: "אייל חף מפשע". לפי המשטרה, גולן ניהל כאמור מפגשים מיניים עם נערות בכמה הזדמנויות, אחת מהן התרחשה בקיף החולף במועדון ממילא ברחוב טברסקי בתל-אביב.

   

  תמונות תיעדו את המסיבה 

  לפי המידע שבידי החוקרים, במועדון זה נחגג באותו יום אירוע יום הולדת לאחד המעורבים בפרשה, ואליו הוזמנו גם קטינות. על פי עדויות שנאספו הסתיים האירוע ביחסי מין שקיימו כמה מהמעורבים עם הנערות שנכחו במקום. במשטרה מנסים להתמקד באירוע זה, ובידי החוקרים גם תמונות המתעדות את המסיבה.

   

  שבוע אחרי התפוצצות הפרשה, ועל רקע חשיפת שמו ברשתות החברתיות

   כמעט מהרגע הראשון, אתמול התיר אייל גולן לפרסם כי הוא הזמר המפורסם במוקד הפרשה. בבוקר הוא נחקר במשרדי ימ"ר תל אביב בחשד לבעילה אסורה בהסכמה ושימוש בסמים עם קטינות במספר מקרים. בחקירתו טען שלא ידע שהן קטינות ושלא השתמש איתן בסמים.

   

  יחד עם גולן עוכבו לחקירה גם אביו, יחצ"ן המסיבות ועובד בחברה שלו (שלושתם חשודים בבעילה אסורה בהסכמה, הדחה לסמים וסרסור בקטינות), וכן איש תקשורת המעורב בפרשה (חשוד בבעילה אסורה בהסכמה ושימוש בסמים). על פי החשד, תמורת יחסי המין קיבלו הקטינות כסף, תכשיטים וביגוד. בנוסף זומן זמר נוסף למתן עדות. בתום החקירה הוחלט לשחרר את אייל גולן למעצר בית בן חמישה ימים. עמו שוחררו לביתם גם יחצ"ן המסיבות ואיש התקשורת. אביו של גולן ומנהל בחברת ההפקות נותרו במעצר.


  פורסם לראשונה 20/11/2013 21:29

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אורי דוידוביץ'
  "הכי קל להאשים דמות ציבורית". מעריצי אייל גולן
  צילום: אורי דוידוביץ'
  מומלצים