שתף קטע נבחר

"יהיה לי טוב לכמה דקות וזה הרבה אצלי"

במסגרת פרויקט "האני האחר" של עמותת אנוש, מלחינים מוזיקאים מבית הספר "רימון", שירים שכתבו מתמודדים עם בעיות נפשיות וגם יבצעו אותם במופע מיוחד. "ההסתכלות המקורית הזו על העולם, נחשקת בעולם האמנות"

  

 

 

עמותת אנוש היא העמותה הגדולה ביותר בארץ המעניקה שירותי שיקום לאוכלוסייה המתמודדת עם מגבלה נפשית. היא הוקמה על ידי קומץ משפחות לפני 35 שנה וכיום פרושים 61 סניפיה בכל רחבי הארץ. העמותה מעניקה שירותי שיקום לכ- 5,000 איש בתחומי הדיור, התעסוקה, החברה והפנאי, כולל מתן ייעוץ למשפחות. מתנדבי העמותה מסייעים בהפחתת הסטיגמה הרווחת בחברה כלפי אוכלוסיית פגועי הנפש, ביצירת גשרים וקשרים בין המשתקמים לקהילה וכן בגיוס משאבים לטובת פעילויות מיוחדות. המעוניינים להשתלב כמתנדבים באנוש, מוזמנים לפנות בטל': 074-7556122 או במייל: karenp@enosh.org.il

 

"האני האחר" הינו פרויקט משותף של בית הספר למוסיקה "רימון" ועמותת "אנוש", בניהולו האמנותי של אריאל הורוביץ, מורה בכיר במגמת השירים של "'רימון". במסגרת הפרויקט מלחינים סטודנטים טקסטים שכתבו מתמודדים עם פגיעות נפש, כשבסיום התהליך מעלה "רימון" מופע רוק רענן ובועט, במרכז עינב בתל אביב, בביצוע התלמידים.

 


 

לקראת יום מעשים טובים יתקיימו פעילויות רבות בכל סניפי אנוש, כשגופים, חברות עסקיות וארגונים שונים בקהילה יגיעו לקיים שיתופי פעולה עם המתמודדים ואנשי הצוות. מילים שכתב מתנדב שהשתתף בפעילות אשתקד, מעידות באופן הכן ביותר על ההשפעה של יום מעשים טובים על הלוקחים בו חלק: "הפעילות עם החבר'ה של אנוש גרמה לי להתאהב בהם. אחרי יום מעשים טובים המשכתי להתנדב בסניף באהבה, לאורך כל השנה. אני מקבל מזה הרבה יותר ממה שאני נותן".

 

גם אתם רוצים לעשות טוב? הצטרפו  ל"יום מעשים טובים" שיחול ב-11.3.14 והשתתפו בחגיגה.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבישי זיגמן
מלחינים ומתמודדים
צילום: אבישי זיגמן
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים