שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "בייב מגנט": כמעט מצחיק מאוד

  תוכנית הכאילו שידוכים החדשה "בייב מגנט", היא בעצם תירוץ להפגיש על סט אחד את אורי גוטליב וירון ברובינסקי. זה תירוץ מעולה, רק שהוא צריך טקסטים יותר טובים

  הימים היפים בהם הטלוויזיה האמינה לסיפורים שסיפרו לה על עצמה, ותוכניות שידוכים באמת ניסו לחבר שתי נשמות אבודות יחד, עברו לבלי שוב. לכן זה הגיוני לגמרי, וברור מהרגע הראשון, ש"בייב מגנט" (HOT קומדי סנטרל, ה', 20:20), תוכנית ה"שידוכים" של HOT, לא פה כדי להנפיק דייט אמיתי בסוף כל פרק, ואף אחד לא מנסה לספר לכם משהו אחר. ירון ברובינסקי פה כדי להוביל את השידור ואת מערך הבולענים שבאולפן, אורי גוטליב פה על תקן מומחה למשיכה ואומן-אמן פיתוי עם התואר ממכללת אריאל שבשומרון, המגנטים פה כדי לעשות קצת פעלולים, והמשודכים שתעו את דרכם אל הסט, הם על תקן תפאורה אנושית.

   

  עוד ביקורות בערוץ הטלוויזיה של ynet:

   

  וזאת הסיבה שחוץ מלהיצמד באמצעות מגנט לשלל מתקנים באולפן, ליפול לבור שנפער ברצפה ולשחרר פה ושם משפט או שניים כחלק מעסקת הטיעון שהביאה אותם לתוכנית, המשודך והלקוחות שמתמודדים על הזכות להיקלע איתו לספא זוגי שכולו שתיקות מביכות, לא באמת זוכים להביא את עצמם לידי ביטוי. "בייב מגנט" פה כדי להצחיק אתכם, ובניגוד לרעיון השידוכים המעושה, הכוונה הזאת באמת נוגעת ללב. אומרים שלאנשים שמשדכים בני זוג שמור מקום בגן עדן, אני שומרת את האופציות שלי לנדל"ן עילי לאנשים שמצחיקים אנשים אחרים. האם זה מצליח?

   

  רווקים מצחיקים עילאיים (צילום: ראובן שניידר) (צילום: ראובן שניידר)
  רווקים מצחיקים עילאיים(צילום: ראובן שניידר)

  על פניו מדובר בשני אנשים מצחיקים - ברובינסקי ובעיקר גוטליב, שמי שאוהב אותו ילך אחריו באש ובהרצל, והתוכנית היא בעצם תירוץ במסגרתו הם יוכלו להפגש על סט אחד - סיבה מוצדקת לחלוטין בפני עצמה. בהתחשב בז'אנר שאליו "בייב מגנט" משתייכת (חלטורה דלת תקציב עם אולפן מחריד שכל ערוץ נישה שמכבד את עצמו מפיק מדי פעם) הציפיות ממנה לא גבוהות.

   

  אף אחד לא מצפה פה להפקה מושקעת. אבל עדיין, כדי להצדיק את שלושים דקות-הרביצה מול המסך שהיא מבקשת לנכס לעצמה, ומכיוון שברובינסקי וגוטליב (והאנימציה שמציגה את המשודך בתחילת כל פרק) הם הנכסים היחידים שלה כרגע, היא חייבת להשקיע הרבה יותר במילים שיוצאות להם מהפה.

  גוטליב, ברובינסקי ומתמודדת (צילום: ראובן שניידר) (צילום: ראובן שניידר)
  גוטליב, ברובינסקי ומתמודדת(צילום: ראובן שניידר)
  בפרק הראשון (מבין שניים שהועברו לצפייה מוקדמת) מתחרים ארבעה גברברים ים תיכוניים סמי-מוכרים (ביניהם לירון רמתי ואלירן תבורי) על ליבה של לפיד, פליטת דודו אהרון. תמונות מביכות מהפייסבוק של המתמודדים נשלפות, הבדיחות

  זולגות מעצמן בסגנון עדות ה"דני סביצ'ה", ולא, גם ההנחייה הנמרצת (לפעמים מדי) של ברובינסקי והחן הטבעי של גוטליב לא מצליחים להציל אותו.

   

  בפרק השני, שגם קיבל טוויסט סימפטי כספיישל ביסקסואלי, המצב כבר השתפר משמעותית בגזרת ברובינסקי וגוטליב, מה שמאשש את הטענה שעל כתיבה מוצלחת תקום ותיפול התוכנית.

   

  "בייב מגנט" היא פילר. הערוץ צריך למלא המון שעות מסך בלא הרבה כסף, וגוטליב וברובינסקי צריכים פרנסה. הם לא שם בשביל הנשמה, אבל אם הם יקבלו חומר גלם טוב ויתפננו עליו, הצופים לא יצטרכו לסבול מהפורמט העבש משהו. כי מגנטים זה נחמד, אבל לא בשביל חצי שעה. ומי יודע, אולי הדור הבא של תוכניות השידוכים יקום כבר ברשות השידור 2.0. בברכת ביטול אגרה שמח לכולם.  

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ראובן שניידר
  בייב מגנט. אורי גוטליב וירון ברובינסקי
  צילום: ראובן שניידר
  לאתר ההטבות
  מומלצים