שתף קטע נבחר

אב הבית: יש לי עדויות שיביכו את הזוג נתניהו

האיש, שעבד במעון ראש הממשלה במשך שנתיים עד לקדנציה האחרונה, טוען כי בידיו עדויות והקלטות שאם ייחשפו יביכו את רה"מ ורעייתו. הוא מאיים בתביעה וטוען כי שכרו לא שולם. התגובה: "דוחים האיומים מכול וכול"

אב הבית במעון ראש הממשלה בעבר טוען שהיה עד להתנהלות לא תקינה בבית ראש הממשלה בין בני הזוג נתניהו לבין עובדים בכירים, ומאיים לחשוף "פרטים מביכים". כך דווח הערב (יום ב') בערוץ 2. לפי הדיווח, האיש, שכיהן בתפקיד במשך שנתיים עד שלהי הקדנציה האחרונה, טוען כי יש בידיו עדויות והקלטות שאם ייחשפו יביכו את ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה.

 

לדברי אב הבית, שכרו לא שולם, ובין היתר הוא לא קיבל שעות נוספות למרות שעבד שעות רבות. בדיווח נטען כי השבוע פגש העובד לשעבר בכיר במשרד מבקר המדינה ואמר לו כי יגיש תביעה שתביך את הזוג נתניהו. בין היתר, טען אב הבית בעבר כי היה עד להתנהלות לא תקינה בין הזוג נתניהו לעובדים בכירים, בראשם הסמנכ"ל עזרא סיידוף.

 

העובד דרש 200 אלף שקל ומגעים כבר התנהלו בין פרקליטו לבין אנשי משרד ראש הממשלה. בערוץ 2 דווח שמשרד רה"מ הסכים לשלם לו סכום של 50 אלף שקל ולסדר לו משרה, אבל המגעים התפוצצו.

 

במכתב רשמי של הלשכה המשפטית ענו לו אנשי ראש הממשלה: "אנו דוחים מכול וכול את איומיך. ברי כי הרקע לאיומיך הוא מעמדו הציבורי של ראש הממשלה וניסיון לנצל זאת לטובת מרשך, אך חובתנו היא לשמור על כספי הציבור ואיומיך לא יגרמו לנו לשלם למרשך כספים שלא כדין".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבי אוחיון, לע"מ
בני הזוג נתניהו
צילום: אבי אוחיון, לע"מ
מומלצים