שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  לאודר עוזב את ערוץ 10, יעביר לו כספים

  פתרון למשבר בערוץ: לפי סיכום שהושג בין הבעלים, רון לאודר יזרים עשרות מיליוני שקלים, ויעביר את מניותיו ליוסי מימן. ההסכם יאפשר לשלם להפקות של תוכניות כמו "ערב טוב עם גיא פינס" ו"מעושרות", שהוקפאו בינתיים

  אפשר לנשום לרווחה, בינתיים: בעלי ערוץ 10 רון לאודר ויוסי מימן הגיעו לפתרון שייחלץ את הערוץ מהמשבר הכלכלי שאליו נקלע. על פי ההסכם שהושג אמש (ב') לאודר יעביר מניותיו למימן, יזרים סכום, שעל פי גורמים בערוץ נע בין 35 ל-50 מיליון שקלים, ובכך למעשה יעזוב אותו.

   

  הסכום שיעביר לאודר יאפשר לקברניטי הערוץ לשלם להפקות שמצטלמות בימים אלה, בהן "ערב טוב עם גיא פינס" שהפסיקה לשדר בעקבות אי קבלת שכר, הפקת העונה השלישית של "מעושרות" שהקפיאה את צילומיה בגלל סיבות דומות, הפקת העונה השנייה של "אחת אפס אפס", שעובדיה לא קיבלו שכר, והפקות נוספות. בזכות העברת התשלומים יעלה לוח שידורי החורף כמתוכנן.

   

  הסיכום בין לאודר למימן נעשה אחרי לא מעט קשיים, ולפי גורמים בערוץ התאפשר גם בזכות מנכ"ל הרשות השנייה שי באב"ד, שתיווך בין הצדדים בעקבות פנייה של הנהלת הערוץ, עובדיו ומפיקיו, במטרה להמשיך את קיומו של הערוץ לקראת הבקשה לקבלת רישיון.

   

  עם זאת, עתידו של הערוץ עדיין לא מובטח: כעת מחפשים שותף נוסף שיחבור אל מימן וארנון מילצ'ן, שמחזיקים במניות לאחר פרישתו של לאודר. אם לא יימצא משקיע בחודשים הקרובים, הדבר יקשה מאוד על קבלת הרישיון. 

   

  מנכ"ל חדשות 10 גולן יוכפז עדכן הבוקר (ג') את עובדי המערכת בסיכום, ביקש להודות למנכ"ל הערוץ רפי גינת,

  ואמר כי פרטים נוספים לגבי ההסכם שנחתם יסופרו לעובדים במפגש שייערך בהמשך היום.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: חיים זיו
  יוסי מימן. מחפש משקיע נוסף
  צילום: חיים זיו
  צילום: אורי פורת
  רון לאודר. עזב
  צילום: אורי פורת
  לאתר ההטבות
  מומלצים