שתף קטע נבחר

סיוט רב-קו בנגב: 'יום חופש כדי לעמוד בתור'

מחר ייחנך קו רכבת משדרות צפונה, ולרגל המאורע מעניקה הרכבת 3 חודשי נסיעה חינם לתושבי הסביבה. יוזמה טובה? בהחלט. חבל שהביצוע השתבש

לכבוד חנוכת קו הרכבת החדש מחר (יום ג') משדרות לתל אביב, מחלקת רכבת ישראל לתושבי שדרות והסביבה כרטיס רב-קו שמקנה להם נסיעה חינם במשך שלושה חודשים. על היוזמה החיובית מעיקים תורים ארוכים ועומסים בתחנות שבהם מחולק הכרטיס.

 

כתבות נוספות בערוץ החדשות

 

אתמול אף פרצה קטטה בין כמה מהנוסעים שהגיעו לאחת מתחנות החלוקה והמשטרה נאלצה להתערב. תושבים בשדרות שמאסו בהמתנה בנקודות החלוקה בעיר הגיעו היום לנקודת החלוקה במכללת ספיר, אבל גם שם היו תורים ארוכים מאוד. 

 

"אני כבר פעמיים ויתרתי על שני שיעורים רק כדי להשיג את התעודה", סיפרה סטודנטית. "יש כאן טירוף גדול. אנשים עומדים שעות בתור וזה לא צריך להיות ככה. לא יכול להיות מצב שאני באה ללמוד ומוצאת את עצמי עומדת בתור".

 

ישראל פורטל משדרות המתין הבוקר מהשעה 9:00 בבוקר ועד 12:00 בצהריים עד שקיבל את התעודה. "לא ברור לי למה זה הגיע למצב הזה", אמר. "זה ממש בלתי נסבל. אנשים צריכים לקחת יום חופש רק בשביל לעמוד בתור". מחר בשעה 16:00 אחר הצהריים הרכבת לשדרות תתחיל לפעול באופן סדיר. היא תגיע ותצא מהעיר 44 פעמים ביממה.

 

מרכבת ישראל נמסר בתגובה: "פתחנו בסך הכול חמש עמדות חלוקה. בימים הראשונים ניתן יהיה לנסוע ברכבת גם בעזרת הצגת תעודות זהות. נמשיך להפעיל את עמדות החלוקה גם בשבועות הקרובים עד שלכל התושבים תונפק תעודה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רועי עידן
תחנת החלוקה במכללת ספיר
צילום: רועי עידן
מומלצים