שתף קטע נבחר

נחיתה קשה: אייל גולן עוכב במכס

כאילו שחשיפת העדויות מחדר החקירות והעליהום הציבורי לא הספיקו, לאייל גולן חיכתה עוד הפתעה לא נעימה עם נחיתתו בישראל - הסתבכות עם אנשי המכס, להם קרא "חצופים". לצלמים שחיכו לו הבטיח: "בקרוב הכל יתבהר"

 

נראה שהימים הקשים שעוברים על אייל גולן מסרבים לחלוף, אמש דיווחנו על קיצור מסע ההופעות של הזמר בארצות הברית וחזרתו המוקדמת לישראל לצורך כינוס מסיבת עיתונאים והנה היום, ממש לפני שעה קלה, נחת גולן בנמל התעופה "בן גוריון" ובצעד חריג, הוחזר ועוכב על ידי שוטרי המכס לצורך בידוק.

 

עדי ראייה בשדה התעופה מדווחים כי הזמר עבר במסלול הירוק של המכס (זה שעוברים בו כאשר אין על מה להצהיר) והשוטרים במקום דרשו ממנו לחזור חזרה ולעבור דרך המסלול האדום. לאחר ויכוח קצר התרצה גולן, חזר אחורנית ויצא משם לאחר מספר דקות.

שוב מסתבך. אייל גולן בנתב"ג (צילום: אבי מועלם) (צילום: אבי מועלם)
שוב מסתבך. אייל גולן בנתב"ג(צילום: אבי מועלם)

אך בכך לא תמה הסאגה - בצאתו מהנמל ורגע לפני נסיעתו משם, הגיעו שוב שוטרים שביקשו ממנו לפתוח את המזוודות. גולן, שלא ראה זאת בעין יפה, קרא לאנשי האבטחה "חצופים" וטען בפניהם שהוא כבר עבר בשיקוף ומזוודותיו נבדקו. אנשי האבטחה לא ויתרו וגולן, שהתרצה לבסוף, נכנס אחריהם עם מזוודותיו. גם כאן, לאחר מספר דקות של בדיקה הוא שוחרר ונסע חזרה הביתה בשלום. בינתיים. 

גולן יוצא לביתו (צילום:אבי מועלם) (צילום:אבי מועלם)
גולן יוצא לביתו(צילום:אבי מועלם)

גולן ואנשי המשטרה (צילום: אבי מועלם) (צילום: אבי מועלם)
גולן ואנשי המשטרה(צילום: אבי מועלם)

מ"ליאם הפקות" נמסר בתגובה: "אייל גולן נבדק כאחד האדם בשמחה וכמובן שלא עבר כל עבירה. אנו דוחים את כל הניסיונות ללבות את האש,לחבל ולהזיק".

גולן ביציאה מהמכס (צילום: אבי מועלם) (צילום: אבי מועלם)
גולן ביציאה מהמכס(צילום: אבי מועלם)
 

כזכור, ל-ynet נודע כי גולן קיצר את שהותו בארצות הברית ומקורביו מספרים כי בכוונתו לכנס מסיבת עיתונאים, שם יחשוף את גרסתו לדברים וידבר בגילוי לב על הפרשה שהסעירה את המדינה  - דבר שהוא נמנע מלעשות עד היום. בנוסף, מבטיחים בסביבתו לחשוף פרטים חדשים על הפרשה שלא הובאו לידיעת הציבור.

 

כמו כן, אמש (ג'), ביטלו צמד המגישים אורלי וילנאי וגיא מרוז את השתתפותם בפסטיבל נשים לאחר שגילו שגם אייל גולן הוזמן להופיע במקום. גיא מרוז הסביר  בשיחה עם ynet, "אנחנו פשוט לא רוצים לקחת חלק בפסטיבל שכותרתו העצמה נשית ומארח את אייל גולן, שהעצמה נשית היא לא בראש סדר העדיפיות שלו. אני מקווה שאמנים נוספים יתעשתו ויעשו כמונו". מרוז הוסיף שהם לא קוראים לחרם אישי נגד הזמר, אלא לא מעוניינים לקחת חלק בפסטיבל.

גולן ברגע נחיתתו בארץ (צילום:אבי מועלם) (צילום:אבי מועלם)
גולן ברגע נחיתתו בארץ(צילום:אבי מועלם)

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבי מועלם
אייל גולן
צילום: אבי מועלם
לאתר ההטבות
מומלצים