שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  כך נראים באמת בתי השופטים של אקס פקטור
  בריכה ענקית, נוף לים ומרפסת מפוארת: בפרק האחרון של "אקס פקטור" נבחנו המתמודדים בשלב בתי השופטים בלוקיישנים מדהימים. יצאנו לחפש את הבתים האמיתיים של עברי לידר, משה פרץ, שירי מימון ורמי פורטיס

  בתי השופטים, לא מה שחשבתם: ביום שבת שודר הפרק הראשון בשלב בתי השופטים של הריאליטי "אקס פקטור", שבמהלכו המתמודדים מגיעים אל בתים מפוארים ונבחנים על ידי השופטים - עברי לידר, שירי מימון, רמי פורטיס ומשה פרץ. בהפקת התוכנית דאגו לא פעם לספר שאמנם השלב אכן נקרא "בתי השופטים", אולם לא מדובר בבתיהם האמיתיים של הארבעה, אלא בווילות שהושכרו במיוחד.

   

  למרות ההבהרות החוזרות והנשנות של זכיינית ערוץ 2 רשת, הדבר גרם ללא מעט שאלות ותהיות בקרב הצופים - "בלי להעליב את השופטים", כתב גולש בפורום תפוז, "לא נראה לי שפורטיס ומימון גרים בארמונות כאלה", כדי לפזר את ענן הערפל, יצאנו לבדוק איפה באמת גרים שופטי התוכנית.

  עברי לידר ב"אקס פקטור". צולם על גג מלון
  עברי לידר ב"אקס פקטור". צולם על גג מלון
   

  המקום שבו עברי לידר בחן את קבוצת הלהקות הוא בכלל גג בית מלון בתל אביב, בעוד שהוא עצמו מתגורר בבניין מגורים ברמת אביב, בסמוך לדירת אימו, אגב.  

  הבניין שבו גר עברי לידר ברמת אביב (צילום: מוטי לבטון)
  הבניין שבו גר עברי לידר ברמת אביב(צילום: מוטי לבטון)
   

  הפרק שחושף את הבית שבו תבחן שירי מימון את המתמודדים עדיין לא שודר, אבל כבר אפשר לגלות שמדובר בבית ביפו, כולל בריכה כמובן, בעוד שמציאות חייה של מימון עצמה קצת אחרת - היא מתגוררת בבניין דירות ברמת גן.

  שירי מימון בבית ביפו שבו צולמה התוכנית
  שירי מימון בבית ביפו שבו צולמה התוכנית
   

  וזה הבית האמיתי ברמת גן (צילום: מוטי לבטון)
  וזה הבית האמיתי ברמת גן(צילום: מוטי לבטון)

  גם הפרק שחושף את הבית בו יבחן רמי פורטיס את המתמודדים בקבוצה שלו טרם שודר - מדובר בבית פרטי בישוב סביון. כתובתו האמיתית של כוכב הרוק נמצאת צפונית לשם, בישוב בית יצחק.

  פורטיס ב"אקס פקטור"
  פורטיס ב"אקס פקטור"
   

  ביתו של פורטיס בבית יצחק (צילום: עידו ארז)
  ביתו של פורטיס בבית יצחק(צילום: עידו ארז)

  הבית שבו בחן משה פרץ את המתמודדים ממוקם בכפר שמריהו (מדובר בווילה שמושכרת בדרך כלל לצורך צילומי הפקות - כלומר לא מתגוררים בה), והוא די דומה לביתו האמיתי של הזמר בבאר יעקב, אליו עבר לפני כשנתיים יחד עם בת זוגו ואשתו לימים - ירדן גוזלן. בדומה לווילה בתוכנית, גם בביתו יש בריכה, אולם צנועה יותר מזו שנראתה בתוכנית.

  משה פרץ ב"אקס פקטור"
  משה פרץ ב"אקס פקטור"

  ביתו של פרץ בבאר יעקב (צילום: אבי מועלם)
  ביתו של פרץ בבאר יעקב(צילום: אבי מועלם)

  וגם לו יש בריכה
  וגם לו יש בריכה
   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "כך נראים באמת בתי השופטים של אקס פקטור"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים