שתף קטע נבחר

נסגר תיק החקירה נגד אייל גולן

פרשת הזמר המפורסם מסתיימת ללא כתב אישום נגד אייל גולן ומרכז הכובד עובר לאביו. פרקליטות מחוז תל אביב הודיעה לבאי כוחו של הזמר כי לאחר בחינת התיק נגדו בפרשת "משחקי חברה" הוחלט על גניזתו בעילה של חוסר ראיות מספיקות. גולן: "מודה על התמיכה לאורך כל הדרך"

החשדות נגד אייל גולן - תיק סגור: פרקליטות מחוז תל אביב הודיעה בצהריים (יום ד') לבאי כוחו של הזמר אייל גולן כי לאחר בחינת התיק נגדו בפרשת "משחקי חברה" הוחלט על גניזתו בעילה של חוסר ראיות מספיקות.

 

אייל גולן אמר אחרי פרסום ההחלטה: "ברצוני להודות לאמי, לילדיי ולקהל שאיתי, על התמיכה לאורך כל הדרך. את שהיה על לבי אמרתי וכתבתי אתמול".

 

הפרשה התפוצצה בחודש נובמבר אשתקד, לאחר שפורסם כי במשטרה התקבלו תלונה של נערה שטענה כי קיימה יחסי מין עם "זמר מפורסם". במשך כמה ימים אסר בית המשפט על פרסום שמו של הזמר, אך השמועות התפשטו ושמו של גולן הותר לפרסום.

 

במסגרת החקירה גולן זומן לחקירה, אך שוחרר מהר מאוד למעצר בית. הוא הכחיש בחקירתו את המיוחס לו וטען כי לא ידע שמדובר בנערות שגילן פחות מ-18.

 

על רקע הביקורת הציבורית שספג, אייל גולן פרסם אתמול מכתב פומבי ובו הוא כתב: "אני מרגיש שדמי נשפך, מקווה שהציבור הישראלי יבין שאולי טעיתי בכמיהה ליחסים טובים עם אבי שנטש אותי, אבל לא יותר מכך". את החשדות הוא מכחיש בתוקף: "לא עשיתי מעשה שלא יכבד אישה או גבר בישראל".

 

בחודש שעבר פורסמו העדויות של גולן ותוצאות בדיקת פוליגרף שעבר. גולן סיפר לחוקרים על

 מפגש מיני עם בחורה שהביא לדירתו אביו, דני ביטון: "אני לא זוכר בדיוק מתי, אבל במהלך השנה האחרונה אבא שלי הגיע אליי הביתה עם שתי בחורות. אחת מהן הציגה עצמה כ-ע', בת 21, והתחילו ביני לבינה עניינים שהגיעו לקטע של מין אוראלי. תוך כדי זה שהיא ביצעה בי מין אוראלי הרגשתי משהו לא בסדר ולא בטוח בקשר לגיל שלה. משהו בהתלהבות שלה לא נראה לי. בזמן שע' ביצעה בי מין אוראלי אבא שלי והבחורה השנייה היו בסלון לידנו. אחרי שלוש דקות עצרתי ושאלתי אותה שוב לגילה והיא אמרה לי שהיא שיקרה והיא בת 17 וחצי 18, התלבשתי. כעסתי מאוד על אבא שלי ואמרתי לו שבגללו הקריירה שלי תיהרס".

 

העדויות של גולן ומעורבים נוספים בפרשה נחשפו לקראת הליך השימוע לאביו דני ביטון ולמנהל ההפקות צחי אסולין.

 

סנגוריו של גולן, עורכי הדין רונן רוזנבלום ומיטל דנינו, אמרו בעקבות סגירת התיק: "אנחנו שמחים ומברכים על החלטת הפרקליטות".

 

Read this article in English 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
אייל גולן
צילום: מוטי קמחי
צילום: עוז מועלם
עו"ד רונן רוזנבלום
צילום: עוז מועלם
מומלצים