שתף קטע נבחר

הורוסקופ שבועי 25-19.9

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ השבועי שלכם

ילדה מלאה בשאיפות להגיע רחוק (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)
 

 

שבוע חדש עומד בפתח והכוכבים מסתדרים בזוויות שונות עם נסיגות או התקדמות קדימה ומשפיעים על חייכם. אז איך ייראה השבוע הקרוב שלכם? זה הזמן להורוסקופ השבועי-אישי:

 

עוד בערוץ האסטרולוגיה :

 

טלה

הכוכב השולט במזל טלה הוא מרס (אסרטיביות) שמקיים השבוע מערכת יחסים קוסמיים עם כוכב יופיטר (מזל והרפתקאות). לתופעה תהיינה השלכות על האירועים הבאים:

 

תחילת השבוע: המזל ממתין לכם במקומות רחוקים ואקזוטיים, בעיקר אם אתם כמהים לאנרגיות בעלות אופי רומנטי.

 

אמצע השבוע: אתם מצליחים להפתיע אדם שזלזל ביכולותיכם. אם אתם יודעים מה טוב עבורכם, המשיכו להרשים אותו.

 

סוף השבוע: מתעוררים בכם געגועים אל קשר שהיה וחלף. האנרגיות מחזירות אותו אליכם עם שפע של אפשרויות חדשות. במקביל נראה כי הכוכבים מזרימים אליכם אנרגיות מיסוד האש ומעודדים יחסים עם ילידי המזלות טלה (כמוכם) וקשת.

 

שור

הכוכב השולט במזל שור הוא ונוס (אהבה) שמקיים השבוע מערכת יחסים קוסמיים עם כוכב סטורן (יציבות ומסגרת). לתופעה תהיינה השלכות על האירועים הבאים:

 

תחילת השבוע: רעיון שלא הבאתם בחשבון עשוי לסייע לפנויים שביניכם. זכרו כי ההצלחה הינה נחלתם של הנועזים.

 

אמצע השבוע: מבליח זיק של קשר שבנסיבות אחרות הייתם קופצים עליו, אך עושה רושם כי לעת עתה הוא לא ממש זמין.

 

סוף השבוע: מתפוגגת דאגה שליוותה אתכם לאחרונה. יחד עם זה, אל תמהרו להחליף אותה בדאגה מסוג אחר. במקביל נראה כי אתם מצליחים לרומם את רוחו של אדם שחווה משבר. מצד שני, אתם עלולים לשכוח את האינטרסים שלכם.

 

תאומים

הכוכב השולט במזל תאומים הוא מרקורי (תקשורת) שמקיים השבוע מערכת יחסים קוסמיים עם כוכב אוראנוס (מקוריות והפתעות). לתופעה תהיינה השלכות על האירועים הבאים:

 

תחילת השבוע: הנומרולוגיה השבועית עושה טוב ליחסיכם עם אנשים אשר סכום ספרות תאריך לידתם מעניק את המספר 4 הנחשב ליציב ותכליתי.

 

אמצע השבוע: אתם מגלים פתיחות כלפי אדם זר שמבקש להסתייע בכם. כדאי שתיישמו לקחים ממקרים דומים בעבר.

 

סוף השבוע: אתם אומרים את אשר על ליבכם ו- 'מצליחים' להכעיס את מי שדבק בדעות קדומות. לא תוכלו לשנות סדרי בראשית. במקביל נראה כי האינטואיציה לא משקרת לכם, גם אם נוצרים חילוקי דעות ביניכם לבין מי שרואים עצמם מומחים בתחומם.

 

סרטן

הפלנטה השולטת במזל סרטן היא הירח (רגשות) שמקיים השבוע מערכת יחסים קוסמיים עם כוכב פלוטו (חושניות ומסתורין). לתופעה תהיינה השלכות על האירועים הבאים:

 

תחילת השבוע: צפויות שמחות אצל אנשים שאתם אוהבים. בשורות טובות משיגות אתכם בדרככם מכאן לשם.

 

אמצע השבוע: לקחי העבר גורמים לכם לפקפק בטיבו של קשר חדש. אתם זקוקים לשותף סוד כדי לברר את העניין.

 

סוף השבוע: צפוי בלגאן ביחסים עם אדם שקשה לסמוך עליו. בעצם, לא מדובר במשהו שלא ידעתם מראש. במקביל נראה כי תצטרכו לנקוט עמדה בוויכוח שמתנהל מתחת לאפכם. ישיבה על הגדר לא ממש תועיל לכם.

 

אריה

הפלנטה השולטת במזל אריה היא השמש (מלכותיות) שממשיכה לקיים השבוע מערכת יחסים קוסמיים עם כוכב נפטון (יצירתיות וחלומות). לתופעה תהיינה השלכות על האירועים הבאים:

 

תחילת השבוע: אתם עוקבים אחרי אדם שהולך ומסתבך. אם בראש שלכם לעזור לו, תאלצו להסיר את הכפפות.

 

אמצע השבוע: יש מי שלא ממש מחבב את הערותיכם השנונות. כדאי שתשקלו פעם נוספת אם כדאי לכם לריב איתו.

 

סוף השבוע: אתם רוצים לחלוק את חוויותיכם עם הסובבים אתכם. אם מדובר בתחום האישי, כדאי שתצניעו אותן. במקביל נראה כי הנומרולוגיה השבועית מעניקה לכם מזל וברכה בחברת אנשים שהמספר 6 מככב בחייהם, כמו גם בתאריך לידתם.

 

בתולה

הכוכב השולט במזל בתולה הוא מרקורי (תקשורת) שמקיים השבוע מערכת יחסים קוסמיים עם כוכב אוראנוס (מקוריות והפתעות). לתופעה תהיינה השלכות על האירועים הבאים:

 

תחילת השבוע: כדי לשבור את השגרה אתם זקוקים להרפתקה משחררת. הדברים צריכים להתרחש בתוך המסגרת מבלי לסדוק אותה.

 

אמצע השבוע: מישהו שהייתם משוכנעים כי אין לו רגשות כלפיכם, מפתיע באמירה יוצאת דופן. אל תטחנו את עצמכם, הבנתם אותו נכון.

 

סוף השבוע: עושה רושם כי אתם מתלבטים בין בילוי שדורש השקעה, לבין בילוי שגרתי. כדאי שתלכו על הראשון. במקביל נראה כי גם שפע עלול לבלבל, בעיקר אם מדובר בחיזורים. זה הזמן להתמקד ולהציב מטרה ברורה וברת השגה.

 

מאזניים

הכוכב השולט במזל שור הוא מאזניים (אהבה) שמקיים השבוע מערכת יחסים קוסמיים עם כוכב סטורן (יציבות ומסגרת). לתופעה תהיינה השלכות על האירועים הבאים:

 

תחילת השבוע: אל תפתחו תיבת פנדורה כאשר הכל זורם טוב ונפלא. חשבונות תוכלו לסגור בעיתוי אחר.

 

אמצע השבוע: יש מי שרומז כי אתם מעניקים עדיפות לאדם אחר על פניו. רק טוב ייצא לכם אם תפזרו את חששותיו.

 

סוף השבוע: אתם נוקטים בלשון חדה בשיחתכם עם אדם שהרגיז אתכם. שפה קצת יותר דיפלומטית תשרת אתכם טוב יותר. במקביל נראה כי יש מי ששולף תירוצים כדי שיוכל לחזור בו מהבטחותיו. אל תופתעו אם בסוף הוא יאשים אתכם.

 

עקרב

הכוכב השולט במזל עקרב הוא פלוטו (תהומות) שממשיך לקיים השבוע מערכת יחסים קוסמיים עם הירח (בית ומשפחה). לתופעה תהיינה השלכות על האירועים הבאים:

 

תחילת השבוע: אל תגלו הבנה כלפי מי שנוטה לרכל ולהשמיץ. בימים אלה הוא עושה את זה איתכם אך מחר הוא יעשה את זה עליכם.

 

אמצע השבוע: אתם נוטים להגמיש עקרונות לטובת אדם שלא ממש הרוויח זאת. כדאי לכם להציב לו תנאים וגבולות.

 

סוף השבוע: צפוי דיבור עם אדם שמחזיר אתכם אל נבכי העבר. השאלה היא עד כמה בא לכם לחטט בזיכרונות. במקביל נראה כי אתם פותחים את ליבכם בפני אדם שזה מקרוב הכרתם. יש מקום לבחון עד כמה הוא ראוי לאמונכם.

 

קשת

הכוכב השולט במזל קשת הוא יופיטר (מזל טוב והרפתקאות) שממשיך לקיים השבוע מערכת יחסים קוסמיים עם כוכב מרס (אקשן ואסרטיביות). לתופעה תהיינה השלכות על האירועים הבאים:

 

תחילת השבוע: אנרגיה אפרורית משהו מזדחלת אל התחום האישי. היזהרו מפני השגרה משום שהיא מכלה כל חלקה טובה.

 

אמצע השבוע: אדם הפכפך רואה עצמו בשל כדי לייעץ לכם. עושה רושם כי אם תיישמו את עצותיו תמצאו את עצמכם במצבו.

 

סוף השבוע: תופעה קוסמית ייחודית זורמת עתה עם האנרגיות הממוזלות של המספר 3 ומרעיף ברכה והצלחה על ילידי מזל קשת. במקביל נראה כי קשר בוסרי זקוק ליד מכוונת. עושה רושם כי אם איש לא ייקח אחריות הרי שמדובר בסוף ידוע מראש.

 

גדי

הכוכב השולט במזל גדי הוא סטורן (מסגרת) שמממשיך גם השבוע לקיים מערכת יחסים קוסמיים עם כוכב ונוס (יופי ואהבה) לתופעה תהיינה השלכות על האירועים הבאים:

 

תחילת השבוע: התחום שבינו לבינה זקוק לתוספת זמן איכות. שום דבר אינו ברור מאליו ואין אדם ש – 'מונח בכיסכם'.

 

אמצע השבוע: אתם מתחבטים ברעיון אשר יש בו מידה גדולה של הימור. במקום לטחון את עצמכם, קצבו לו תקופת ניסיון.

 

סוף השבוע: אדם חכם מצליח לקרוא אתכם גם כאשר אתם מעמידים פנים. אולי כדאי שתגלו לו את ליבכם. במקביל נראה כי אתם מוצאים את עצמכם מרגיעים אנשים שחתול שחור עבר ביניהם. יחד עם זה, כדאי שתצמצמו מעט את מעורבותכם.

 

דלי

הכוכב השולט במזל דלי הוא אוראנוס (אטרף) שממשיך גם השבוע לקיים מערכת יחסים קוסמיים עם כוכב מרקורי (חן וקסם אישי). לתופעה תהיינה השלכות על האירועים הבאים:

 

תחילת השבוע: יש מי שמשוכנע כי הוא יכול לצפות מראש את צעדיכם. עושה רושם כי יש בכוונתכם להכין לו הפתעה קטנה.

 

אמצע השבוע: צפוי לכם פרק זמן שופע מזל וברכה, בעיקר עבור אלה מכם שנפגשים בימים אלה עם אהובי ליבם.

 

סוף השבוע: עושה רושם כי אתם טרודים בדאגה שאין לה אחיזה במציאות. לא אתם בראתם את העולם ולא אתם אמורים לדאוג בגינו. במקביל נראה כי יש מי שמנסה לגרום לכם לעבור על עקרונותיכם. הוא פועל בשיטת ה – סלאמי, בכל פעם צעד קטן.

 

דגים

הכוכב השולט במזל דגים הוא נפטון (חלומות) שמקיים השבוע מערכת יחסים קוסמיים עם השמש (הוד והדר מלכות). לתופעה תהיינה השלכות על האירועים הבאים:

 

תחילת השבוע: יש מי שרומז כי אינכם נוהגים עימו בהגינות. אם לא תערבו 'אגו' תיווכחו כי יש משהו ברמזיו.

 

אמצע השבוע: אדם הפכפך עלול לבלבל אתכם במסרים בעלי משמעות כפולה. תגובתכם צריכה להיות אדישה וחסרת אכפתיות.

 

סוף השבוע: צפויה לכם שיחה עם אדם שהקשר עימו הלך ודעך. עושה רושם כי אינטרס משותף הוביל לבחינה מחדש של מערכת היחסים. במקביל נראה כי אתם חוששים מפני מפגש שאחד ממשתתפיו אינו חביב עליכם. מצד שני, יש מצב שאין לכם הרבה ברירה.

 

מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

 


פורסם לראשונה 29/03/2014 20:13

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים