שתף קטע נבחר

לראשונה בישראל: רישום נישואין באינטרנט

המועצה הדתית תל אביב-יפו השיקה מערכת אוטומטית לרישום נישואין, ובכך יתאפשר לראשונה בישראל רישום מקוון לנישואין, ואף באמצעות אפליקציה מיוחדת. ומה על העדים? בקרוב ב"סקייפ"

"חוק צהר" המאפשר את פתיחת אזורי הרישום לנישואין עבר לפני כארבעה חודשים – ועכשיו מבקשים במועצות הדתיות לעשות צעד נוסף קדימה, בדרך להקל על חיי הזוגות שבדרך: רישום לנישואין בקליק, מכל מקום – גם דרך הסמארטפון.

 

<< עוד חדשות ועדכונים - בפייסבוק של ערוץ היהדות. היכנסו >>

 

המועצה הדתית תל אביב-יפו השיקה מערכת אוטומטית לרישום נישואין, שתאפשר לזוגות הנרשמים לעשות את כל התהליך באמצעות אתר אינטרנט, לרבות סריקת התמונות והמסמכים, והעלאתם לאתר מאובטח.

 

עוד חדשות בערוץ היהדות :

 

בפעם הראשונה בישראל יתאפשר רישום מקוון לנישואין, ואף באמצעות אפליקציה מיוחדת. במועצה הדתית מכנים את המהלך "פריצת דרך בשירותי הדת", ומקווים כי יקל משמעותית על הזוגות, שיוכלו לעשות את כל תהליך הרישום בעצמם, ובזמנם הפנוי. "כל מה שנותר לזוג לעשות הוא להגיע לראיון אצל רשם הנישואין", נמסר, וגם את התור ניתן לקבוע דרך הרשת.

 

עדים ב"סקייפ"

ומה על "העדים"? בשלב הבא – ובמועצה הדתית מקווים כי בקרוב מאוד – יוכלו לתת עדות מרחוק, באמצעות

"סקייפ", כפי שכבר מקובל היום בבתי הדין הרבניים. "המועצה הדתית הציבה לעצמה למטרה לייעל את הקשר עם הציבור שאותו אנו משרתים ולמנוע מכשולים, במטרה לשתף יותר ויותר אוכלוסיות - ולהפוך את תהליך הרישום לחוויה נעימה יותר", אומר אלדד מזרחי, ראש המועצה הדתית תל אביב-יפו. "המערכת שהשקנו מהווה הזדמנות לרתום את הטכנולוגיה לצד ההלכה, ולהקל על המאורסים בתל אביב בתהליך הרישום לנישואין".

 

במועצה מוסיפים כי המערכת החדשה שפותחה על ידי חברת "אפרתי", מאפשרת לנרשמים הליך רישום מאובטח ברמה גבוהה, המספק חוויית שימוש ידידותית, פשוטה ואינטואיטיבית. ניתן להזין ולהעלות כל מסמך שהוא וכל תמונה גם באמצעות מכשירי הסמארטפון, ולהתעדכן בהמשך על מצב הרישום לנישואין.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: index open
רגע לפני הטבעת
צילום: index open
מומלצים