שתף קטע נבחר

אחים לנשק

חברי נבחרת ישראל בטקוואנדו קיימו אימון משותף עם לוחמי סיירת צנחנים, שכלל טכניקות לחימה והגנה עצמית. החיילים התלהבו: "זה שילוב מנצח, למדנו הרבה". בת אל גטרר: "הייתה חווייה מיוחדת"

אחוות ספורטאים ולוחמים תוצרת כחול-לבן. חברי נבחרת ישראל בטקוואנדו קיימו השבוע אימון משותף עם לוחמי סיירת צנחנים. שיתוף הפעולה שאמור כעת להפוך למסורת התאפיין בפעילות שכללה טכניקות לחימה והגנה עצמית, בשילוב קרב מגע ותרגילי כוח ואגרסיביות.
 
האימון האגרסיבי שיפר את היכולות (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
האימון האגרסיבי שיפר את היכולות(צילום: אורן אהרוני)
 
את הפעילות יזם מאמן נבחרת ישראל בטקוואנדו, יחיעם שרעבי, אשר ביקש שלוחמי הסיירת יתאמנו יחד עם הספורטאים. מפקד הסיירת רס"ן יאיר חביביאן נענה להזמנה ומדריך קרב המגע של היחידה, סמ"ר אלכסנדר שצירבניוק, העביר את האימון המשותף.
 
אילן ברגינסקי באימון עם סיירת צנחנים (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
אילן ברגינסקי באימון עם סיירת צנחנים(צילום: אורן אהרוני)
 
באימון השתתפה לוחמת הטקוואנדו בת אל גטרר, אלופת אירופה שייצגה את ישראל במשחקים האולימפיים בבייג'ינג 2008. גטרר אמרה: "מהבחינה האישית זו היתה חווייה מיוחדת, אני בטוחה שהבנים שלנו השתפרו ואם נעשה את זה באופן קבוע זה יתרום לנו הרבה".
 
כמו כן נטלו באימון חלק חברי נבחרת ישראל האחרים - אילן ברגינסקי, לירן מלאכי, אלון אלבוחר, גילי חיימוביץ', אדי שרבנסקו, אניה מירקין, רון אטיאס, סהר בלו, דניאל בלו, ערן גלעד, מוטי לוגסי ואור חזות. החיילים גילו התלהבות: "זה שילוב מנצח, למדנו הרבה".
 
אניה מירקין מעבירה תרגילי כושר (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
אניה מירקין מעבירה תרגילי כושר(צילום: אורן אהרוני)
הפעילות אמורה להפוך למסורת (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
הפעילות אמורה להפוך למסורת(צילום: אורן אהרוני)

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורן אהרוני
אניה מירקין וחיילי הסיירת
צילום: אורן אהרוני
מומלצים