שתף קטע נבחר

"אל תדאגי, זה ייקח 5 דקות". העדות של גולן

נחשפות עדויות הזמר מחדר החקירות. "ס. אמרה לך שהיא בת 16 - והתעלמת. היא קיבלה 200 שקלים, האחיות היו באורגיה וקיבלו 300", הטיח בו החוקר. הסיפור המלא - מחר ב"ידיעות אחרונות"

העדויות של אייל גולן ומעורבים נוספים בפרשה נחשפות לראשונה לקראת הליך השימוע לאבא שלו דני ביטון ולמנהל ההפקות צחי אסולין. הסיפור המלא יתפרסם מחר (יום ו') ב"ידיעות אחרונות".

 

אייל גולן - כתבות נוספות

 

אייל גולן נחקר שלוש פעמים במשטרה בחשד שקיים יחסי מין תמורה כסף עם ארבע קטינות בנות 16 בביתו במגדלי yoo ובווילה בקיסריה. באחד המקרים נטען, כי היתה אורגיה בה השתתף גם אבא שלו וחברו במהלכה הנערה אמרה לגולן כי היא לא רוצה לקיים איתו יחסי מין והוא אמר לה "אל תדאגי זה ייקח רק חמש דקות".

 

אחרי שגולן יצא מהחדר נכנסו אבא שלו והחבר שלו, שדרן רדיו, לקיים יחסי מין עם הנערה. הזמר הכחיש את כל החשדות נגדו ורק הודה במקרה אחד של קיום יחסי מין אוראליים עם קטינה שהביא לו אבא שלו, אך טען כי היא אמרה לו שהיא בגירה וברגע שהודתה בפניו שהיא קטינה בת 17 וחצי הפסיק מיד.

דני ביטון, אביו של אייל גולן (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
דני ביטון, אביו של אייל גולן(צילום: מוטי קמחי)

גולן: "הרגשתי משהו לא בסדר ולא בטוח בקשר לגיל שלה" (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
גולן: "הרגשתי משהו לא בסדר ולא בטוח בקשר לגיל שלה"(צילום: מוטי קמחי)
 

 

באחת הפעמים כאשר הטיחו בו חוקרי המשטרה שוב ושוב את האשמות הכבדות והחמורות נגדו, כי נהג בבנות כבשפחות מין, העדיף גולן לענות לחוקרים תוך כדי ציטוט שורה מהשיר שלו ואמר "מי שמאמין לא מפחד".

קטע מהחקירה המלאה שתתפרסם מחר בבוקר ב"ידיעות אחרונות"

חוקר: האם אתה מכיר בחורה בשם ס.ר.?

 

גולן: לא

 

חוקר: ס.ר. טוענת כי הגיעה יחד עם חברות להופעה שלך בקיסריה ולאחריה אבא שלך דני ביטון הסיע אותן לווילה בקיסריה שם היתה חפלה עם הרבה מפורסמים. לטענת ס.ר. באיזו שהוא שלב כל האורחים הלכו ואז היא נשארה ועוד שתי בנות, אתה ושדרן הרדיו. לטענת ס.ר. אתה, אבא שלך והשדרן נכנסתם לחדר עם אחת הבנות והייתם ביחד שם בחדר עשרים דקות.

 

גולן: לא קרה.

 

חוקר: ס.ר. טוענת כי חצי שעה לאחר מכן היא נכנסה אתך לחדר?

 

גולן: לא קרה לא מכיר אותה בכלל.

 

חוקר: ס.ר. טוענת כי לאחר שאתה, אבא שלך והשדרן הייתם באורגיה עם ע. ולאחר מכן עם מ. ואז אתה שכבתה עם כ. ולאחר מכן איתה.

 

גולן: לא קרה.

 

חוקר: ס.ר. טוענת שלא רצתה לשכב איתך ורק בגלל הלחץ שהפעילו עליה החברות שלה הסכימה. לטענתה, אמרה לך שהיא לא רוצה לשכב איתך ואתה ענית לה "אל תדאגי אני אגמור תוך חמש דקות". שכבתם ולאחר ששכבתם עזבת את החדר ואז בטרם היא הספיקה לצאת מהחדר, נכנסו אבא שלך דני ביטון ושדרן הרדיו, נעלו את הדלת ואילצו אותה לספק אותם, תוך שהיא בוכה ומתחננת שיניחו לה. בהמשך ס.ר. הטיחה בפניכם שהיא בת 16 אך אתה התעלמת. בסוף היא קיבלה 200 שקלים מאבא שלך, בעוד שהבנות האחרות קבלו 300 שקלים כי היו עם שלושתכם באורגיה.

 

גולן: לא קרה מעולם לא ראיתי את בחורה הזאת.

 

פרקליטיהם של החשודים בפרשה עורכי הדין בני נהרי, שוש חיון, ושרון קינן מכחשים את החשדות המיוחסים ללקוחות שלהם.

 

"כעסתי מאוד על אבא" 

גולן סיפר לחוקרי המשטרה על מפגש מיני עם בחורה שהביא לדירתו אבא שלו דני ביטון: "אני לא זוכר בדיוק מתי, אבל במהלך השנה האחרונה אבא שלי הגיע אליי הביתה עם שתי בחורות. אחת מהם הציגה עצמה כ-ע'. בת 21 והתחילו ביני לבינה עניינים שהגיעו לקטע של מין אוראלי.

 

"תוך כדי זה שהיא ביצעה בי מין אוראלי הרגשתי משהו לא בסדר ולא בטוח בקשר לגיל שלה. משהו בהתלהבות שלה לא נראה לי. בזמן שע' ביצעה בי מין אוראלי אבא שלי והבחורה השנייה היו בסלון לידנו. אחרי שלוש דקות עצרתי ושאלתי אותה שוב לגילה והיא אמרה לי שהיא שיקרה והיא בת 17 וחצי 18, התלבשתי. כעסתי מאוד על אבא שלי אמרתי לו שבגללו הקריירה שלי תיהרס".

 

עדויות נוספות של יתר המעורבים בפרשה, ובהם אביו של גולן – מחר ב"ידיעות אחרונות"

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
אייל גולן
צילום: מוטי קמחי
מומלצים