שתף קטע נבחר

אורלי וגיא נגד אייל גולן: 'נוכחות שוביניסטית'

אורלי וילנאי וגיא מרוז ביטלו את השתתפותם בפסטיבל נשים לאחר שגילו שגם אייל גולן הוזמן להופיע במקום. מרוז: "זה נשמע כמו בדיחה רעה". נציגי הזמר: "אייל יסביר בקרוב את הדברים"

הזמר המפורסם אייל גולן אמנם לא נמצא כרגע בארץ, אבל מתברר שפרשת המין בה הוא מעורב לצדו של אביו, עדיין מצליחה לעורר מהומות, הפעם באדיבותם של צמד המגישים ואנשי התקשורת, אורלי וילנאי וגיא מרוז.

 

השניים הוזמנו להרצות ב"פסטיבל נשים", שמתקיים בעיר אילת בפני קהל נשים גדול בתחילת חודש פברואר הקרוב, אך להפתעתם גילו הבוקר (ג') שלצדם שובצה הופעה של לא אחר מאשר הזמר המפורסם. אופסי. הזוג, כצפוי, לא התלהב מהשיבוץ המפוקפק ופירסם בעמוד הפייסבוק שלהם הודעה בה הם מודיעים על ביטול השתתפותם באירוע.

 

"חברים אנחנו צריכים את עזרתכם", כתב מרוז בסטטוס נסער, "התברר לנו שאנחנו מופיעים - אורלי ואני - בפסטיבל להעצמה נשית באילת ולצידנו לא אחר מאשר אייל גולן! אנחנו כמובן ביטלנו את השתתפותנו אבל צריך עכשיו עוד כוח ציבורי כדי לגרום לפסטיבל לבטל את נוכחותו השוביניסטית של הזמר הזה בפסטיבל למען נשים".

 

אורלי וגיא VS אייל גולן (צילום: עידו ארז, סיון פרג') (צילום: עידו ארז, סיון פרג')
אורלי וגיא VS אייל גולן(צילום: עידו ארז, סיון פרג')

 הצמד ניצל את הבמה שניתנה להם כדי לקרוא לאנשי תרבות נוספים שמופיעים באירוע, כמו ישראל קטורזה, מירי מסיקה וצופית גרנט להסיר את שמם מהאירוע או לדרוש מהמארגנים שיבטלו את השתתפותו של גולן באירוע.  "זה איננו חרם", הסביר מרוז בסטטוס המדובר, "זו בקשה הגיונית ממי שאולי לא היה פלילי אבל היה כל השאר - לא להופיע באירוע להעצמה נשית!".

 

הפוסט הלוחמי גרר שלל תגובות ברשת חלקן תומכות בקריאה הנחרצת וכמה יצאו להגנתו של הזמר: "זה מוגזם אפילו להתיפיפות שלכם כל בוקר... אתם מתנהגים כמו שופטים בשערי שמיים בגלל שמשמיים קיבלתם קצת כח ציבורי", קרא מגיב לעבר צמד המגישים כאשר תוך דקות אחדות צבר הפוסט שלל שיתופים ברחבי הרשת.

הסטטוס המדובר (פייסבוק) (פייסבוק)
הסטטוס המדובר(פייסבוק)

זה נשמע כמו בדיחה רעה", הסביר מרוז בשיחה עם ynet, "אנחנו פשוט לא רוצים לקחת חלק בפסטיבל שכותרתו העצמה נשית ומארח את אייל גולן, שהעצמה נשית היא לא בראש סדר העדיפיות שלו. אני מקווה שאמנים נוספים יתעשתו ויעשו כמונו". מרוז הוסיף שהם לא קוראים לחרם אישי נגד הזמר, אלא לא מעוניינים לקחת חלק בפסטיבל.

 

מליאם הפקות נמסר בתגובה: "אייל גולן יסביר בקרוב את הדברים והציבור הישראלי יבין את אשר על ליבו".

הפוסטר שהרגיז את אורלי וגיא (יחסי ציבור) (יחסי ציבור)
הפוסטר שהרגיז את אורלי וגיא(יחסי ציבור)

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שוקה כהן יח"צ
אורלי וגיא נגד אייל גולן
שוקה כהן יח"צ
לאתר ההטבות
מומלצים