שתף קטע נבחר

לדפוק חתונה: צפו בפילגש הרה תוקפת כלה

בשמלה לבנה ועם בטן הריונית, פרצה האקסית של החתן לקבלת פנים בחתונה בסין והחלה להרביץ לכלה. צפו בחילופי המהלומות שהפכו ללהיט ויראלי

יש למישהו התנגדות לחתונה הזו? כנראה שלמישהי אחת הייתה התנגדות, והיא לא הסתפקה בלהרים את היד ולומר זאת. לבושה בשמלת כלה ועם בטן הריונית, נכנסה בסערה אישה לקבלת הפנים שלפני חתונה בשנז'ן, סין, ופרצה בזעקות שבר. תוך זמר קצר התברר - זו הפילגש, והיא לא מרוצה. צפו בקבלת הפנים, שהפכה לחילופי מהלומות בין הפילגש לכלה ובין שתיהן לחתן. 

 

 

האורחים הנציחו את הרגעים שהפכו ללהיט ויראלי וצילמו את האישה ההרה מתעמתת עם הכלה. הפורצת, שקל מאוד להתבלבל בינה לבין הכלה בגלל השמלות הדומות של שתיהן, כלל לא התייחסה בתחילה לחבר שלה לשעבר, אלא פתחה במתקפה על הכלה ובמהלך העימות האלים אף הפילה אותה לרצפה.

 

כתבות נוספות בערוץ החדשות

"אתה חייב להיות ראשון". החל "יום שישי השחור"

קניבליזם בגרמניה: "שוטר רצח את המאהב ואכל אותו"

 

הפילגש לפתה את הכלה לעיני האורחים ההמומים, ורק התערבות של כמה גברים - בהם גם החתן - הובילו להרחקתה מהכלה שתזכור לכל ימי חייה את החתונה, ולא בגלל הסיבות הנכונות.

 

"אמרתי לך להיפטר מהתינוק מזמן, ולא עשית את זה. עכשיו את מגיעה לכאן, ואף אחד לא יודע מי האבא של התינוק", צעק החתן על הפילגש. הכלה אמרה לה: "תפסיקי להרוס את החתונה שלי", והחתן הוסיף: "לכי מכאן, לכי הביתה".  

 

בעיתון הבריטי "טלגרף" נכתב כי על פי דיווחים בתקשורת הסינית האישה ההרה נפרדה מהחתן כי אימה דרשה שירכוש נכס בשנז'ן, אבל הוא לא יכול היה לעמוד בכך מבחינה כלכלית. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים