שתף קטע נבחר

אתה אפס! אפס ויראלי!

אור פז ותום טרגר - הצמד הידוע כשוגר זאזא יצרו את סדרת הרשת "אפס" שבה תום פחות או יותר צורח על נושא כלשהו ומקלל ביטויים גזעניים. נשמע נורא? אולי. אבל נורא ששווה יותר ממאה אלף צפיות. בקרוב, הם מבטיחים, ינסו לממן סרט של 45 דקות

אפס מורה נהיגה, אפס לקוח ועוד סדרה שלמה שבהם ה"אפס", דמות בדיונית חסרת נימוס מביעה את דעתה הגזענית ומקללת ללא הפסקה ומבטיחה לשאת "דין ודברים" עם אמא שלך. על האפס אחראים שניים: אור פז ותום טרגר. אחד מהם, מחפש עדיין את הכפיל שלו. הצמד, המכונה שוגר זאזא, הסכים לדבר יפה איתנו.

 

אבל קודם צפו. אזהרה: מכיל שפה קשה

 

 

 

"בעקרון קניתי סטדי-קאם (מתקן למצלמת רחף) ואמרתי לתום 'אני רוצה להתאמן, בוא נלך לצלם משהו, לא איכפת לי מה, אני פשוט אדליק  את המצלמה ותעשה מה שבא לך', מספר פז על ההתחלה המקרית. "מזה נולד 'במאי אפס'. הדמות של האפס נורא הצחיקה אותנו אז החלטנו לחדד אותה קצת ל'מורה נהיגה אפס', ומשם הוא כבר הפך ליישות שיכולה להכנס אפילו בבעלי חיים ובאובייקטים. הרעיון של הדמות הזו הוא לצחוק על התנהגות של אנשים אפסים - ובעיקר ישראלים חצופים שכולנו נתקלים בהם כל הזמן. שברצינות מתנהגים ככה, במציאות, לא כחלק ממערכון".

 

סרט אפס

הצמד חשף כי הם העלו פרויקט במימון קהל באתר Headstart עבור סדרת סרטוני אפס. התכנון הוא סרט באורך 45 דקות לדמות כשהם מבקשים 30 אלף שקל. "אנחנו רוצים קצת להעמיק אותו יותר", אומר טרגר, "הסיפור הוא שהוא בעצמו מנסה לעשות סרט וצוות דוקומנטרי עוקב אחריו במסע. בעקרון מ-5 דקות שלו צורח זה יהיה 45 דקות שלו צורח",

 

אגב, התשורות שתוכלו לקבל עבור תרומתכם הנדיבה ינועו משיחת תודה מהאפס עצמו, עד לחולצות עם ציטוטים שמביך ללבוש, והשתתפות במערכונים ובסצינות מהסרט, מבטיח פז.

  

 

איך הצמד מתמודד עם ההצלחה? "אנשים צועקים על תום ברחוב 'יא אפס!!!' יותר מבדרך כלל, אומר פז.

 

איך אתה מסביר את ההצלחה?

 

אנחנו מניחים שזה נהיה ויראלי כי זה כיף. או זה, או ששילמנו עשרים אלף דולר במזומן לכל בנאדם שיעמיד פנים שהוא מעריץ, את זה לא נחשוף הפעם".

 

לסיום פז מבקש לסיים בהודעה מהאפס:

 

"'חיה כל יום כאילו זה יומך האחרון, רקוד כפי שלא רקדת לעולם'... כאילו, במקור הוא סתם קילל במשך 5 דקות רצופות ואמר דברים גזעניים, אבל בוא נכתוב שזה מה שאמר כדי שאף אחד לא יחטוף תביעה".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים