שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  הורוסקופ שבועי: 25-19.8
  האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ השבועי שלכם

  מבחינה אסטרולוגית, הקצוות הם החלקים הכי חשובים השבוע - תחילת השבוע וסופו. בתחילת השבוע, מרקורי חוזר מנסיגה במזל אריה, ויופיטר משלים היבט איטי וארוך טווח לנפטון. בסוף השבוע, השמש מסיימת את מסעה במזל אריה. היא נכנסת למזל בתולה ומצטרפת לשבתאי ואוראנוס במערך היבטים הרמוני גדול.

   

  לפני כל הפרשנויות, נאמר מספר מילים על תנועות רקע והשפעות המתקיימות במקביל למסכת האירועים.

   

  ונוס היא הפלנטה היחידה במזלות האוויר, ואילו נפטון הוא הכוכב היחיד במזלות המשתנים. גרמי שמיים אלו, המתקשרים לדברים שאנו עושים בזמן

  החופשי, באים להראות שסיומו הקלנדרי של הקיץ לא מעיב על תכניותיו של אף אחד (ולא אמור להעיב).

   

  מרקורי הוא הכוכב הראשון העולה עם שחר השבוע. המעבר שלו חזרה מנסיגה כבר ביום ראשון שם דגש על מהלכים של תכנון, ארגון, וצמצום. אצלנו הבוגרים מעבר זה נותן דחיפה קטנה להחזיר את החיים על הפסים, להניע את הרכבת לעבר יעד ברור. אצל ילדים ובני נוער, כבר יותר קשה להדחיק את תחילת שנת הלימודים ב-1 בספטמבר. אפשר כבר, לאט לאט, להתחיל בהכנות.

   

  ראשון-שני - נוסף לחזרת מרקורי, אנו מרגישים את יופיטר שמשלים היבט הרמוני לנפטון. מדובר על היבט מושלם לנופשים בינינו, לחולמים, אומנים, יצירתיים ואסקפיסטים. הירח שמלווה היבט זה הוא ירח במזל קשת המקדש את היוזמה ואת חוסר החרטה - קחו לתשומת לבכם.

   

  שלישי-רביעי - מדובר על ימים שקטים, שכנראה יוקדשו לעבודה. ירח במזל גדי השקדן מכתיב תנאים.

   

  יום חמישי - השמש עוברת למזל בתולה והפוקוס נסב לעניינים של תחזוקה, בריאות, תיקונים, שיפורים, טיפול בבעיות וסגירת פינות. נוסף על כך, אל תופתעו אם תתקלו בתופעות של קטנוניות והליכה עם הראש בקיר.

   

  * בתולות, אתם אנשים נפלאים והכוכב המצטיין במזל שלכם הוא מרקורי (לא השמש) - רק רצינו לשים את זה כאן

   

  שישי-שבת - השמש משלימה היבט הרמוני גדול לשבתאי ולאוראנוס. מערך היבטים זה מקדש ערכים מנוגדים של סדר ואקראיות, ישן וחדש, מקוריות ושיטתיות, פתיחות וזהירות. איפה זה פוגש אתכם ומה הן התכניות בדיוק לסופ"ש הקרוב?

   

  ועכשיו להורוסקופ השבועי בצורה פרטנית לפי ימים:

   

  מה מספר ההורוסקופ השבועי שלכם? (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  מה מספר ההורוסקופ השבועי שלכם?(צילום: shutterstock)

   

  מזל טלה

  כמו בכל שבוע נבחן את פעילות הכוכב האישי, מרס, כדי להבין מה קורה עם בני המזל שלכם בשבעת הימים הקרובים.

   

  מרס עבר בשבוע שעבר למזל גדי ולבית הקריירה והיעדים במפות שלכם, בצורה זו או אחרת זה חייב להוביל ללבטים שונים בנוגע למקורות הכנסה ותעסוקה. זה יכול להיות ברמה טכנית ויבשה, או ברמה של מיצוי אישי והתפתחות על ציר זמן.

   

  התלבטויות אלו ימשכו לפחות עד מועד חזרת מרס מנסיגה בתחילת השבוע הבא. מעט מאוחר יותר, בעוד שלושה שבועות וקצת, מרס יחזור למזל דלי ואנו מהמרים על כך שדג שמן יעלה בחכה המקצועית שלכם, אתם תדעו לאן בדיוק אתם הולכים ומה בדיוק צריך לעשות כדי להגיע לשם.

   

  בשאר ההיבטים סדר ושגרה שולטים בחייכם. מרס נמצא כעת במזל גדי המתמחה בהבניה ומסגרת, כך גם נראים חייכם.

   

  יום ראשון - מרקורי מסיים נסיגה במזל אריה ובבית היצירתיות והביטוי האישי. סיום נסיגת מרקורי היא האות לו הייתם זקוקים כדי לעשות משהו יצירתי, להתעלות מעל לעניינים שבשגרה, אולי להרים את הכפפה וליזום בזירה החברתית או הרומנטית.

   

  יום שני - יופיטר בדיוק השלים היבט מדויק לנפטון. היבט זה שם את הדאגות שלכם על השולחן ומונע מכם לחיות את החיים בגדול או לעשות את הדברים שאתם באמת רוצים לעשות. לעת עתה לפחות.

   

  אמצע שבוע - ירח ברום המפה מצריך את הנוכחות שלכם בסביבת המשרד, זה עבודה ועוד קצת עבודה במרכז השבוע הקרוב.

   

  יום חמישי - השמש עוברת למזל בתולה ולבית הבריאות במפות שלכם, שזו הזדמנות לעשות מהפך בעניינים שונים הקשורים לגוף. באותה הערה, אפשר להשתמש במעבר כמוטיבציה לשינוי מהותי כלשהו בחיים - הרגלים, תזונה, מנהגים וכדומה.

   

  סוף שבוע - היבט השמש לאוראנוס, ובהפרש לא גדול לשבתאי, מאפשר לכם להעביר את הסופ"ש הזה בדרכים שונות ומגוונות. מרובעות יותר או פחות, מוזרות יותר או פחות, ושאר שילובים או וריאציות על 'דרכים לשרוף זמן'.

   

  מזל שור

  הפלנטה שלכם, ונוס, נמצאת במזל מאזניים ובבית השגרה וההרגלים בימים אלו. מצדכם אתם מתעסקים בשכלול הקיים, בפרטים הקטנים, וביכולת לשלוט על המציאות ולעצב אותה כראות עיניכם.

   

  ונוס היא הפלנטה היחידה במזלות האוויר, וזו יכולה להיות הסיבה שאתם עובדים עכשיו יותר מול אנשים ופחות מול מחשבים.

   

  בשבוע הבא ונוס תשלים היבט דיסהרמוני לפלוטו וזה יכול להראות שאתם בדרך לפגוש אנשים שחושבים בצורה מאוד שונה מכם, שאתם והפרטנרים הרומנטיים מתרחקים בדעות לגבי עניין חשוב כלשהו, או שאתם ניצבים בפני בחירה של יציבות וסדר מחד מול כיף ושחרור מאידך.

   

  לאורך השבוע הקרוב ונוס שומרת על היבט קרוב יחסית לכוכב מרקורי. נראה שמישהו מבני המשפחה זקוק לליווי או ייעוץ צמוד למשך כמה ימים, תדאגו להיות זמינים בטלפון שוורים.

    

  יום ראשון - מרקורי מסיים נסיגה במזל אריה ונאדיר המפה (החלק הכי נמוך) ואתם מסיימים להיות אובססיביים למה שקורה בתוך הבית או עם המשפחה. זה הזמן לשחרר ולתת למחשבות לעבור למושאי דאגה אחרים ויותר רלוונטיים.

   

  יום שני - יופיטר בדיוק השלים היבט הרמוני לנפטון במעבר שמביא אתכם לגורמים מקצועיים, יועצים, מייצגים או רופאים שהם גם חברים או לכל הפחות באמת רוצים לעזור.

   

  אמצע שבוע - הפעילויות שאתם עושים בימים שלישי-רביעי, אל תרגישו מחויבים להם יותר מדי. זה חשוב כי שאר השותפים לדבר מגיעים באותה הרגשה או גישה.

   

  יום חמישי - השמש עוברת למזל אדמה שכן, בתולה. כניסת השמש לבתולה מבדלת את הזמן של תחילת הסופ"ש כמוצלח במיוחד בהקשרים של בילויים ויציאות. מעבר זה גם עושה טוב לשארית חודש אוגוסט ותחילת ספטמבר - 'גוּד טיימס'.

   

  סוף שבוע - מערך היבטים הרמוני גדול במזלות האדמה מערב אתכם בשלל פעילויות ופרויקטים. יותר משתוכלו להקדיש עצמכם אליהם כמו שצריך. נראה שתצטרכו לבחור על מה לוותר.

   

  מזל תאומים

  המעבר הגדול של השבוע עבור בני המזל שלכם הוא חזרת מרקורי מנסיגה ביום ראשון. מרקורי הוא כמובן הכוכב המייצג אתכם מבין גרמי השמיים, מכאן החשיבות.

   

  מרקורי עשה את הנסיגה הנוכחית במזל אריה המתקשר לקשרים, מכרים וסביבה חברתית בכללי. חזרת מרקורי באזור זה של המפות שלכם היא הסימן לכך שהגיע הזמן לשנות סצנה, להתרחק מאנשים מסוימים או סתם להבין שתהליכים מסוימים בחייכם הגיעו למיצוי.

   

  המסלול של מרקורי מוביל אותו הרחק מנקודת הצפון של הירח, המסמלת שאפתנות, ולעבר יופיטר המתקשר ללמדנות וגדילה. אולי התחלתם להתעסק עם משהו במטרה להתקדם אך גיליתם שזה מרתק ומדהים בו זמנית, החל משבוע הבא אתם עושים בעיקר כי אתם נהנים לעסוק בדבר.

   

  שני-שלישי - יופיטר בדיוק השלים היבט הרמוני לנפטון, היבט בעל השלכות מעניינות על חייכם המקצועיים. דברים טובים קורים במקום העבודה שלכם כעת, אך הם לא בהכרח גלויים לעין או קלים להבחנה. נסו לגשש או לשאול את האנשים הנכונים את השאלות הנכונות.

   

  רביעי חמישי - יום אחרון של השמש במזל אריה ויום ראשון של השמש בבתולה (בפועל מדובר על תנועת כדור הארץ). שינוי זה מתקשר למעבר המתבצע בימים אלו, אתם מבלים יותר ויותר זמן בחיק המשפחה, ממעטים לצאת מהבית בשבועות הקרובים.

   

  סוף שבוע - מערך היבטים הרמוני גדול בבתי הרגש ורוחניות יוצר בכם תחושה לא טובה כשאתם פותחים טלוויזיה או מתעדכנים במדיה או רשתות חברתיות. אתם תוהים לאיזה מקום עוד יכול להתדרדר העולם הזה והארץ? חשבו איפה אתם נכנסים לתמונה ומה אפשר לעשות בנידון.

   

  מזל סרטן

  משהו לא שגרתי קורה השבוע, וזה קשור לגרם השמיים שלכם, הירח.

   

  הירח לא מגיע להיבט מדויק באחד הרבעים שלו, וזה משום שבסופ"ש האחרון נראה הירח ברבע ראשון (חצי ירח גוֹבֶר) וביום ראשון הבא הירח יראה בשלבו המלא. מה שקורה בין שני אלו זה השבוע הקרוב, בו אין אירוע מכונן אחד אלא רצף או התפתחות במקום.

   

  בפועל כדאי לכוון את הכוחות שלכם באפיקים של עשייה, אימון, התכוננות, בניה או אפיק קונסטרוקטיבי אחר. הפוקוס צריך להיות על יצירה וחדשנות, פחות על טיפול בקיים או ניהול הישן.

   

  ברמה של השפעות מתמשכות, אנו רוצים לציין את מרס שנמצא בשבוע אחרון של נסיגה. סיום נסיגת מרס בבית היחסים במפות שלכם הוא סימן חיובי למי שבחודשיים האחרונים המזל שכח לפקוד את הקשרים שלו.

   

  קריירה - הייתם בטוחים שזה הולך להיות קיץ קל, אבל אז הגיע שבוע שעבר. אותו פרויקט או עבודה חדשה שטורדת את מנוחתכם היא שם להישאר עד השליש הראשון של חודש ספטמבר, קחו לתשומת לבכם!

   

  יום ראשון - מרקורי מסיים נסיגה בבית הכספים במפות שלכם. החוש הפיננסי שלכם חוזר להיות מה שהוא היה פעם, עדיין היינו נותנים למרקורי שבוע-שבועיים להעלות מהירות לפני שאתם מתחילים לסגור עסקאות.

   

  יום שני - מערך היבטים הרמוני במזלות המים (אליהם גם אתם משתייכים) כולל בתוכו את יופיטר ונפטון. מערך היבטים זה מחדד אצלכם את האינטואיציה, ועדיין כדאי לשמור על ראש צלול ולהיצמד לעובדות (רק כדי להרגיש שאתם הולכים על בטוח).

   

  אמצע שבוע - נושאי יחסים, אהבה וזוגיות עולים לכותרות כשהירח נמצא במזל היורד שלכם, גדי.

   

  יום חמישי - השמש נכנסת לבית היעילות, סידורים, תקתוקים. זה הרמז שהייתם זקוקים לו כדאי להפסיק למשוך את הזמן כמו מסטיק ולגשת לטפל בנושאים הבוערים.

   

  סוף שבוע - השמש מצטרפת לכוכבים שבתאי ואוראנוס בהיבט הרמוני וכזה שיש לו נטייה להכניס אנשים שבאים לעזור, או כאלו שמגיעים עם עצה טובה. הנמיכו אגו ותתחילו להקשיב לדברים הנאמרים לכם.

   

  מזל אריה

  הדברים הכי חשובים או, יותר סביר, הכי מעניינים שקורים לכם השבוע - כולם קורים בסופ"ש.

  למה? כמה סיבות.

   

  השמש המייצגת אתכם מבין גרמי השמיים יוצאת מהמזל שלכם ביום חמישי, שזה פחות טוב אם אתם מתקיימים מתשומת לב. זה יותר טוב אם הספיק להימאס מאווירת היומולדת שאופפת אתכם בחודש האחרון. אולי באמת הגיע הזמן לעבור לדברים אחרים, פחות להתעסק בעצמכם.

   

  וזה עוד לא הכל.

   

  בשאר הסופ"ש, ימים שישי-שבת, השמש נכנסת למערך היבטים הרמוני גדול במזלות האדמה והסמליות הכי חזקה שם היא פרודוקטיביות. "באתם לעבוד", או לכל הפחות באתם עם מטרות מאוד ברורות. הדברים שאתם עושים בסופ"ש הקרוב, אתם רוצים להתגאות בהם בדיעבד.

    

  זוגיות - בינתיים לא הרבה, עוד שלושה-ארבעה שבועות ענייני יחסים ואהבה הופכים לנושא המרכזי.

   

  קריירה - זה קיץ, וזה מרגיש כמו קיץ במקום העבודה. תקופת העומס נמצאת מאחוריכם, גם משום שאוראנוס עבר לנסיגה בבית הקריירה שלכם לפני שבועיים.

    

  בשאר השבוע, צריך לציין שמרקורי מסיים נסיגה ביום ראשון במזל שלכם. בעיות לא פתורות, חומרי לימוד שלא נכנסו פנימה, טלפונים ומיילים שהיו צריכים לצאת - עכשיו אפשר יהיה לסמן 'וי' על כל אלו ברשימת ה'טוּ-דוּ'.

   

  יום שני - אתם נמצאים מעט אחרי שיופיטר השלים היבט הרמוני לנפטון במזלות המים ובתי הרגש במפות שלכם. חוויות מרגשות, התעסקויות שדורשות עדינות ואמפטיה, אינטראקציה עם ילדים וצעירים - זה הכל מתאים לאנרגיות של היום.

   

  אמצע שבוע - ירח בבית הסידורים, ומערך היבטים הרמוני קטן, בעיקר משדרים שגרה וענייני היומיום.

   

  מזל בתולה

  ההיסטוריה חוזרת, ובמקרה של בני המזל שלכם זה נכון במיוחד. מרקורי חוזר מנסיגה השבוע ביום ראשון, והוא עושה זאת במקום חשוך במפות שלכם - בית עולמכם הפנימי.

   

  חזרת מרקורי מנסיגתו הנוכחית מצביעה לעבר היציאה שלכם מאנונימיות, וקבלת ההכרה שמגיעה לכם בהקשרים מקצועיים או אחרים. עדיין, ייקח לזה זמן וכנראה תוכלו להרגיש את אור הזרקורים עליכם רק בתחילת חודש ספטמבר כשמרקורי יכנס למזל הביתי שלו - אצלכם!

   

  בשבוע הבא מרקורי ישלים היבט למקבילה הפלנטרית שלו, יופיטר. היבט זה, שהשפעתו נכחה בחייכם בתחילת חודש יולי מגיעה עם אותו סט של אנרגיות. חשבו מה היה מצבכם בתחומים של לימודים, התפתחות אישית ונסיעות לחו"ל באותו זמן. כמו שאמרנו, ההיסטוריה חוזרת.

   

  השבוע מרקורי מתרחק אט אט מצמידות שהוא כמעט יצר לנקודת הצפון של הירח. תשוקות שליוו אתכם, כמו גם יעדים שהתכוונתם לכבוש בשבועות האחרונים מוחלפים באחרים השבוע. כמו גם שהתשוקות הן לא מה שהן היו פעם.  

   

  תחילת שבוע - מלבד חזרת מרקורי מנסיגה אתם מרגישים את השפעת ההיבט שיופיטר משלים לנפטון. האירועים החברתיים שאתם אמורים להשתתף בהם בתחילת השבוע הם הזדמנות מצוינת לפגוש אנשים חדשים ולחפש טיפים לבעיות וצרות שמטרידות אתכם ביומיום (חשוב בשביל זה להיפתח בפני אחרים).

   

  אמצע שבוע - ירח במזל גדי ובבית ההנאה שלכם אחראי על שילובים לא צפויים של עבודה והנאה. זה בעיקר רלוונטי אם אתם מצליחים לשבור שגרה באופן כלשהו, לעבוד רחוק ממקום העבודה הקבוע, להשקיע יותר במסביב אבל להגיע לתוצאות יותר טובות בו זמנית (תוכלו למשל לעבוד או ללמוד מחלל עבודה, בית קפה או מבית של קולגה).

   

  סוף שבוע - השמש נכנסת למזל שלכם ביום חמישי וזה טוב לבריאות, כמו גם לכריזמה. אתם יותר מצחיקים מבד"כ בארבעת השבועות הקרובים, נצלו עובדה זו.

   

  בשאר הסופ"ש המשימה שלכם היא להסתגל לנסיבות שונות, אולי לא נוחות, אבל לעשות רושם שהכל כרגיל. זייפו כל הדרך להצלחה.

   

  מזל מאזניים

  הפלנטה האישית, ונוס, נמצאת במזל שלכם כבר שבוע וחצי. מדובר על סימן טוב ברמה האסטרולוגית, אתם יכולים להיות עצמכם וכל השאר מצליח בצורה לא רעה.

   

  * מעניין לציין שוונוס תחזור למזל שלכם בהמשך השנה בחודש נובמבר, חכו לבשורות טובות בסתיו

   

  ונוס היא כרגע הפלנטה היחידה הנמצאת במזלות האוויר. זה שם אתכם במקום הראשון בהקשרים של חברה ותרבות ותחומים שונים, כמו אופנה, בילויים, טרנדים ושאר דברים קטנים מהנים ומעניינים.

   

  בשבוע הבא ונוס משנה אווירה ומשלימה היבט דיסהרמוני לפלוטו של המעמקים. עד לשבוע הבא יש זמן לרגשות שלכם להפוך למעורבים, וכשאתם רוצים משהו זה לא עניין של מה בכך לעצור אתכם מלהשיגו.

   

  כספים - המטרה היא לשחרר כמה שיותר, פחות שזה יבוא מתוך מאמץ (במידת האפשר).

   

  בריאות - כאן ענייני עבודה וקריירה מתקשרים באופן ישיר. הבריאות שלכם תיקבע על ידי מידת המאמץ או היכולת לנהל חיים מאוזנים.

    

  יום ראשון - מרקורי מסיים נסיגה בבית החברים במפות שלכם וסוף-סוף יש זמן להחזיר חובות, ליישר הדורים, לסגור עניינים פתוחים ובעיקר להחזיר את עצמכם לחיי קהילה או חברה נורמטיביים.

   

  יום שני - יופיטר בדיוק השלים היבט הרמוני לנפטון התכול. היבט מדויק זה הוא תזמון מעולה להגיע להחלטות בנושאי ניהול זמן, ניהול קריירה, שינויים בלו"ז ו'תיקונים' אחרים שמטרתם להעלות את איכות החיים.

   

  שלישי-רביעי - רגוע, אתם מבלים הרבה זמן עם המשפחה.

   

  יום חמישי - השמש נכנסת למזל בתולה ביום בו האנרגיות שלכם נמוכות. היינו ממליצים לקחת צעד אחורה החל מחמישי ולפחות עד תחילת השבוע הבא, ולהפסיק להילחם - תחנות רוח או לא.

   

  שישי שבת - השמש מצטרף לשבתאי ואוראנוס ויוצרת מערך היבטים הרמוני בסופ"ש בו אתם לא הכי חדים, אבל גם לא שואפים להיות. זמן טוב לדחוס אליו פעילויות שבד"כ אתם נוטים לדחות או לפסול על הסף.

   

  מזל עקרב

  הכוכב שלכם, מרס, מבלה שבוע אחרון בעודו נמצא בנסיגה במזל גדי. בשבוע הבא מרס יעבור לתנועה קדימה ותקופה ארוכה ואינטרוספקטיבית תסתיים לה. בינתיים, חשוב שלא תזניחו את הדברים השונים שאתם אחראים להם. נטל אחריות זה יקטן בעוד עשרה ימים, אנו בטוחים.

   

  עוד בעניין הנ"ל, מרס עבר לפני שבועיים למזל גדי ולבית הנסיעות, הלימודים והתקשורת במפות שלכם אך הוא ייצא מבית זה בעוד שלושה שבועות. ייתכן שתקופה זו מרגישה כמו שלב מעבר או שלב ביניים בחיים, וזה באמת כך. אתם עוברים באופן חד משמעי לשלב הקובע בעוד שלושה שבועות עם חזרת מרס למזל דלי.

   

  לסיום בעניין מרס, חשוב לציין שמרס נחשב לנעלה כעת כי הוא נמצא במזל גדי. זה יכול להראות שכרגע אתם מתרכזים בדברים שאתם כבר טובים בהם. ה'חדש' חוזר לחייכם אי שם באמצע חודש ספטמבר.

    

  מרס מסיים נסיגה בשבוע הבא, אולם מרקורי מסיים נסיגה כבר השבוע ביום ראשון. כיוון שסיום הנסיגה מתרחשת באזור הקריירה במפות שלכם ניתן יהיה לצפות להתפתחויות חיוביות במקום העבודה בימים ראשון ושני.

   

  תנועה אסטרולוגית חשובה אחרת המתרחשת בתחילת השבוע היא היבט הרמוני בין יופיטר לנפטון המגיע לידי שלמות. היבט זה יכול לגרום לכם לפספס, או להוריד עיניים ממטרות שהיו לכם ברורות כשמש רק לפני כמה ימים. אל תירדמו, עקרבים.

   

  שלישי-רביעי - מהיר ועצבני זה התיאור הכי טוב, אבל יחד עם זאת די בנאלי.

   

  יום חמישי - השמש יוצאת מבית הקריירה שלכם ונכנסת לבית החברים והקבוצות. מעבר זה מראה שבשארית הקיץ אתם האחראים לגורלכם, ולבחירות שאתם עושים השלכות חשובות וגדולות.

   

  שישי-שבת - מערך היבטים הרמוני הגדול המערב את השמש, שבתאי ואוראנוס בעיקר יש לו תפקיד של שבירת שגרה, ערעור הסטטוס קוו, או גם של הבנייה שיטתית של הלו"ז בסופ"ש.

   

  מזל קשת

  מאז שיופיטר עבר חזרה מנסיגה, לפני חודש בערך, אירועים בחייכם מתגלגלים בקצב מהיר ולעיתים לא צפוי. הכוכב שלכם, יופיטר, נמצא במזל עקרב ובבית עולמכם הפנימי עד לחודש נובמבר השנה - עד אז בעיקר יש שם צורך בעבודה פנימית.

   

  אחרי נובמבר תתחילו להרגיש יותר בבית 'בעולם', אך עד אז הכי מועיל בשבילכם זה דברים כמו מדיטציה, פגישות עם פסיכולוג, או דרכים אחרות להתחבר לרגשות ולהגיע למקום בו אתם שלמים עם עצמכם.

   

  היבט חשוב אחר שהכוכב שלכם מעורב בו השבוע הוא ההיבט ההרמוני שיופיטר יוצר לנפטון. היבט זה מגיע לידי שלמות כבר ביום ראשון בשעות הבוקר. תחת השפעת ההיבט אתם מגלים פתיחות גדולה מהרגיל לרעיונות והצעות אליהם התנגדתם בעבר. זה טוב, אך הסכנה בהיבט זה היא שתהיו יותר מדי קלים להשפעה, קחו לתשומת לבכם קשתים.

   

  מעבר חשוב אחר המתרחש בתחילת השבוע הוא חזרת מרקורי מנסיגה. מרקורי חוזר מנסיגה במזל אריה, הוא בית החוויות המיוחדות, הטיולים והאמונה שלכם. החזרה מאפשרת לכם לא לאבד תקווה בעניינים שנראו אבודים, לקפוץ על הזדמנויות שאולי לא יחזרו בהקשרי פנאי, או על כלי רכב ומטוסים בתזמון של דקה תשעים.

   

  אמצע שבוע - מיעוט במעברים ודומיננטיות בהיבטי ירח הופך יומיים אלו לזהב עבור אלו מכם שזקוקים לקצת זמן כדי להספיק סידורים, ולסיים הכנות.

   

  יום חמישי - השמש עוברת למזל בתולה ולבית הקריירה במפות שלכם. בצורה כזאת או אחרת, ארבעת השבועות שמתחילים ביום ראשון הם זמן בו אתם עסוקים, עובדים או נלחמים על כל שקל.

   

  סוף שבוע - השמש משלימה מערך היבטים הרמוני גדול לכוכבים שבתאי ואוראנוס ולכם יוצא להרהר בנוגע למקום שאתם נמצאים בו היום לעומת המקום שממנו התחלתם לפני שנה בערך. כמה השתנה וכמה עוד יכול להשתנות (אולי לחזור לאחור) עד הקיץ הבא.

   

  מזל גדי

  הכוכב שלכם, שבתאי, מבלה שבועיים וחצי אחרונים בעודו בנסיגה. בתחילת חודש ספטמבר שבתאי יעבור לתנועה קדימה וגם אתם באופן הדרגתי תבקשו לעשות שינויים בחייכם, להעלות הילוך בתהליכים שונים, להיערך למציאות חדשה הנגלית לנגד העיניים.

   

  ברמת התמונה הגדולה - שבתאי נמצא בעיצומו של היבט ארוך (גם אם לא מדויק) לאוראנוס של הקדמה והטכנולוגיה. היבט זה יוצר בכם רגישות בהקשר לידע טכני שנמצא ברשות אנשים אחרים, ולא ברשותכם. בקיאות טכנולוגית זה לא הכל, ואם זה מספיק חשוב תוכלו לעשות צעדים כדי לרכוש ידע זה או חלקים רלוונטיים ממנו.

   

  בסוף השבוע הקרוב - השמש נכנסת למערך היבטים זה הכולל את שבתאי ואת אוראנוס. צירוף השמש היא נקודה שבירה ורגע שממנו תוכלו להחליט מה אתם עושים עם רגשות נחיתות אלו.

   

  יום ראשון - מרקורי חוזר מנסיגה בבית האתגרים והתמורות במפות שלכם. שינויים גדולים שהתרחשו בחייכם בשלושת השבועות הקרובים כבר עשו את שלהם, אתם הספקתם להתרגל ועכשיו שהמצב חוזר לקדמותו זה שוב לא נוח (צריך להתרגל מחדש). אכן אנחנו יצורים מופלאים.

   

  יום שני - יופיטר השלים היבט הרמוני לנפטון ממש עכשיו. אתם אולי לא יודעים זאת, אבל חשוב שתבינו שאתם מוקפים באנשים מהקליבר הכי גבוה בשבועות אלו. עצרו רגע להעריך את כל אלו שמלווים אתכם במסע המופלא שהוא החיים.

   

  אמצע שבוע - ירח במזל שלכם תורם למצב הרוח, היעדר מעברים והיבטים (פרט להיבטי ירח) תורם ברמה של פנאי וזמן חופשי.

   

  יום חמישי - השמש יוצאת מאריה ונכנסת למזל בתולה בשעות הבוקר. במקרה של בני המזל שלכם מדובר על הזדמנות אחרונה לחופש-נופש או בריחה מהסביבה המזהמת של העיר לכיוון אירוע מיוחד כלשהו או זמן איכות בטבע.

    

  מזל דלי

  הכוכב שלכם, שבתאי, נמצא בשבועות אחרונים של נסיגה במזל גדי ובית עולמכם הפנימי. בעוד שבועיים וחצי הוא יחזור מנסיגה ואצלכם זה יכול לבוא ביחד באמצעות שינוי אובייקטיבי כלשהו בחיים. מה הייתם רוצים שיקרה בעוד שבועיים וחצי, ומה יכול להביא אתכם לנקודה זו?

   

  ההיבט היחיד ששבתאי נמצא בו השבוע, בסופו, הוא היבט הרמוני שהשמש יוצרת אליו ביום שבת בלילה. היבט זה מייחד איזה אירוע או התרחשות המתוזמנת למוצאי שבת הקרובים. אם יש כבר משהו מתוכנן תוכלו לדעת שזה הולך להיות 'פצצה', אם עדיין אין זה הזמן לחפש, לבדוק או להרים טלפון.

   

  ברמת התמונה הגדולה - צריך לציין שלא משנה אם שבתאי שלכם נמצא בנסיגה או בתנועה קדימה, תקופה זו של שארית קיץ מאופיינת בהיבט הרמוני וארוך טווח שהוא יוצר לאוראנוס.

   

  המשמעות היא די פשוטה - אתם חייבים להכניס פעילויות חדשות, אנשים חדשים או אנרגיות חדשות לחיים. ממש לא הזמן לקפוא על השמרים, ולהרים ידיים. הכניסו לחייכם אלמנטים מעניינים, מרגשים, או כאלו שקצת יגרמו להרגיש 'על הקצה'.

    

  יום ראשון - מרקורי חוזר מנסיגה לאחר שלושה וחצי שבועות. שתיקות ארוכות מופרות, שיחות טלפון להן ציפיתם מתחילות להגיע, אנשים איתם לא דיברתם (או אלו שלא דיברו אתכם) חוזרים לאט לאט לסביבת המחייה שלכם.

   

  יום שני - היבט יופיטר-נפטון הרמוני שהגיע לידי דיוק אתמול, מתחילים לחוש בהשפעתו. זה בא לידי ביטוי בפרויקטים חדשים במקום העבודה. הזמן לשבת ולהכין הכל הוא דווקא בשלישי-רביעי.

   

  יום חמישי - השמש יוצאת מהמזל היורד שלכם, אריה, ונכנסת למזל בתולה בשעות הבוקר. בחיים שלכם זה יוצר התפתחויות חצי-צפויות, העלאות מדרגה, הסלמות בחלק מן המקרים. חישבו על קשיים ובעיות שאתם חווים בזמן זה, נסו לחשוב כמה צעדים קדימה ולהיערך לשיבושים אפשריים.

   

  יום שישי - ירח במזל שלכם והיעדר היבטים ומעברים אחרים הוא פיצוי הולם לשבוע מלא מהמולות שאתם כבר נמצאים בסופו.

   

  מזל דגים

  אתם מתחילים את השבוע עם היבט סופר רלוונטי עבור בני המזל שלכם. כבר ביום ראשון, בשעות הבוקר, הכוכב שלכם יופיטר משלים היבט הרמוני לכוכב אחר המייצג אתכם. ההיבט שיופיטר משלים לנפטון יכול לתפוס אתכם מכמה כיוונים שונים.

   

  אם באופייכם אתם יותר דומים למה שנפטון מייצג - טיפוסים רוחניים, זורמים, עדינים, אומנותיים ובעלי חוש ליופי, ההשפעה תבוא לידי ביטוי באופן אחד. בצורה של שבוע ממוזל וקל בו ההצלחה נקרת בדרכם ואנשים נופלים לרגליכם.

   

  אם באופייכם אתם יותר דומים למה שיופיטר מייצג - רחבי לב, שמחים, אוהבי פלסף, אנשים התמונה הגדולה ויוצרים את המזל של עצמכם, ההשפעה תבוא לידי ביטוי באופן אחר. בצורה של שבוע בו אתם בוחרים להיות פחות מעורבים, לסגת לאחורי הקלעים, להשיב כוחות ולהקדיש זמן רב מהרגיל לסְפֶרַה הפרטית.

   

  ראשון-שני - נוסף להיבט יופיטר-נפטון אתם מרגישים גם את מרקורי שחזר זה עתה מנסיגה. חזרת מרקורי מנסיגה מאפשרת ומעודדת לקחת יום סידורים, לארגן מחדש פרויקטים ותיקים במקום העבודה, או לצאת מוקדם מהמשרד במטרה להספיק לפגישת רופא או בדיקות.

   

  שלישי-רביעי - אין עליכם לחץ, כמו גם שפגישות עלולות להתבטל - זה טוב לאוהבי הפנאי, פחות טוב לחולי עבודה.

   

  יום חמישי - השמש נכנסת למזל היורד שלכם, בתולה, בשעות הבוקר. מעבר זה שם אתכם על מסלול התנגשות עם יריבים מקצועיים, אך גם על רכבת מהירה לעבר מאהבים ובני זוג שנעדרו מחייכם רוחנית (גם אם לא פיזית).

   

  שישי-שבת - מערך היבטים הרמוני הכולל שלושה כוכבים ולא פחות, שמש-שבתאי-אוראנוס, הוא ההשפעה המכוננת בסופ"ש הזה. בעיקר אתם רואים מלא אנשים בסוף השבוע הנוכחי, רצים מאירוע לאירוע, מכבדים בנוכחותכם חברים וקרובי משפחה. לא קל על הרגליים, כמו גם על שרירי הלחיים (מרוב חיוכים).

               

  שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על

   

  הערה: התחזית מתחדשת מדי שבוע בהתאם לתאריכים המצוינים בכותרת, תאריך מקור הכתבה אינו רלבנטי לתוכן המתחלף, כאמור, מדי שבוע 


  פורסם לראשונה 29/03/2014 20:13

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "הורוסקופ שבועי: 25-19.8"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים