שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  עדן הראל ועודד מנשה מחוץ לבוקר של 10
  אחרי חצי שנה בה הגישו את תוכנית הבוקר בימי שישי, החליטו בערוץ 10 להחליף את עדן הראל ועודד מנשה במגישים בעלי נטיות אקטואליות יותר - ואף ערכו צילומי מבחן עם מועמדים

  חצי שנה בלבד אחרי שהחלו להנחות את תוכנית הבוקר של ערוץ 10 בימי שישי - עדן הראל ועודד מנשה מוצאים עצמם בחוץ. ל-ynet נודע כי בערוץ החליטו להחליף את השניים במנחים בעלי נטיות אקטואליות יותר. "הם מנחים, אנחנו מחפשי יותר אנשי חדשות", אמרו גורמים בערוץ. שם קיבלו החלטה עקרונית להמשיך עם הפורמט הזוגי, וכבר היום (ב') צולם פיילוט עם מחליפים פוטנציאלים.

   

  לפני שהראל ומנשה קיבלו לידיהם את המשבצת הזו, היא עברה לא מעט גלגולים: במשך תקופה הגישו אותה לסירוגין, סיון כהן, אלי ראכלין, רומי נוימרק ודב גילהר, ובהמשך נעשה ניסיון שאורלי וילנאי וגיא מרוז, מגישי התוכנית בימי חול, יגישו גם אותה גם בשישי - אולם לוח הזמנים הצפוף שלהם מנע זאת.

   

  לא נורא, יש תוכנית חדשה בדרך (צילום: ענת מוסברג) (צילום: ענת מוסברג)
  לא נורא, יש תוכנית חדשה בדרך(צילום: ענת מוסברג)

  עבור הראל היתה זו ההתנסות השנייה בתוכנית בוקר בערוץ 10. ב-2010 נבחרה להגיש את הרצועה הזו, אך כעבור שמונה חודשים ביקשה לעזוב. הראל בת ה-37 ומנשה בן ה-43 הגישו יחד בעבר כבני זוג את התוכנית "עושים שכונה" ששודרה בקשת, ומאוחר יותר הגישו את "טובים השניים" בערוץ 24. כעת השניים, שנשואים מזה שש שנים ולהם שלושה ילדים משותפים, ייאלצו להיפרד לפחות מהמשרה הזו.

   

  מערוץ 10 נמסר בתגובה: "בלוח שידורי האביב צפויה לעלות לשידור תוכנית הפריים טיים 'אהבה על האש' בהנחיית עדן הראל ועודד מנשה".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: עידו ארז
  עדן הראל ועודד מנשה. מחוץ לבוקר
  צילום: עידו ארז
  לאתר ההטבות
  מומלצים