שתף קטע נבחר

הורוסקופ שבועי 16-10.1

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ השבועי שלכם

שבוע חדש עומד בפתח והכוכבים מסתדרים בזוויות שונות עם נסיגות או התקדמות קדימה ומשפיעים על חייכם. אז איך ייראה השבוע הקרוב שלכם? זה הזמן להורוסקופ השבועי המשלב גם הורוסקופ יומי:

 

אסטרולוגיה (צילום: shutterstock)
מה מספר ההורוסקופ השבועי שלכם?(צילום: shutterstock)

 

מה עוד יקרה? בדקו את ההורוסקופ החודשי שלכם וגם את ההורוסקופ השנתי

 

יש לכם שאלה חשובה? אולי בטארוט תמצאו את התשובה. היכנסו למחשבונים

 

 

טלה

הכוכב השולט במזל טלה הוא מרס (אסרטיביות) שמקיים השבוע מערכת יחסים קוסמיים עם כוכב פלוטו (תהומות ומסתורין). לתופעה תהיינה השלכות על האירועים הבאים:

 

תחילת השבוע: בהשפעת אירוע קוסמי אתם נוטים להדחיק כעסים, אך בימים אלה צצה עבורכם הזדמנות לדון במשקעים שנוצרו.

 

אמצע השבוע: אתם הוגים בהשקעה שבכוונתכם לבצע. אם החלטתם לשתף אחרים, עשו כן עם האנשים הנכונים.

 

סוף השבוע: תחום עיסוק חדש ומקורי כובש את מחשבותיכם. אם תתמידו בו, תוכלו להפוך אותו מתחביב למקור הכנסה. במקביל נראה כי אתם רוצים לגמול לאדם שהיטיב איתכם. כדי לבחור בדרך הנכונה כדאי שתתייעצו עם מי שמכירים את הראש שלו.

 

שור

הכוכב השולט במזל שור הוא ונוס (אהבה) שמקיים השבוע מערכת יחסים קוסמיים עם כוכב יופיטר (מזל והרפתקאות). לתופעה תהיינה השלכות על האירועים הבאים:

 

תחילת השבוע: אתם הוגים בדבר מה שמקדים את זמנו. לעיתים אתם כה שקועים ברעיונותיכם עד שהסובבים מופתעים מהתוצאות.

 

אמצע השבוע: אל תחששו להיות יוצאי דופן. התרחשות קוסמית מזרימה אליכם אנרגיות שלא ממש מסתדרות עם הליכה בתלם.

 

סוף השבוע: אתם מקבלים דבר מה שעושה לכם את השבוע, אך כדאי שתתעלמו מקנאתו של אדם בעל אנרגיות שליליות. במקביל נראה כי כוכב ונוס מזרים אליכם אנרגיות רומנטיות, ומזמין אתכם להמר על אירועים שכלל לא היו בתוכניותיכם.

 

תאומים

הכוכב השולט במזל תאומים הוא מרקורי (תקשורת) שמקיים השבוע מערכת יחסים קוסמיים עם כוכב אוראנוס (ייחודיות ומקוריות). לתופעה תהיינה השלכות על האירועים הבאים:

 

תחילת השבוע: אתם נוקטים גישה עדינה מדי בכל הנוגע לכיבוד זכויותיכם. עושה רושם שאתם חוששים למתוח את החבל עם אלה שחייבים לכם.

 

אמצע השבוע: צפויה שיחה שאתם מתייחסים אליה כאל נזיפה, אך כל שהצד השני התכוון הוא להבהיר את כוונותיו.

 

סוף השבוע: ייתכן כי פיתחתם ציפיות גבוהות מדי בנוגע לגורם חדש שנכנס אל חייכם. כדאי לכם להנמיך את הרף. במקביל נראה כי האינטואיציה שלכם מצביעה על אדם שעושה רושם כי נפגע מכם, אך קשה לכם להניח את האצבע על האירוע שגרם לזה.

 

סרטן

הפלנטה השולטת במזל סרטן היא הירח (רגשות) שמקיים השבוע מערכת יחסים קוסמיים עם כוכב סטורן (יציבות ומסגרת). לתופעה תהיינה השלכות על האירועים הבאים:

 

תחילת השבוע: צפויה לכם בשורה טובה בנוגע לפרשייה שכמעט התייאשתם ממנה. עושה רושם כי אדם שלישי מעורב בעניין.

 

אמצע השבוע: אם אתם נתונים למצבי רוח שמזעזעים אתכם, כדאי לכם לבחון מחדש את הקשרים שאתם מעורבים בהם.

 

סוף השבוע: מכר חדש ינסה להאיץ את התפתחות הקשר בינו לבינכם. אם תמתינו יום או שניים, צפויה לכם הפתעה. במקביל נראה כי יש מי שמתלונן על כי אתם מקפחים אותו. לפני שאתם נוזפים בו, קחו בחשבון כי ייתכן שהצדק עימו.

 

אריה

הפלנטה השולטת במזל אריה היא השמש (מלכותיות) שממשיכה לקיים השבוע מערכת יחסים קוסמיים עם כוכב נפטון (חלומות ויצירתיות). לתופעה תהיינה השלכות על האירועים הבאים:

 

תחילת השבוע: זה עיתוי נפלא לענייני מקח וממכר. נקרית בדרככם הזדמנות לרכוש דבר-מה שעד עתה נבצר מכם לממן את רכישתו.

 

אמצע השבוע: צפוי אירוע שמעניק לכם יתרון על פני מתחריכם. אל תהססו לנצל אותו גם אם נתוני הפתיחה לא לטובתכם.

 

סוף השבוע: צפוי לכם קשר יוצא דופן אשר רב בו הנסתר על הגלוי. אין בזה שום רע כל עוד יש לכם עימו שפה משותפת. במקביל נראה כי אתם נוטים להתרפק על התרחשויות שכבר אינן משפיעות על חייכם. אלה קטעים שעלולים לעורר נקיפות מצפון.

 

בתולה

הכוכב השולט במזל בתולה הוא מרקורי (תקשורת) שמקיים השבוע מערכת יחסים קוסמיים עם כוכב אוראנוס (ייחודיות ומקוריות). לתופעה תהיינה השלכות על האירועים הבאים:

 

תחילת השבוע: אל תלכו שולל אחרי הרפתקן הטוען כי הוא מחפש את עצמו. אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, הראו לו את הדלת.

 

אמצע השבוע: אתם זוכים בהזדמנות להצטרף אל מסגרת יוקרתית. אל תחמיצו, בעיקר אם מדובר במשרה מבוקשת.

 

סוף השבוע: אדם מניפולטיבי עלול לערער את הביטחון העצמי שלכם. אם תגלו הססנות, תשחקו הישר אל הידיים שלו. במקביל נראה כי קטע מסתורי מחזיר אתכם אל פרשיה עתיקה. גם אם ליבכם מחסיר פעימה, זכרו את אשר מונח על כפות המאזניים.

 

מאזניים

הכוכב השולט במזל מאזניים הוא ונוס (אהבה) שמקיים השבוע מערכת יחסים קוסמיים עם כוכב יופיטר (מזל והרפתקאות). לתופעה תהיינה השלכות על האירועים הבאים:

 

תחילת השבוע: עושה רושם כי אתם מקריבים דבר מה למען אדם אהוב. כל שתעשו לטובת זולתכם יחזור אליכם כפל כפליים.

 

אמצע השבוע: הגורל מזמן לכם הזדמנויות בתחום הכספי. יחד עם זה כדאי לפסוע בנתיבים מוכרים מבלי לפזול אל הרפתקאות.

 

סוף השבוע: ידידות חדש צומחת במקום שהיה רווי שטנה ודברי בלע. זה מסוג הדברים שאין לדעת לאיזה כיוון יתפתחו. במקביל נראה כי הכוכבים יוצרים קרנבל של אירועים יוצאי דופן. בשורה נפלאה תשיג אתכם במקום ובעיתוי לא צפויים.

 

עקרב

הכוכב השולט במזל עקרב הוא פלוטו (תהומות) שממשיך לקיים השבוע מערכת יחסים קוסמיים עם כוכב מרס (נחרצות ואסרטיביות). לתופעה תהיינה השלכות על האירועים הבאים:

 

תחילת השבוע: אתם חדורים בתחושה של שליחות בנוגע לתחום שאחרים מתעלמים ממנו. עושה רושם כי אדם בעל קשרים יסייע לכם.

 

אמצע השבוע: אם בלגאן בתחום האישי מטפס אל ראש דאגותיכם, כדאי שתנסו לשחזר את הזמן והמקום בהם נוצר.

 

סוף השבוע: אירוע מרנין מכניס אתכם למצב רוח מרומם. עושה רושם כי הדברים פונים אל כיוון שכלל לא עלה בדעתכם. במקביל נראה כי יש מי שמנסה לחלץ מכם משוב שמחמיא לאגו שלו. בסיפור הזה תצטרכו להלך כמו על ובין ביצים רכות.

 

קשת

הכוכב השולט במזל קשת הוא יופיטר (מזל טוב והרפתקאות) שממשיך לקיים השבוע מערכת יחסים קוסמיים עם כוכב ונוס (יופי ואהבה). לתופעה תהיינה השלכות על האירועים הבאים:

 

תחילת השבוע: מישהו נוטש דבר מה שאתם חושקים ופותח בפניכם הזדמנות פז. 'יש להכות על הברזל בעודו חם'.

 

אמצע השבוע: מצב בעייתי לכאורה עשוי לשמש אתכם כמקפצה אל עתיד טוב יותר. זכרו את האמרה אשר לפיה 'מעז ייצא מתוק'.

 

סוף השבוע: צפוי אירוע בו אתם אמורים לשווק את מרכולתכם או את עצמכם. המזל הולך עם הנועזים, לא עם הביישנים. במקביל נראה כי אתם ממשיכים להגות בסיפור שכבר לא משחק בחייכם. אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, כדאי שתרדו מזה.

 

גדי

הכוכב השולט במזל גדי הוא סטורן (מסגרת) שמממשיך גם השבוע לקיים מערכת יחסים קוסמיים עם הירח (ביתיות ומשפחתיות) לתופעה תהיינה השלכות על האירועים הבאים:

 

תחילת השבוע: צפויות בשורות משמחות למי שהחליפו מקום עבודה. אנרגיה טובה צפויה לעוסקים בשיווק, בעיקר בתמרוקים ואופנה.

 

אמצע השבוע: מתחדש קשר שלא ממש התגעגעתם אליו. עושה רושם כי הצד השני מעוניין בו יותר מכפי שאתם מעוניינים.

 

סוף השבוע: אתם מייחסים תכונות נפלאות למישהו שאינו כה נפלא. הסיפור הזה דורש התפכחות שתמנע אכזבה. במקביל נראה כי תשורה סמלית עשויה לפלס לכם דרך אל מישהו שאתם מעוניינים בו. קודם לכן, נסו לברר את העדפותיו.

 

דלי

הכוכב השולט במזל דלי הוא אוראנוס (אטרף) שממשיך גם השבוע לקיים מערכת יחסים קוסמיים עם כוכב מרקורי (חן וקסם אישי). לתופעה תהיינה השלכות על האירועים הבאים:

 

תחילת השבוע: האווירה תהיה טעונה באנרגיה מסתורית וסודית. צפויות חוויות והתנסויות שתצטרכו לנצור בליבכם.

 

אמצע השבוע: אתם משתחררים ממתח שליווה אתכם לאחרונה. זה הזמן לטפל בניירת שהתעכבה ובחובות של חולין.

 

סוף השבוע: לוח הזמנים שלכם עשוי להיראות כמו 'כיסאות מוסיקאליים'. אירוע מתבטל ושני אירועים אחרים צצים תחתיו. במקביל נראה כי מישהו שופך בפניכם את ליבו, אך ככל שהוא מרבה לדבר – כך ליבכם נוטה לאדם שהוא מרכל על אודותיו.

 

דגים

הכוכב השולט במזל דגים הוא נפטון (חלומות) שמקיים השבוע מערכת יחסים קוסמיים עם השמש (הוד והדר מלכות). לתופעה תהיינה השלכות על האירועים הבאים:

 

תחילת השבוע: אתם רוצים לעשות מחווה כלפי מישהו אך הוא מתמקח איתכם. אם זה מה שקורה, אתם לא חייבים לו דבר.

 

אמצע השבוע: טיולים ונסיעות יעשו לכם טוב. כאשר אתם יוצאים לדרך, השתדלו להשאיר את דאגותיכם מאחור.

 

סוף השבוע: טיפוס מעצבן בוחן את גבולות הסבלנות שלכם. אם הוא מעין נותן שירות, כדאי שתחליפו אותו באחר. במקביל נראה כי אתם עושים משהו שלא ממש מסתדר עם המוסכמות. אם אינכם פוגעים באיש, זה לא צריך להטריד אתכם.

  

מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

 


פורסם לראשונה 29/03/2014 20:13

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים