שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "מצב האומה" צחקו על חשפנית, והתנצלו

  ליאור שליין העלה לפייסבוק קטע מתוך "מצב האומה" שלא שודר, ובו גורי אלפי סיפר איך הזמין חשפנית למסיבת רווקים. לאחר תגובות נזעמות הוא הוסר, ופורסמה התנצלות: "חשבנו שהקטע בלתי מזיק, כנראה טעינו"

  ב"מצב האומה" העלו לרשת קטע שלא שודר - ואז חטפו והתנצלו. אמש (ג') העלה לפייסבוק מגיש התוכנית ליאור שליין סרטון שבו דיבר גורי אלפי על חשפנית שהזמין למסיבת רווקים בה השתתף. גולשים רבים לא מצאו את הסרטון מצחיק במיוחד, אלא זעמו על מה שנראה ונשמע להם כניצול נשים - ובהמשך הקטע הוסר משם וגרר התנצלות.

   

   

  "אני מבקש סליחה בפני מי שנפגע מהקטע שהעליתי כאן", כתב היום שליין. "את דעתנו - אנשי 'מצב האומה' ואני - על מעמד האישה בכלל ועל עבירות מין בפרט אנחנו מביעים לא פעם בתוכנית, כולל בזו ששודרה אמש. את הסיפור המדובר לא שידרנו בטלוויזיה, אבל חשבנו שהוא מאוד מצחיק, ובהקשר והטון והמודעות בהם הוא סופר - גם תמים ובלתי מזיק. כנראה שטעינו. לכן הסרנו את הקטע, ובפני מי שהרגיש אחרת ונפגע - כאמור, סליחה".

   

  גם אלפי פרסם התנצלות בטוויטר: "אני מתנצל בפני מי שנפגע מהקטע שהוצא מהתוכנית, אך הועלה בתמימות בפייסבוק. אשתדל להיות רגיש יותר בעתיד. לא התכוונתי לפגוע. סליחה מכל הלב".

   

  בקטע מספר אלפי שחבריו הפקידו בידיו את המשימה להזמין חשפנית למסיבה. הוא תיאר את המפגש שלו עם האיש דרכו הזמין את החשפנית ואז הגיע לאירוע עצמו: "הגיעה מישהי בגיל של אמא שלי, אמר, והתבדח על המראה החיצוני שלה ועל האופן שבו הסיר את בגדיה ("כמו בן אדם כשהוא הולך לישון"). הוא הוסיף גם שבסוף אורחי המסיבה נשארו בתחתונים.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: בני דויטש
  גורי אלפי ב"מצב האומה"
  צילום: בני דויטש
  לאתר ההטבות
  מומלצים