שתף קטע נבחר

אתר הצעירים "פרוגי" משיק גרסה חדשה ועדכנית

האתר ספר בחודש האחרון מעל ל-150,000 גולשים ייחודיים. הגרסה העדכנית והמשודרגת שלו כוללת מראה חדש, שימוש נרחב בחומרים ויזואליים, נגני וידאו ופיצ'רים נוספים.

"פרוגי", אתר בני הנוער המוביל בישראל, משיק בימים אלה גרסה חדשה, עדכנית ומשודרגת. העיצוב החדש כולל מהפך שלם בחזות האתר, רוחבו, הממשקים שלו, צבעיו ומתכונת הניווט בו. באתר החדש ייעשה שימוש מוגבר בחומרים ויזואליים, נגני וידאו ועוד.

 

"פרוגי", מציין בימים אלה 3 שנים להיווסדו. הוא הוקם בידי בני נוער; נכתב, מצולם ונערך בידי בני נוער; ומתופעל ומנוהל בידי בני נוער. תכני האתר כוללים חדשות מעולם הצעירים, תרבות נוער וסגנון חיים צעיר. "פרוגי" מתעדכן כל שעות היממה בחדשות לצעירים ובסיפורים המעניינים את הקהל הצעיר, בתחום הבידור, המוזיקה, עולם הרשת והדיגיטל כמו גם כושר ובריאות, אופנה ויחסים.

 

 

בצד דיווחיו האתר גם מפעיל ומערב בני נוער בעשייה התקשורתית, ומזמין כל צעיר - המעוניין לכתוב, לצלם ולהופיע במדיה – להצטרף למערכת הכתבים הצעירים של האתר דרך הדוא"ל.

 

קצב צמיחתו של "פרוגי", מאז הקמתו, עולה בהתמדה מדי חודש וכיום האתר נהנה מיותר 150,000 גולשים ייחודיים בחודש. כ-300,000 דפים נצפים בחודש, ומשך השהייה הממוצע לביקור הוא כ-9 דקות.

 

האתר הוקם ב-2011 בידי שני בני נוער - אלון אלבכרי ואלכס נסטר – ואליהם חבר איש התקשורת יוני וולף. שלושתם משמשים כעורכי האתר ומוביליו. כיום האתר נמנה עם אתרי "ידיעות אינטרנט" של קבוצת "ידיעות אחרונות", וזיקתו לקבוצה אפשרה לו להרחיב את פעילותו בתחום הוידיאו ואולפן הטלוויזיה ולפתח את האתר במגוון תחומים נוספים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים