שתף קטע נבחר

ויכוח, סולחה, קטטה ורצח: דקירת הנער בפ"ת

זה התחיל בוויכוח לילי בגן ציבורי בפתח תקווה על לבה של נערה ונגמר ברצח בן 16 שכלל לא היה חלק מהעימות המוקדם. חברה לשעבר של הנערה התקשר לחברים, אמר להם "בואו, יש מכות" - ובתום מרדף נדקר הנער בבטנו

ויכוח שהתפתח לקטטה המונית הוביל בסופו של דבר לרצח הנער בן ה-16 הלילה (שבת) בפתח תקווה. כך עולה מחקירת המשטרה. קורבן הדקירה והחשוד במעשה שנעצר מאוחר יותר לא היו חלק בפתיחת המריבה ודרכם הצטלבה רק בתום האירוע, וללא קשר לאופיו ההתחלתי.

 

עוד בערוץ החדשות של ynet:

הצלצול שחיסל את "המהנדס". השבוע לפני

הסופה שמקפיאה את ארה"ב

 

ככל הידוע, נערה וידיד ישבו בגן ציבורי בעיר יחד עם נערים נוספים כשחברה לשעבר חלף במקום והבחין בהם. ויכוח קצר התפתח בינו ובין הידיד, אך בסיומו לחצו השניים ידיים. לאחר הפיוס, עם זאת, התקשר החבר לשעבר ו"הזעיק" למקום כמה נערים כשהוא אומר להם "בואו לפה, יש מכות". אלו הגיעו במהירות לגן ועד מהרה התפתחה במקום קטטה בינם ובין הידיד וחבריו.

 

החל בוויכוח בגן ציבורי (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
החל בוויכוח בגן ציבורי(צילום: עידו ארז)
נגמר במרדף וברצח (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
נגמר במרדף וברצח(צילום: עידו ארז)

אחד הנערים החשודים (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
אחד הנערים החשודים(צילום: עידו ארז)
הנערים ששהו בגן בתחילה נמלטו מהמקום, אך אחד מהם - שאינו קשור לנערה - נתפס בתום מרדף סמוך לביתו על ידי שלושה נערים, הותקף ונדקר כמה פעמים בבטנו. החשוד בדקירה נמלט, השליך את הסכין בדרכו וזו לא אותרה עד כה.

 

לפנות בוקר עצרה המשטרה את החשוד בן ה-16. הוא הודה במעשה ושחזר את השתלשלות האירועים. "זה רצח מיותר", אמר גורם

במשטרה. "הנער סתם נרצח בגלל ויכוח שלא קשור אליו בכלל".

 

לבד ממנו, נעצרו שלושה נערים נוספים בחשד למעורבות ברצח, ובערב יובאו להארכת מעצר בבית משפט השלום בראשון לציון. 15 נערים נוספים, חבריהם של הנרצח ושל החשודים, עוכבו לחקירה.

 

"המראה היה מזעזע, זו אכזריות לשמה", סיפר אדם שראה את הנער לאחר שנדקר והתמוטט. מכריו של הקורבן הוסיפו כי "הוא ילד טוב שבא ממשפחה טובה. ילד דתי ממשפחה דתית. המשפחה שלו ואנחנו בהלם. כואב הלב שילד כזה נרצח על כלום, ממש סתם".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עידו ארז
זירת האירוע
צילום: עידו ארז
מומלצים