שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  הורוסקופ שבועי: 26.11-2.12
  האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ השבועי שלכם

  אחרי ידיעות מסמרות שיער ובעיקר פוקחות עיניים שהגיעו אלינו בשבועות האחרונים אנו שואלים 'מה ניתן לעשות בנידון', ו'מה היא דרגת החומרה המתאימה לטיפול במצב'. הכוכבים עוברים ממזל עקרב למזל קשת והפוקוס נסב מגילויים ותגליות להנחתת צדק ושיפוטו.

   

  מבחינת ייצוג של יסודות ואיכויות, מבין המיקומים של גרמי השמיים, האיכות היציבה מפנה מקום לאיכות המשתנה ויסוד המים מפנה מקום ליסוד האש. שימו לב איך האווירה משתנה השבוע מהרגשה כבדה ואווירה של הרהורים לחוסר סבלנות, ניסיונות להציל את מה שניתן להציל ולאסוף את השברים.

   

  * באילו מקומות הייתם שמחים לחזור לאחור ולתת לעצמכם צ'אנס, כאילו היה אפשר לעשות את הדברים אחרת?

                                                                                                               

   בחדשות ובמדיה גם כן ניתן לראות את הארכיטיפים האסטרולוגיים בפעולה. מעבר הכוכבים מעקרב, המייצג כדורי צמר רגשיים ודינאמיקות פסיכולוגיות מורכבות, לקשת המייצג את הדהירה לעבר הלא נודע ואת לקיחת הסיכונים מתוזמנת כמו שעון השנה.

   

  בפיננסים, גוברים הדיבורים על נפילת השיטה ועל חוסר אונים של הבנקים. צורות חדשות של חליפין ותרבות עסקית חדשה מעמידות את קודמיהן במצב של פשיטת רגל. ענקיות האינטרנט נמצאות בעלייה והקונצרנים של התרופות נמצאים בירידה, למשל.      

   

  בהקשר החברתי והפוליטי פרשיות שנויות במחלוקת ומקרים מתועדים בספרה הציבורית מגיעים להכרעה בימים אלו - ההתחבטויות הן התחבטויות של ערכים ומוסר. ניתן פה לציין את משפטם של אלאור עזריה ויונתן היילו, תיק הדובר של שוברים שתיקה, דברי אבי גבאי באונ' בן-גוריון, והחלטתו של ניק קייב להופיע בישראל.

   

  לגבי השבוע עצמו ברמת האישי והפרט, יש לנו לומר את הדברים הללו:

  תחילת שבוע היבטי ירח הרמוניים בעוד הירח עצמו נמצא ברבע ראשון ואקטיבי מראים שידיכם לא יישארו ריקות אם תרדפו אחר הדבר בו אתם חפצים. העיקר לנסות.

   

  אמצע שבוע מרקורי משלים צמידות לשבתאי של האיסורים, והאיסור העיקרי מתבטא בכך שחלה עליכם צנזורה או שפשוט ישנם דברים אותם מוטב שלא להעלות בשיחה.

   

  סוף שבוע ונוס עוברת למזל קשת ומרס משלים מוּלוּת לאוראנוס. זכרו למהר, להספיק ולא לזלזל בעובדה שאנשים אחרים רוצים את מה שאתם רוצים.

   

     

   

  מזל טלה

   

  הכוכב שלכם מרס עובר בימים אלו במעלות האחרונות של המזל היורד (מאזניים) והתוכן בפגישות שלכם עם אחרים מרגיש דחוף כל הזמן, עניינים שצריך לטפל בהם מהר ובהחלטיות (הייתם שמחים אילו היו נותנים לכם יותר אוויר לנשימה מבחינה זו).

   

  הכוכבים עוברים השבוע מעקרב ומבית הרגשות העמוקים והאינטנסיביות לקשת הפילוסופי ורחב האופקים. באיזה שהוא מקום אולי נמאס לכם 'להרגיש' ואתם מבקשים להיפתח ולחוות במקום זה.

   

  ברמת התמונה הגדולה מרס יעבור למזל עקרב בסופ"ש הבא שזה סימן שעניינכם (כולם) יהפכו לפחות סובלי דיחוי ויותר דחופים. עד אז יש לכם זמן להשקיע בדברים שונים ומגוונים, כל עוד אתם לא לחלוטין זונחים את האחריות שמוטלת עליכם בד"כ.

   

  בתחילת השבוע ירח במזלות משתנים בעודו נמצא ברבע ראשון של מחזורו החודשי מצביע על היעדר פוקוס בעשייה שלכם, קחו בחשבון שתספיקו פחות משהתכוונתם להספיק. בהקשר הזה חשוב להיות סלחניים כלפי עצמכם.

   

  באמצע השבוע צמידות מרקורי-שבתאי מעידה על הפרעות שאתם חווים בעת לימוד של תחום בלתי פשוט, למרות הפיתויים לצאת להפסקות מרובות תצטרכו למצוא דרך להפסיק לעשות זאת.

  פרשנות אלטרנטיבית היא בעיות של תנועה ותעבורה המעכבות אתכם בדרככם ליעד, כאלו שיכולות לגרום לאיחורים.

   

  בסוף השבוע ונוס עוברת למזל קשת והמסרים שאתם מקבלים מבני הזוג הם של שעמום, קיפאון וחוסר תנועה. למרות שאין חשק שווה לעשות משהו כדי לעורר את הקשר הזוגי לחיים.

  מוּלוּת מרס-אוראנוס באה לידי ביטוי במסרים שאתם מקבלים מאנשים - אתם מסוגלים להיות מוצלחים וכיפים כמו שהייתם פעם, רק צריך לרצות את זה מספיק.

   

  מזל שור

  ונוס עוזבת את המזל היורד שלכם (עקרב) השבוע ועוברת לקשת. זה אומנם קורה בסוף השבוע, אבל עד לאותו רגע ונוס נחשבת למבודדת - היא אינה יוצרת קשרים לשאר כוכבי הלכת. בצורה דומה גם אתם מרגשים כאילו הותירו אתכם מאחור, ייבשו אתכם או נתנו לכם חופש ועצמאות במחיר של חוסר תמיכה.

  את הימים הראשונים של השבוע יוצא לכם להעביר באופן מונוטוני, אולי מועיל, בטוח שלא חברתי.

   

  * שימו לב ליום שישי בו ונוס עוברת למזל קשת, ביום זה מישהו משמח אתכם, מכעיס אתכם אבל בעיקר לא מאפשר לכם להישאר אדישים.

   

  קריירה בין אם אתם שוקלים לעבור מקום עבודה או בין אם אתם מסופקים ממקום העבודה בו אתם מועסקים כרגע השגרה שלכם בימים אלו מסתכמת בלעבור על המון טפסים, שרטוטים, מסמכים, הצעות עבודה, קורות חיים או שורות טקסט ממין אחר וצורה אחרת.

   

  זוגיות החודש האחרון הראה לכם עד כמה חזק הקשר הזוגי שלכם הוא באמת. החל מבעוד שבועיים מחכה לכם חודש בו תגלו שאתם עדיין אנשים שונים מהותית בבסיס, וכל ניסיון למחוק את אותם הבדלים לא יצלח.

  * זה לגיטימי, בהרבה מערכות יחסים זה המצב.

   

  בתחילת השבוע היבטי ירח הרמוניים בבתים אסטרולוגיים המסמלים את האחר מאפשרים דיאלוג עם גורמים שבד"כ אתם מעדיפים להימנע מלבוא איתם במגע. קפצו על ההזדמנות, מי יודע מתי הזדמנות כזאת תחזור על עצמה?

   

  באמצע השבוע ההיבט המרכזי ומעבר השבוע הוא צמידות מרקורי-שבתאי המגיעה לידי שלמות בבית הנתינה, ההקרבות וקשרי הדם. יתכן ואתם ניצבים בסיטואציה בה אתם רוצים לעזור, כמהים אפילו (נפשכם יוצאת אל האחר). אך אתם יודעים שהדרך הכי טובה לעזור היא לתת למי שניצב בצד השני להסתדר בעצמו, למנוע ממנו משהו שהוא מבקש או לחזק אותו ע"י אי נתינה בדרך אחרת.

   

  בסוף השבוע מוּלוּת מרס-אוראנוס תורמת לסיכוי שתצטרכו לעבוד בסופ"ש הזה או שידיכם יהיו כבולות בצורה אחרת. יש משהו חשוב שיהיה עליכם לעשותו.

   

   

  מזל תאומים

  יתכן ואתם מרגישים 'כלואים' בימים אלו, וזאת בעקבות תנועת הכוכב האישי מרקורי שמאט מהירות ויוצא לנסיגה בשבוע הבא. הנסיגה הנוכחית מביאה את מרקורי לצמידות עם הכוכב שבתאי והמשמעות היא בהתאם.

   

  כיוון ששבתאי מייצג מגבלות, מכשולים, אתגרים אך גם הזדמנויות להתחזק וללמוד נראה שאתם נמצאים בתוך סיטואציה שהיא בלתי נעימה בעליל. סיטואציה זו תימשך כמה שבועות, ואתם כנראה תקללו את האחראי לדבר ועדיין תצאו משם בסופו של דבר חזקים יותר, מחושלים, ומבינים דבר או שניים יותר על החיים האלה.

  מבחינת תזמון ההיבט מגיע לשיא ביום שלישי בו מרקורי יוצר צמידות מדויקת לשבתאי, אך חשוב לזכור שביום רביעי הבא מתרחשת צמידות נוספת.

   

  ברמת התמונה הגדולה יציאת שבתאי מהמזל היורד שלכם, קשת, בעוד פחות מחודש מורידה לכם אבן ענקית מהלב בנושא של אהבה ויחסים. ברמה הרגשית או מבחינה של נסיבות פיזיות משהו שם מסתדר וזה נותן מאפשר לכם להמשיך לרמות עמוקות יותר של יחסים (או אולי להמשיך הלאה) החל מאותו שלב.

   

  בתחילת השבוע ירח ברבע ראשון במזלות המשתנים (אליהם גם אתם משתייכים), הופך זמן זה של השבוע לעמוס וקדחתני. היבטים הרמוניים של הירח מציג את הפרוגנוזה כחיובית, בהנחה שאתם מספיק רוצים את זה ומשתדלים להצליח.

   

  בסוף השבוע ונוס יוצאת מבית הבריאות שלכם ונכנסת לאזור במפה, בו אתם נפגשים עם האחר. זה הזמן לפגוש חברים וקרובים (אולי אנשים מקצוע) ולתת שובל לתלונות שלכם כמו גם ללבטים ודאגות.

  באותה הזדמנות מרס משלים מוּלוּת לאוראנוס במעבר שמצית אש בחייכם הרומנטים.

   
   

  מזל סרטן

  את המחצית הראשונה של השבוע אתם מתחילים ברגוע, גרם השמיים שלכם הירח מעביר זמן במזלות השלווים (דלי ודגים) ורק עם כניסת הירח לטלה ביום שלישי בערב חל שינוי. במחצית השנייה של השבוע הירח יוצר היבטים לכוכבים של פעולה ואקשן (מרס, אוראנוס ויופיטר), יהיה מעניין...

   

  הימים הטובים שלכם השבוע הם ראשון שני בהם הירח נמצא במערכי היבטים הרמוניים. הדגש הוא על מערכות יחסים מקצועיות אך כאלו שיש בהם אמון, הקשבה ושיתוף פעולה.

  הימים הפחות פשוטים הם ימים חמישי שישי בהם הירח נמצא במערכי היבטים דיסהרמוניים. הקושי הוא באופי המשסע של האנרגיות האסטרולוגיות, והנטייה היא להתפלג למחנות ולהתווכח על עניינים של מה בכך. תחילת "הקונפליקט" מתועד ליום חמישי ופתרונות אפשריים מוצגים בשישי.

   

  קריירה חלק מכם מגיעים לנקודת שבירה במקום עבודה שהם שונאים, וחלק אחר מגיע לנקודת פריצה בתחום בו הם מנסים להתקדם.

   

  מבחינת תזמון שימו לב למתרחש ביום שישי מבחינה זו.

   

  זוגיות בעוד פחות מחודש מחכה לכם אתגר בזוגיות או במערכת היחסים הכי קרובה (מי האדם איתו אתם מבלים הכי הרבה זמן)? דרך אחת להתמודד עם המצב היא לקחת על עצמכם פרויקט משותף וגדול, להיכנס לעסקים ביחד, או לתמוך אחת בשני ברגעים של צורך.

   

  בריאות הגוף שלכם מסרב לשתף פעולה בחלקים נבחרים מהשבוע - דווקא כשהכי צריך אותו. באופן כללי, המחצית הראשונה של דצמבר זה לא זמן אידיאלי עבורכם בהקשרים של בריאות.

   

   

  יום ראשון ירח ברבע ראשון שם אתכם בסיטואציה שאתם חייבים להגיע לאן שהוא למרות שאינכם מרגישים טוב. תצטרכו לסמוך על עצמכם ועל הגוף שיחזיק מעמד ואנחנו בטוחים שהוא יחזיק.

   

  יום שלישי צמידות מרקורי-שבתאי באה יחד עם מאמץ ביורוקרטי כלשהו. הרבה ניירת והרבה דרישות בלתי הגיוניות שמורעפות מגבוה. אפשר לנסות להילחם בחוסר היגיון ובטמטום אבל הרבה יותר פשוט לשתף פעולה ולמלא אחר הדרישות המציקות.

   

  מזל אריה

   

  השמש המייצגת את בני המזל שלכם התקדמה והתמקמה במזל אש שכן, קשת, בו היא תשכון למשך כמה שבועות נוספים. תיאורטית דצמבר אמור להיות החודש הקר האהוב עליכם בו איכשהו תמיד מתפנה זמן לדברים הטובים בחיים - אתם נמצאים בין פרויקטים בעבודה, לוקחים חופש או מוצאים איך לבלות עם המשפחה בדרכים הכי טובות. יתר על כן, ונוס נמצאת במסלול התנגשות לצמידות עם השמש מה שמגביר את הנטייה להתעצל אבל גם לחייך וליהנות מהחיים.

   

  מעניין לציין שבתחילת שבוע הבא השמש תיצור היבט דיסהרמוני לנפטון שיציב אתכם בפני עובדות בשטח המתנגשות עם היגיון ועם הדרך שבה אתם מכירים את המציאות. מדובר על חידה מחשבתית, מושא חקירה, קריאה ללכת ללמוד, והזדמנות לעשות חיבורים חדשים בין תאי מוח.

   

  ברמת התמונה הגדולה השמש נמצאת במסלול ליצור צמידות עם שבתאי בעוד כמה שבועות, אך לפני שזה יקרה שבתאי יעבור למזל גדי (בהתרחשות של פעם בכמה שנים). חשבו מה מצפה לכם בעוד חודש מהיום, אתם יכולים להבין שאולי יתהפכו היוצרות ואותו אירוע לא יתממש או שתגמרו במקום שונה מהמצב שלתוכו נראה לכם שתיקלעו.

   

  בתחילת השבוע ריבוי היבטים וירח במזלות המשתנים תורמים לאווירה התוססת של עיסוקים והתחייבויות בזמן זה. אתם הכי יעילים כשאתם לוקחים על עצמכם הרבה אחריות ולא מהססים ללחוץ על ההדק.

   

  באמצע השבוע מרקורי משלים צמידות לשבתאי בעוד הירח מתמקם בבית החיפוש, הידיעה, הלימוד וההוראה במפה שלכם. אם אתם לומדים חומר או מעבירים חומר אתם צריכים להיות שיטתיים ויסודיים בגישה.

   

  בסוף השבוע ונוס שעוברת למזל קשת והיבט מרס-אוראנוס שניהם שמים פרימיוּם על ספונטניות, גישה לא מתחייבת אבל גם על חוש הומור ורוח טובה. זה בעיקר רלוונטי לבליינים מבינכם, וגם אריות שביתם הוא משכנם לא יזיק להם לצאת החוצה מפעם לפעם.

   

   

  מזל בתולה

   

  הכוכב האישי מרקורי, מתחיל נסיגה בתחילת שבוע הבא אבל את השפעות הנסיגה אתם יכולים להרגיש כבר מעכשיו.

   

  במהלך הנסיגה הקרובה מרקורי יעצור רגע לפני כניסתו למזל גדי ולבית האגו, הביטוי העצמי, והיצירתיות שלכם. בצורה זו הוא יישאר בגבולות מזל קשת ובבית מקום המגורים (המוכר והבטוח). אם היו לכם תכניות מלהיבות יתכן ותהייה בעיה להוציא אותם לפועל, שזה גם הדין לגבי פרויקטים יצירתיים שלוקחים זמן. אנשי המשפחות שביניכם חשבו שיוכלו לראות את הילדים שלהם יותר ולבלות איתם אך נראה שהמצב יישאר כמו שהוא בינתיים.

   

  תנועות אסטרולוגיות נוספות שמערבות את הכוכב שלכם, מרקורי, השבוע הן היבטים לכוכבים מרס ואוראנוס וצמידות לשבתאי. ההשפעה המשולבת מראה שהשבוע הקרוב הוא לא מהמעניינים ויכול להיות שאתם מתעסקים בהרבה עניינים טכניים, יבשים, טכנולוגיים וסידוריים. סביר להניח שמחכה לכם לא מעט עבודה בהקשר המקצועי.

   

  בתחילת השבוע לפעמים אתם מרגישים שאתם טובים מדי לאנשים. ימים ראשון שני זה הזמן שכל העולם ואחותו דואגים להרים טלפון ולהתקשר, לא כי מתחשק להם לדבר אלא כי הם צריכים משהו. זו גם הסיבה שבפנים מצטברת ציניות וחוסר אכפתיות, קחו את המושכות בחזרה והחליטו בעצמכם למי, מתי, ואיפה אתם מוכנים לתת מעצמכם.

   

  באמצע השבוע מרקורי משלים צמידות לשבתאי בהיבט שכובל את ידיכם והופך אתכם לחסרי יכולת לשנות או להשפיע (במצבים נקודתיים). זה לא בכל הדברים ככה אבל לפעמים באמת מומלץ שלא להתערב.

   

  בסוף השבוע ונוס עוברת למזל קשת ואתם נזכרים בסכום כסף שהופך לזמין. השאלה היא לאיזה מטרות תבחרו להשתמש באותו סכום או האם כדאי לשמור אותו בצד לעת עתה?

  היבט אחר שמגיע לידי שלמות בסופ"ש הוא מוּלוּת מרס-אוראנוס, תחת קרני ההיבט אתם לא מפחדים להשתטות ולקחת סיכונים. אולי תמצאו מה לעשות עם אותו סכום כסף למרות הכל...

   
   

  מזל מאזניים

  הפלנטה שלכם, ונוס, מבלה את תחילת ואמצע השבוע במעלות האחרונות של מזל עקרב בו היא נחשבת לחלשה. בסוף השבוע ונוס עוברת למזל קשת ומתקרבת לשמש כך שהיא חסה בצלה. מבחינות מסוימות ונוס משפרת את מצבה ומבחינות אחרות היא מרעה את מצבה, המשיכו לקרוא אם אתם רוצים להבין כיצד.

   

  באופן כללי, מרבית כוכבי הלכת נמצאים בחלקים האישיים של המפה שלכם ואתם מסופקים משגרה ויציבות בימים אלו. נוכחות פלנטרית חזקה בבית הפיננסים מראה שאתם מביאים כסף הביתה, ונוכחות גדלה של כוכבים בבית הלימודים, הקריאה, הכתיבה והתקשורת מראה שאתם משתמשים לא מעט בשכל (אולי אפילו יותר מדי).

   

  מרס מבלה שבועיים אחרונים במזל שלכם, וההתלהבות המדבקת שהולכת אתכם לכל מקום עדיין נוכחת ובועטת. בעוד שבועיים תהיו יותר רגועים, אבל יותר שבוזים.

  שבוע אחרון של ונוס בעקרב מצביע על כך שאתם זקוקים לשינוי כלשה בחייכם, התעסקתם בלא מעט אינטריגות רגשיות לאחרונה והייתם שמחים להימצא בסיטואציות יותר פשוטות.

   

  בתחילת השבוע מחכה לכם הרבה עבודה, לא מעט סידורים, האוטו בקושי נמצא מתחת לבית והכרטיסייה ברב-קו עומדת להיגמר. הירח נמצא במזלות המשתנים ובאזורים תזזיתיים במפה שלכם.

   

  באמצע השבוע מרקורי משלים צמידות לשבתאי במעבר שעושה את החיים שלכם לפחות קלים במשך כמה ימים. יתכן למשל שאתם נאלצים להתנהל מול בן אדם קשה, עקשן וכזה שלא משתף פעולה.

   

  בסוף השבוע ונוס עוברת למזל קשת ומתקרבת לצמידות עם השמש ולהיבט עם נפטון. נראה שהחל משבוע הבא אתם נמצאים במסגרת בה יש לכם הרבה יותר חופש אישי, אבל יחד עם זאת אתם פחות ממוקדים וגם יש לכם פחות השפעה על הסובבים אתכם. זה טוב? זה רע? את זה נשאיר לכם.

  מזל עקרב

   

  במזל שלכם מתבצעת חלופה. ונוס יוצאת ממנו השבוע, מרס נכנס אליו בשבוע הבא (בסופו), ויופיטר נמצא שם כל הזמן הזה. מה זה אומר בעצם? המשיכו לקרוא כדי לגלות.

   

  הכוכב האישי, מרס, מבלה שבועיים אחרונים במזל מאזניים ובבית עולמכם הפנימי. חייכם אולי מרגישים מעט מונוטוניים כעת אך ישנה סבירות גבוהה שהדברים עומדים להשתנות בעוד זמן לא רב מעכשיו. ימים אחרונים בהם ונוס נמצאת במזל שלכם (עד יום שישי) הם ימים אחרונים בהם יוצא לכם להעביר זמן עם אדם אותו אתם אוהבים, במקום בו אתם מרגישים בנוח או בנסיבות אחרות שמשחקות לטובתכם.

   

  ואחר כך? אחר כך הגיע הזמן להתחלה חדשה. מרקורי מעביר ימים אלו בצמידות לשבתאי, ושני הכוכבים נמצאים בבית הפיננסים שלכם. צמידות מרקורי-שבתאי מראה שאתם משקיעים לא מעט מחשבה בדרישות של מקום העבודה שלכם, הבנק או אולי של המשפחה. אתם מחפשים לשנות משהו ובעיקר לצאת החוצה או לפחות לשחרר את האחיזה. בשלב זה הפתרונות לא מגיעים אם כי זה לא אומר שצריך להתייאש.

   

  מבחינת תזמון צמידות מרקורי שבתאי מתוזמנת לאמצע השבוע הקרוב.

   

  בתחילת השבוע זה הזמן שלכם לעשות ולפעול, אם במסגרת התפקיד בעבודה או תפקידכם כהורים ובני משפחה. העיקר לא להסס, יהיו טעויות אבל יכול להיות פחות טוב אם לא תעשו דבר.

   

  בסוף השבוע ונוס יוצאת מהמזל שלכם ונכנסת למזל קשת הדינמי. אתם מתעסקים בזמן זה בדבר שלוקח מכם לא מעט זמן ואנרגיה, אולי ישנם בני אדם בחייכם שהיו יכולים לעשות זאת יותר טוב והיו שמחים לעזור? חשבו על זה רגע.

   

  היבט אחר שמתרחש בסופ"ש הוא מוּלוּת מרס-אוראנוס. תחת קרני המולות אולי תמצאו את עצמכם עוסקים בפעילות מורטת עצבים. למה? כי ביקשו מכם לעשות זאת. מישהו או מישהי שאתם לא יכולים לסרב לו או לה.  

   
   

  מזל קשת

  השמש ומרקורי כבר נמצאים במזל שלכם וכוכבים נוספים עוברים אליו בימים אלו (מקווים שיום ההולדת השנה יהיה מוצלח במיוחד). מדובר על תקופה אקטיבית עבורכם בשנה ועם כניסת ונוס לקשת בסופ"ש הקרוב, תחושת החגיגיות רק תגבר.

   

  הכוכב שלכם, יופיטר, מבלה את החודשים הקרובים במזל עקרב ובבית עולמכם הפנימי אבל בשבועות הקרובים הוא יוצר היבט הרמוני לנפטון של הרוחניות. מדובר על השפעה כפולה שגורמת לכם להיפתח לאמיתות עליונות, ולתפיסות רחבות יותר של המציאות. כל אחד מכם יעשה זאת בדרך שלו אך הדגש הכללי הוא לא לסתום אוזניים ולתת צ'אנס לדברים.

  * חלק מכם עלולים להרגיש מעט אבודים בשבועיים הקרובים, ובחלק מהמקרים זורקים אתכם למים כדי לראות אם תצליחו לשחות או תתקרבו ללטבוע.

   

  קריירה עניינים מרגישים די תקועים בהקשר זה, יציב וללא שינוי. אולי פשוט הגעתם לתקרת זכוכית.

   

  זוגיות אתם חוזרים לאותם נושאים, אותם ויכוחים, אותם דברים שיש לכם בהם מן המשותף. לא משנה כמה מעט או כמה הרבה אתם ביחד אתם חייבים להתאזר בסבלנות.

   

  בריאות יכול להיות קצת יותר טוב וזה אכן משתפר החל מהסופ"ש.

   

  בתחילת השבוע ירח בנאדיר המפה שלכם, בחלק הכי נמוך, הוא הנימוק לחוסר המעוף בזמן זה. מצד שני אתם מפגינים מסוגלות לעבודה יסודית והתייחסות עמוקה לדברים.

   

  באמצע השבוע צמידות מרקורי-שבתאי אחראית לא מעט לתחושת התקיעות בחייכם, החדשות הטובות הן שזה משתפר לאחר יום חמישי.

   

  בסוף השבוע ונוס נכנסת למזל שלכם ביום שישי וזה מרגיש כמו סיבה למסיבה. שילוב ההשפעה של מעבר זה ומוּלוּת מרס-אוראנוס מעצימה את הרצון שלכם לחגוג, לצאת ולבלות (גם שזה בא במחיר של דברים חשובים יותר).

   

   

  מזל גדי

   

  הכוכב שלכם שבתאי מיועד לעבור למזל גדי בעוד מספר שבועות במהלך שמסמל שינוי גדול (גם אם הדרגתי) בחייכם. עד אז שבתאי מקיים מערכות יחסים עם מרקורי שיוצר אליו צמידות ועם מרס שיוצר אליו היבט הרמוני. שילוב השפעות הכוכבים מראים שמחכים לכם שלושה שבועות מאוד פעילים עד ששבתאי ישנה קידומת. אולי המעבר העתידי מקביל למעבר פיזי אותו אתם מתכננים, אולי לעזיבה של מסגרת וכניסה למסגרת חדשה, ואולי למשהו דרמטי הרבה יותר ובעיקר כזה שאף אחד לא מצפה שתעשו. כך או כך, עד לזמן זה אתם זקוקים לחברים ואנשי סוד שיעשו בשבילכם שליחויות ויבררו בשבילכם דברים. אתם בעצמכם גם כן חופרים ומבררים, כל פיסת מידע יכולה להועיל בשלב זה.

   

  מבחינת תזמון אתם מגיעים לתובנות חשובות ונתקלים פיסות מידע אותם כדאי לרשום בצד ביום שלישי בו מרקורי משלים צמידות לשבתאי. זה גם נכון ליום רביעי בשבוע הבא בו היבט זה מגיע לידי שלמות פעם נוספת (תאשימו את מרקורי שנמצא בנסיגה החל משבוע הבא).

   

  בתחילת השבוע ירח ברבע ראשון והיבטים הרמוניים בין כוכבי לכת מייצרים אצלכם הרגשה שאנשים סביב מתעסקים בזוטות ושטויות. לחייכם זה נוגע רק במעט אז למרות שזה מציק באיזה שהוא מקום עדיף להתעכב על זה כמה שפחות.

   

  בסוף השבוע ונוס עוזבת את בית החברים ונכנסת לבית ההתבודדות. זה נכון, גדיים, אתם יודעים להוקיר את הזמן שאתם מבלים בחברת עצמכם (כשאתם מצליחים לנצל אותו כמו שצריך) והגיע הזמן לעשות זאת שוב.

   

  היבט אחר שמגיע עם סופ"ש הזה הוא מוּלוּת מרס-אוראנוס המתמקמת בבתי המשפחה והקריירה במפה שלכם. אי אפשר לומר שאתם צריכים להיות במקום העבודה באופן רשמי אבל יש משהו דמוי עבודה אותו אתם צריכים לעשות מהבית.

   

  מזל דלי

  מרקורי משלים השבוע צמידות לשבתאי המקושר למזל שלכם ומרס משלים מוּלוּת לאוראנוס המקושר למזל שלכם גם כן. כיוון שההיבט הראשון מתרחש באמצע השבוע בזמן זה אתם כנראה בונים גשרים ועסוקים במאמצים דיפלומטיים. סוף השבוע זה הזמן להיבט השני המתואר, והפרוגנוזה היא סיטואציה בה אתם מוּנעים לפעולה. עבורכם מדובר על עניין של ערכים או מוסר ואתם נחושים בדעתכם להביע עמדה גם אם הבעת עמדה זו יש לה מחיר (בעיקר רלוונטי ליום שבת).

   

  ברמת התמונה הגדולה שבתאי המתקשר למזל שלכם יעבור למזל גדי בעוד פחות מחודש. מדובר על מעבר שמשנה את סדר העדיפויות בחייכם. באופן הדרגתי תתחילו לייחס פחות משקל למה שאנשים אומרים ויותר יהיה לכם חשוב לעשות את הדברים שאתם רוצים לעשות. זה מסוג הדברים שקל להבין אותם אך קשה ליישמם.

   

  קריירה - הסתיו היא לא עונה פשוטה עבורכם ברמה המקצועית, והסתיו הנוכחי לא שונה בהרבה.

   

  אהבה - אם תצליחו להתייחס לדברים בקלות, בלי לעשות סיפור, סיכוי ההצלחה שלכם יעלו בצורה ניכרת.

   

  בתחילת השבוע אתם מרגישים קצת כמו הענק אטלס שנאלץ להחזיק את העולם על כתפיו - הרבה דברים שצריך לזכור בימים אלו, הרבה פעולות שצריך לבצע בצורה נכונה, אנשים שאתם לא רוצים לאכזב.

   

  יום שלישי צמידות מרקורי-שבתאי וירח במזל טלה מראים שאף אחד לא נוטר לכם טינה, תדאגו שערוצי התקשורת יהיו פתוחים ותבינו את העמדות של כל הצדדים הנוגעים לעניין.

   

  יום שישי ונוס עוברת מבית הקריירה לבית החברים ואתם לא צריכים אותנו בתפקיד פרשנים כדי להבין מה זה אומר. מוּלוּת מרס-אוראנוס המתרחשת בו זמנית הופכת את האירוע המתואר לחגיגה אמתית.

   

  מזל דגים

  הכוכב שלכם יופיטר נמצא כבר במשך חודש וחצי במזל עקרב ובאזור מפה שמסמל מסעות (פיזיים, אינטלקטואליים ורוחניים). אנו בטוחים שהרצונות שלכם התרבו והוכפלו מאז תחילת הסתיו, השאלה האמתית היא האם הגוף עומד בקצב.

   

  השבוע יופיטר לא יוצר היבטים אך בשבוע הבא יופיטר ייצור היבט דיסהרמוני לנפטון, המתקשר לבני המזל שלכם גם כן. ההיבט הדיסהרמוני בין שני הכוכבים המייצגים אתכם בשמי הלילה מייצג קונפליקט אינטרסים בין הצד החומרי בחייכם לצד הרוחני. כל אחד מהצדדים מושך לכיוון אחר אך סיום נסיגת נפטון לפני שבוע מראה שהצד הרוחני ידו כעת על העליונה.

   

  כספים ההוצאות הכי גדולות מחכות לכם בסופ"ש, הפעם אתם מוצאים הרבה על אחרים.

   

  בריאות מאז הקיץ אתם מנסים לשנות הרגלים והתוצאות מתחילות להגיע, אבל הן מגיעות לאט משחשבתם. הסוד הוא בהתמדה.

   

  זוגיות חיי הקריירה שלכם, או של בני הזוג, דורשים לא מעט וזה בא על חשבון זמן שיוצא לכם לבלות במשותף.

   

  בתחילת השבוע ירח במזל האישי מתחיל את השבוע שלכם במצב רוח טוב. ירח ברבע ראשון מזמן לסדר יומכם מצבים בהם רצוי לנקוט עמדה - עשו את שאתם רואים לנכון.

   

  באמצע השבוע צמידות מרקורי-שבתאי מקרקעת אתכם למקום העבודה עד שעות מאוחרת, למשמרת נוספת, החלפה של עובד אחר, או בהתאם לנסיבות אחרות.

   

  בסוף השבוע לא משנה כמה הייתם עסוקים בימים שלפני (והייתם) מעבר ונוס לרום המפה משנה את סדר העדיפויות ושם את ההנאה ואת השחרור בראש הרשימה.

   

   

  הערה: התחזית מתחדשת מדי שבוע בהתאם לתאריכים המצוינים בכותרת, תאריך מקור הכתבה אינו רלבנטי לתוכן המתחלף, כאמור, מדי שבוע 

   


  פרסום ראשון: 29.03.14, 20:13
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "הורוסקופ שבועי: 26.11-2.12 "
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים