שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  הורוסקופ שבועי: 24-18.2
  האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ השבועי שלכם

  שבוע לפני פורים מתחוללים שינויים מהותיים בתמונת המצב הכוכבית. השינוי הגדול הוא יציאת מרקורי והשמש ממזל דלי וכניסתם לדגים ביום ראשון. מעברים אלו מביאים עמם מספר שינויים, והשינוי הראשון הוא חזרתם של גשמים למטח גדול אחרון לפני האביב פרופר.

   

  הדגים הם המזל האחרון בגלגל המזלות, ומסיבה זו הם מכילים את הסמליות של סופים וסיומים. בשבועות הקרובים יתכן ונחזה בתהליכי הפירוק של מוסדות, מותגים ושמות אותם חשבנו לאיתנים רק לפני כמה חודשים. אולי גם נגלה מה יעלה בגורלה של 'טבע' והאם הבורסות ימשיכו לרדת או שהירידה תיבלם באופן זמני (שגם זה יתכן).

   

  אחת המגמות הדומיננטיות נכון לשבוע הקרוב היא הימצאות הרוב הגדול של הכוכבים במזלות המשתנים, המסמלים חוסר יציבות כלכלית, אך גם הזדמנות לרווחים מהירים וקיצורי דרך.

   

  מרס במזל האש, קשת, ממשיך להעמיד את השיקולים האסטרטגיים בראשי סדר היום של קובעי המדיניות, ויופיטר בעקרב הוא כוכב יחידי במזלות

  היציבים ומכאן שמצעד השחיתויות ממשיך לעת עתה.

   

  מעבר למה שקורה בתחילת השבוע ניתן לומר על השבוע הקרוב את הדברים הבאים:

  יום שלישי - מרס משלים היבט הרמוני לנקודת הצפון של הירח, והירח נמצא במהלך סדרה של היבטים דיסהרמוניים. מדובר על אנרגיה של 'אדם לאדם זאב' ומכאן שהאחריות מונחת עליכם לדאוג לאינטרסים אישיים בקונטקסט משפחתי, ולאינטרסים משפחתיים בקונטקסט קרייריסטי-ציבורי.

   

  רביעי-חמישי - הירח נמצא בשור ומרקורי משלים היבט הרמוני לשבתאי, שני המעברים יכולים להתקשר לענייני עבודה וקריירה, שם גם נמצא הפוקוס העיקרי שלכם.

   

  ונוס משלימה צמידות לנפטון ביום רביעי בערב שזה הזמן לדייט או פגישת חברים של אמצע השבוע.

   

  יום שישי - שעות הבוקר זה הזמן בו הירח מגיע לשלב ראשון במחזור החודשי שלו, חצי הירח מסבך אתכם בענייני 'היא אמרה - הוא אמר' ומשחקי שמועות. אין ברירה אלא להיווכח בעצמכם על מנת באמת להבין מה קרה שם.

   

  יום שבת - היבטים דיסהרמוניים בין ונוס, מרס ונפטון יכולים להראות על אינטריגות באהבה ורומנטיקה, כמו גם על מסרים שהובנו בצורה לא נכונה או התנהגויות שאינם מתוזמנות היטב.

   

  מזל טלה

  הכוכב שלכם מרס מבלה שבועות אלו במזל אש שכן, קשת, ואצלכם זה מכוון עשייה לתחומים צרים אך מתגמלים.

   

  קשת ממוקם באזורים של התפתחות אישית במפות שלכם, או באורח פחות דרמטי אזורים של שלבי ביניים בדרך למטרה סופית - כדי להגיע לנקודה ב' תצטרכו לעבור דרך נקודה א' (רוצים אתם בכך או לא).

   

  כבר בתחילת השבוע הקרוב השמש ומרקורי עוברים מדלי לדגים, בכך הם משלימים נוכחות של ארבעה כוכבים בדגים ובבית השינה, החלומות והעולמות אחרים במפה. נוכחות מוגברת זו באזור כל כך אנטי-חומרי מבטיחה שתזכרו את החלומות שלכם בלילות, שתאספו ספר עזרה-עצמית מהמדף, שתשלימו השכלה קולנועית, או שתמצאו דרך אחרת להתנתק מטרדות היומיום.

   

  קריירה - שבתאי ברום המפה שלכם בשנתיים פלוס הקרובות מדגיש את חשיבותה של התפתחות מקצועית איטית אך יסודית.

   

  אמצע שבוע - זה זמן בו מרס משלים היבט הרמוני לנקודת הצפון של הירח, ביום שלישי אם לדייק. היבט זה הוא לא היבט של חַכּה אלא היבט של 'להשליך רשת' והדבר יכול לבוא לידי ביטוי בסיטואציה ספציפית של הצהרת כוונות או בצורך להצהיר כוונות מול היקום כולו (תצעקו)!

   

  רביעי-חמישי - ירח במזל שור משרה עליכם מצב רוח נוח, אפילו נוח מדי בחלק מהמקרים. חשובה לא פחות היא תשומת הלב.

   

  סוף שבוע - חצי ירח הופך את שעות הלילה ביום שישי לספר פתוח, ארגנו את הזמן כמו שצריך כדי שתוכלו לצאת מהבית ללא דאגות.

   

  יום שבת - ירח במזל תאומים הופך את היום הזה ליום של שילובים, לא תוכלו להתרכז בדבר אחד ויחיד אבל אם תשכילו לשלב תוכלו להפוך את כולם למרוצים.

   

  מזל שור

  הפלנטה שלכם, ונוס, עברה בשבוע שעבר למזל דגים בו היא נחשבת לחזקה. היא ממוקמת כרגע בבית החברים במפות שלכם וזה אומר שאתם פוגשים כל מיני אנשים וטיפוסים במסגרת העבודה או במסגרת אחרת.

   

  ונוס יוצרת צמידות עם הכוכב נפטון ביום רביעי והתוצאות הכי טובות שאתם יכולים לקוות להן באירועים חברתיים יגיעו אם תורידו הגנות ותרשו לעצמכם להיפתח. באופן אלטרנטיבי, יתכן ואתם צריכים לשים גבולות באירוע חברתי כלשהו, זכרו לשם מה הגעתם לאותו מקום.

   

  יום שבת - ונוס משלימה היבט דיסהרמוני למרס בשעות הערב, וזה יכול להראות על תזמון מאוד לא מתאים מצד אדם קרוב (ילד, הורה או בן זוג) לתשומת לב והשקעה של זמן. נסו לשפוט עד כמה דחוף העניין אצל הצד השני וכלכלו מעשיכם בהתאם.

   

  ברמת התמונה הגדולה - עוד שבועיים וחצי יופיטר יעבור לנסיגה בבית היחסים והזוגיות במפה שלכם. מדובר על אינדקציה לכך שאתם עוברים להשקיע אנרגיות בתחום אחר, לשמור את ענייני הלב על אש קטנה למשך תקופה של כמה חודשים.

   

  בשאר השבוע:

  יום ראשון - השמש ומרקורי עוברים לדגים ולאזור השאיפות ואידיאלים במפות שלכם. הצפי הוא שבחודש הקרוב תהיו יותר פעילים חברתית או פוליטית, או לפחות שתשמיעו את קולכם יותר מבדרך כלל בנושאים שאתם שומרים בהם את זכות השתיקה בדרך כלל.

   

  יום שלישי - מרס פעיל במעברים והוא מפעיל אזורים של פיננסים במפות שלכם. מצפה לכם משא ומתן רציני בדרך להסכים על הוצאה גדולה או השקעה משותפת (משפחתית או עם בני הזוג).

   

  יום שישי - אירוע חברתי כל שהוא זה הדבר שתופס את המרכז ביום הזה. אולי חתונה של חברים, אולי יום שנה של הורים, או אולי משהו אחר.

   

  מזל תאומים

   הכוכבים נמצאים בתנועה, השבוע חלק מהם עוברים למזל דגים ולרום המפה שלכם. החל מיום ראשון בערב ארבעה כוכבים נמצאים באזור זה של המפה שלכם ואתם נהנים מתחושה של ריבוי וגיוון ברמה האישית והמקצועית.

   

  נושאים של קריירה רלוונטיים במיוחד השבוע, וההיבט שמרקורי יוצר לשבתאי ביום רביעי משמש כאינדיקציה חיובית שאתם נמצאים בכיוון הנכון, זה אומנם דורש מכם לעשות קצת יותר אבל זה שווה את המאמץ.

   

  יחסים - כוכב אחר שצריך להתייחס אליו הוא מרס שמבלה ימים אלו במזל היורד שלכם, קשת.

   

  מרס, שנמצא בשליש השני של מזל קשת, "מעלה באש" את חיי האהבה אצל רווקים, ומוסיף ניצוץ אצל זוגות שנמצאים בקשר מחייב.

   

  * זה אמור להיות ממש מדויק עבור ילידי השליש השני של המזל שלכם

   

  ראשון-שני - השמש ומרקורי עוזבים את בית החופשות והחופש לאחר שוונוס יצאה מבית זה בשבוע שעבר. שלושתם נמצאים בבית העבודה שלכם כרגע, ומדובר על מקום שבו הם שוהים למשך תקופה של חודש. זה הזמן לשמור על ראש צלול כי צריך אותו לדברים שאתם עושים ביומיום, זה הזמן להפגין רצינות ולנהוג בחדות ותבונה.

   

  יום שלישי - מרס דומיננטי במעברים והתעסקויות של שותפויות עסקיות, פגישות, תורים, ייעוצים, זוגיות ושאר מפגשים של אחד על אחד נמצאים במרכז העניינים כעת.

   

   

  יום חמישי - חצי ירח מטיל את אורו בערב בו אתם מעוניינים להוריד עניבה, להתנער מאחריות, ולהיות עצמכם לשעה-שעתיים בחברת אנשים שאתם אוהבים.

   

  יום שישי - אתם מנהלים שיחת "איפה תהיה בעוד חמש שנים?" וחשוב להפגין רגישות אם אתם בקצה הנותן, אך גם לא להימנע מלשאול את השאלות המסובכות.

   

  מזל סרטן

  הירח מגביר את אורו בשבוע זה בו הכוכבים נמצאים במזל שכן למזלות המים, דגים. המשיכו לקרוא אם אתם רוצים לשמוע את התחזית השבועית במלואה.

   

  הירח הוא הגרם השמימי שלכם והימים בהם הוא יוצר היבטים הרמוניים הם ימים ראשון, שני ורביעי.

   

  ימים בהם הירח יוצר היבטים דיסהרמונים הם ימים שלישי, חמישי, ושבת. מה ניתן להסיק מהעניין? ימים בהם מתקיימים היבטים הרמוניים יהיה קשה להיזכר מה הלך בהם. ימים בהם מתקיימים היבטים דיסהרמונים הם כאב ראש אבל בסוף היום קיימת הרגשה שעשיתם משהו.

   

  * אסור לשכוח שאור הירח גובר השבוע, שזה סימן להתפתחויות בשלל פרויקטים ואג'נדות - רדפו אחר שאיפות לבכם, נסו להתקרב צעד אחד קרוב יותר למטרה

   

  מבחינת פיזור כוכבי הלכת, ריבוי הכוכבים המתאסף במזל דגים יכול להעיד על מספר דברים. אצל חלק מכם זה סימן לכך שאתם זקוקים לחופשה, או שזה זמן טוב לבקש אחת כזו. אצל חלק נוסף מדובר על תקופה בה אתם מחפשים להתקרב לחוויה דתית-רוחנית או להרגיש אושר (גם כי פחות הרגשתם כך לאחרונה). חלק נוסף ואחרון מחפש להרחיב אופקים באמצעות קורסים, סמינרים אונליין וספרים בהזמנה אישית - אם זה מעניין אתכם פשוט תעמיקו ותחפרו בעניין.

    

  תחילת שבוע - השמש ומרקורי נכנסים לדגים ולאזור של התפתחות אישית במפות שלכם. חפשו את התובנות, המסקנות והאינטואיציות לעתיד הקרוב בפרק הזמן של ימים אלו.

   

  אמצע שבוע - מרקורי ומרס פעילים במעברים וזה מצביע על אמצע שבוע דינמי, ועל מוטיב של נסיעות, סידורים ותנועה שעוקבים אחריכם גם בשעות שהן שעות מנוחה.

   

  סוף שבוע - בחסות ירח רגוע בתאומים ובבית עולמכם הפנימי זה הזמן לקחת הפסקה מממד המחשבות ולתת לגוף מקום של כבוד. הדבר יכול להיעשות בעזרתם של פעילות ספורטיבית, מדיטציה, עבודה ברחבי הבית, חיי מין או כל דבר אחר שיוציא אתכם מהראש ומהמחשבות.

   

  מזל אריה

  אחרי כניסתם של מרקורי והשמש (המקושרת למזל שלכם) למזל דגים, ארבעה כוכבים ימצאו באזור האינטראקציות החברתיות במפה שלכם. חלקת שמיים זו מתקשרת במקרה שלכם לחוסר היכולת לצפות או לדעת את המהלכים של האנשים שנמצאים בצד השני.

   

  בעסקים, אהבה וקריירה יהיה קשה לחזות מה יקרה בימים הקרובים. אנרגיה זו היא רלוונטית אם אתם מחכים למשוב מבן הזוג בנוגע להחלטה חשובה, אם אתם נמצאים בסדרה של ראיונות עבודה, אם אתם נמצאים במהלך של משא ומתן או אם אתם מחכים לתשובה מההורים בנוגע לעניין של תמיכה פיננסית.

   

  זה נכון שארבעה כוכבים נמצאים במזל דגים כרגע, אבל מרס נמצא במזל קשת ובבית היצירתיות ההגשמה העצמית שלכם. גם שההרגשה היא כזאת של חוסר וודאות טוטאלית, אתם מקבלים סיפוק ותחושת הגשמה מהדברים שאתם עושים בעבודה, מהילדים שלכם, או מהמאהבים (כל אחד והפינה הקטנה שלו).

    

  יום ראשון - השמש עוברת למזל דגים בשעות הערב, שזה השעות בהן היום הופך מפשוט למסובך.

   

  יום שני - שקט.

   

  יום שלישי - מרס דומיננטי במעברים וזה אומר שניתן לכם החופש המקצועי והרישיון יצירתי להגיע מנקודה א' לנקודה ב' בדרך הייחודית שלכם.

   

  יום רביעי - הכוכבים יוצרים היבטים הרמוניים אחד לשני בעוד הירח נמצא במזל שור ובבית הקריירה במפות שלכם. נראה שמחכה לכם יום משעמם במקום העבודה.

   

  יום חמישי - עוד קצת מהקודם.

   

  יום שישי - ירח ברבע ראשון של 'שבירת דפוסים' הופך את תחילת הסופ"ש הזה לבלתי רגיל מכמה מובנים. נאמר רק דבר אחד: הקשיבו למה שמייעצים לכם גם אם זה לא יושב אצלכם מי יודע מה.

   

  יום שבת - ירח במזל תאומים והיבטים דיסהרמונים תורמים לתחושת הפיצול הקיימת ביום הזה. כל אחד מבני המשפחה מנסה למשוך אתכם לעשות משהו אחר, לצדד בצד שלו, או כל אחד רוצה משהו.

   

  מזל בתולה

  ישנם כמה מוטיבים שמלווים אתכם בשבוע הקרוב, החל מהמוטיב האישי ועד למוטיב הזוגי הכוכבים מארגנים לכם שבעה ימים של פעילות.

   

  הכוכב האישי, מרקורי, עובר בתחילת השבוע הנוכחי ממזל דלי בו הוא נחשב לחזק למזל דגים בו הוא נחשב לחלש. בניגוד לבני מזל תאומים, החולקים אתכם את השייכות למרקורי, עליכם זה לא משפיע באורח שלילי.

   

  הימצאות מרקורי במזל היורד שלכם, דגים, מעלה אצלכם שאלות לגבי הסטטוס הזוגי, כמו גם מוטיבציות לשפר את מה שלא עובד ולחתוך איפה שמשתרך ונגרר שלא לצורך.

   

  פרשנות אחרת למעבר היא שבשבועות הקרובים אדם אחר יאתגר את התפיסות שלכם בנוגע לאהבה, זוגיות ושותפות. יתכן שמדובר על אדם חדש שאתם פוגשים, יתכן שמדובר על אדם שאתם כבר מכירים והוא ישפיע על קשר קיים לטובה.

   

  לפני התחזית לפי ימים צריך לומר מילה על מרס שמבלה שבועות אלו בקשת ובנאדיר המפה שלכם (החלק הכי נמוך). הימצאות מרס באזור זה גורמת לבית שלכם להרגיש כמו מוקד עליה לרגל לאנשים - מקום שממנו מארגנים אירועים למשל, לחלופין יתכן וזה מקום בו אתם מעדיפים להימנע להיות, או אפשרות שלישית היא שהצלחתם למצוא ג'וב או תפקיד אותו תוכלו לעשות מהבית ובזה אתם מכלים את זמנכם משם.

   

  ראשון-שני - התרחשויות במערכה הזוגית והרומנטית מעסיקים אתכם במרבית שעות היום, אפילו אם זה רק בראש שלכם.

   

  יום שלישי - אתם רוצים לפגוש מישהו, זה לא מסתדר ולא נוח. פתרון אפשרי הוא לקיים את הפגישה בביתכם, בזמן בלתי שגרתי בנסיבות אחרות.

   

  רביעי-חמישי - מרקורי משלים היבט הרמוני לשבתאי בימי העבודה היותר פוריים שלכם לשבוע זה.

   

  יום שישי - זה הזמן לעשות החלטות בנוגע לחיי הזוגיות שלכם או חיי הרווקות שלכם. זה הזמן לחתום על חוזים עם עצמכם ולהבטיח הבטחות שלא הייתם מבטיחים בנסיבות אחרות.

   

  יום שבת - קצת בלגן, שום דבר שאינכם רגילים אליו.

   

  מזל מאזניים

  הפלנטה שלכם ונוס נכנסה בשבוע שעבר למזל דגים בו היא נחשבת לחזקה, השבוע היא יוצרת היבטים לכוכבים בעלי השפעה מפוקפקת.

   

  החיים שלכם מרגישים מסודרים כרגע, אבל באיזשהו מקום זה קצת מרגיש כאילו אלו לא החיים שלכם (לא ככה הייתם רוצים לנהל אותם). חסר לכם איזה גורם של ריגוש או של חוסר ודאות.

   

  ונוס משלימה צמידות לנפטון של התרת השליטה ביום רביעי בערב, שזה זמן אותו עדיף לא לתכנן. האיזון היחיד המתבקש הוא הצבת גבולות במקרים בהם אתם מרגישים שהגבול עומד להיחצות.

   

  יום שבת - זה הזמן בו ונוס משלימה היבט דיסהרמוני למרס, ומדובר על אנרגיות חמות ליחסים ואהבה. אנשים שמעצבנים אתכם הם גם אנשים שמזיזים אצלכם משהו, אנשים שאתם מסתדרים איתם טוב לא מצליחים להזיז.

   

  בשאר ימי השבוע - צריך להזכיר את מעבר השמש ומרקורי לדגים ביום ראשון. מדובר על אנרגיה של 'לסדר את החיים', אנרגיה שממשיכה אתכם גם לתוך יום שני.

   

  יום שלישי - תנו לאנשים שאתם סומכים עליהם לסדר את זה עבורכם, תוכלו להחזיר להם עם ריבית מאוחר יותר.

   

  יום שישי - חצי ירח יוצא יחד עם כוכבים בשעות הלילה, ומדובר על זמן טוב לא להיות בבית בו. אחרת אנשים יתחילו לעלות אחד לשני על העצבים.

   

  בריאות - יתכנו כמה ימים בהם המערכת שלכם מוחלשת או שתצטרכו לקחת אנטיביוטיקה.

   

  קריירה - עשו הכל על פי הספר ועל פי הפרוטוקול, יש מי שמחפש את העובדים בזמן זה.

   

  מזל עקרב

  אחד הסממנים הבולטים בשבוע הזה הוא ארבעה כוכבים בבית היצירתיות, הביטוי העצמי והכיף במפות שלכם. אולי זה גם הזמן להזכיר שחג פורים מתקיים באמצע שבוע הבא מה שהופך את השבוע הנוכחי למושלם בשביל לחשוב על רעיונות, לקנות אביזרים, ולהכין תחפושות.

   

  כוכב פנימי אחר שלא חולק מיקום עם ארבעת הכוכבים במזל דגים הוא הכוכב האישי, מרס.

   

  מרס נמצא במזל קשת ובבית הפיננסים שלכם כעת, זה עלול להרגיש כאילו הכסף אף פעם אינו מספיק (או גם אם הוא מספיק, הייתם רוצים שמרווח הביטחון יהיה גדול יותר). נוסף לכך את מחדשים לא מעט דברים שהתקלקלו, קונים לבית, למשפחה ולעצמכם - לא ברמה של מותרות.

   

  * ברמה מערכתית הייתם שמחים לעשות משהו עם יוקר המחייה, חפשו את האירוע הבא בנושא

   

  ברמת התמונה הגדולה - יופיטר מסיים את מהלך התנועה קדימה במזל שלכם בעוד שבועיים. מעברו לנסיגה היא דווקא סימן מבורך עבורכם, יותר מכל זה מסמל שינוי אווירה לטובת רגיעה והורדת הילוך.

   

  ראשון-שני - מרקורי והשמש נכנסים למזל שכן למזלות המים, דגים. האווירה הבלתי רשמית חשובה בזמן זה, וגם לא כדאי לקחת ביתר רצינות את עצמכם או את משמעות הדברים שקורים.

   

  יום שלישי - מרס משלים היבט הרמוני לנקודת הצפון של הירח במעבר שמסמל שאפתנות והזדמנות להציג את הכישורים שלכם בפני אנשים משפיעים.

   

  רביעי-חמישי - ריבוי היבטים וירח במזל היורד מראים על החשיבות של שיתופי פעולה בעבודה, ועל חשיבותה של נוכחות באירועים חברתיים.

   

  יום שישי - חצי ירח בדרך לירח מלא נותן אורו משמי הלילה, תקלות ודברים שדורשים התייחסות מסכנים את הבילוי השבועי שלכם - הבילוי אולי יצטרך להידחות לשבת.

   

  יום שבת - היבטים דיסהרמונים מראים שאתם מנסים להספיק כמה שיותר ביום הזה, תדעו לשים לזה 'סטופ' אם זה לוקח יותר מדי אנרגיות.

   

  מזל קשת

  מרס נמצא במזל שלכם מזה מספר שבועות, תקופה בה אתם מרגישים שיש לכם מה להוכיח, ולמי. מדובר על תקופה בה אתם נוהגים בצורה עצמאית, וזה קורה כתוצאה מנסיבות חיים או מבחירות אישיות.

   

  מרס יישאר במיקום זה עוד כחודש ימים, שבועות בהם לא תמצאו לעצמכם מנוח עד שתגיעו לפסגה שביקשתם לטפס עליה - אפילו אם זה ישאיר אתכם מחוסרי כוחות.

   

  הכוכב האישי, יופיטר, אומנם נמצא בבית עולמכם הפנימי (אזור פאסיבי במפת הלידה), אך הוא נמצא ביחסי תלות עם מרס שנמצא בבית ה'ללכת ולהשיג' (במזל שלכם בעצם). יחסים אלו יוצרים מצב בו אתם נשארים מודעים ומחוברים לעצמכם תוך כדי דברים שאתם עושים, אותנטיות וערכיות אלו דברים שבאים לכם בטבעיות עכשיו.

   

  כוכבי הלכת יתחילו ליצור היבטים הרמוניים עם הכוכב שלכם החל משבוע הבא. מדובר על תקופה בה המציאות מתחילה לשתף פעולה, אך תצטרכו לשים לב שאתם לא הופכים לכלי במשחק הלוח של אנשים אחרים.

    

  תחילת שבוע - השמש ומרקורי עוברים למזל דגים ביום ראשון מה שמפעיל את נאדיר המפה שלכם או את אזור המשפחה והבית. השמש ומרקורי מצטרפים לוונוס שכבר נמצאת שם, ריכוז הכוכבים בא להראות שאין כרגע זמן באופן כללי, ואין גם זמן לתחביבים והעשרה. מחובתכם להתרכז בעניינים בסיסיים - פרנסה, משפחה, רגשות, יציבות, קורת גג, או משהו מרכזי אחר.

   

  אמצע שבוע - ונוס ומרקורי פעילים במעברים והפוקוס הוא על נוחות של אחרים - אלו שהזמנתם, אולי אורחים, אולי באירוע שאתם מארגנים, אולי בפגישה אישית.

   

  יום חמישי - יום טוב לסידורים.

   

  סוף שבוע - באווירה יותר משוחררת יוצא לכם לחשוב ברצינות על חייכם, על מערכות היחסים שלכם, הצד המשפחתי ואיך אתם עם הילדים - איך אנשים רואים אתכם, מה אתם יודעים לתת, איפה זה בא יותר בקלות, ובמה אתם פחות טובים.

   

  מזל גדי

  כוכבי הלכת נמצאים באזורים משניים של מפת הלידה שלכם שזה נחמד לפעמים. מדובר על תקופה מרווחת במהלך שנה שעתידה להמשיך להיות הישגית ומלחיצה, ומסיבה זו יש לכם את כל הסיבות לשמוח.

   

  כבר ביום ראשון בערב ישנם ארבעה כוכבים בדגים ובבית הסידורים, הנסיעות, התקשורת, וקרובי המשפחה. מדובר על אזור של פעילות גבוהה במפות שלכם, ועכשיו חישבו מה ארבעה כוכבים באותו מיקום יצליחו לעשות. גם שהעיסוקים שלכם כעת הם לא עיסוקים של חיים ומוות, לא חסר עניינים וזוטות אותם אתם מחפשים לסגור.

   

  כוכב אחד שנבדל מהעדר הוא מרס שיבלה עוד חודש ימים במזל קשת ובבית עולמכם הפנימי. מרס מייצג את המוטיבציות שלכם ונראה שאלו נמצאות בפן הרוחני או זה של ההגשמה העצמית (כנראה גם משום שיש זמן חופשי בין הידיים). חפשו את ההשראה בכתובים, באינטרנט וגם אצל אנשים אותם אתם פוגשים.

   

  מבחינת תזמון מרס פעיל ביום שלישי וזה זמן מצוין לכך.

   

  מרקורי משלים היבט הרמוני לכוכב שלכם, שבתאי, ביום רביעי. תחת השפעת המעבר רוח החברותיות נחה עליכם והחשק לשנות את הסבב היומי כדי לראות פרצופים מוכרים ואהובים מקנן בכם.

   

  יום שישי - שעות הלילה הן השעות בהן ניתן לראות חצי ירח. ירח זה מכיל בתוכו את האנרגיות של תאומים ודגים, אנרגיות משתנות שמצריכות מכם הרבה אקרובטיקה כדי לשמור על אורך רוח נוכח דרישות ובקשות משתנות.

   

  היבטים דיסהרמונים ביום שבת לא הופכים יום זה לאידיאלי למנוחה. אם כבר אז יותר אידיאלי לניקיונות, בישולים, ותיקונים שונים.

   

  מזל דלי

  כוכבי הלכת במפות שלכם עוברים מהמזל האישי לבית היציבות, הגוף והכספים - מדובר על תהליך של קריסטליזציה. פרויקטים שהיו בחיתוליהם בשבועות האחרונים מקבלים אופי קבוע בעוד התפתחויות אחרות מתגלות כזמניות.

   

  לארבעה כוכבים בבית הגוף בהכרח תהייה השפעה על עניינים של תזונה וכושר (גם בריאות). בתחומים אלו אתם מבצעים פניה חדה - יותר מזה, פחות מזה, כל אחד על פי מקומו בחיים.

   

  הכוכב הפנימי היחיד שלא נמצא במזל דגים הוא מרס. מיקומו במזל קשת ובבית החברים, הקבוצות והאידיאולוגיה מראה שמה שמעניין אתכם באמת בימים אלו היא השייכות למועדון החברים, חוג הבית בסופ"ש, קבוצת המחאה שנפגשת בכיכר, חברות בארגון עובדים, או פעילות חברתית ופוליטית.

   

  פרשנות אלטרנטיבית - הדברים הנ"ל זה לא הדברים שבאמת מעניינים אתכם אלא הדברים שבאמת מעצבנים אתכם, אם זה המצב כדאי להימנע מחשיפה לעניין למרות ההרגל שבדבר.

   

  תחילת שבוע - השמש ומרקורי נכנסים למזל דגים במהלך שעות היום, זה אומר פחות פוקוס על דברים שאתם עושים מתוך רצון אישי ויותר פוקוס על מה שיוצא לכם או לא יוצא לכם מזה.

   

  אמצע שבוע - מרקורי משלים היבט הרמוני לכוכב האישי, שבתאי. תחת השפעה זו, שמגיעה לידי דיוק בשעות הערב, קצוות שונים נפגשים בחייכם - הכל מתחבר בדרך מוזרה שכזאת.

   

  סוף שבוע - יום שישי זו העת של חצי הירח אותו תוכלו לראות עם רדת הלילה. חצי ירח זה שואל שאלות בדבר דברים אותם אתם רוצים לעשות אבל שהם לא באים לכם בקלות (אולי זה מפחיד אתכם, אולי מנוגד לאיך שתופסים אתכם).

   

  יום שבת - היבטים דיסהרמונים וירח בתאומים של השינויים הופכים את החוויה של היום הזה לחוויה של כפילות, והקושי הופך לקושי שבדרך כלל מאפיין את המאזניים - איך לבחור את האפשרות הכי טובה מבלי לפספס?

   

  מזל דגים

  עכשיו נגמרו לכם התירוצים. בשנה בה יופיטר נמצא בבית הטיולים, הלימודים וההגשמה האישית - מס שפתיים זה לא מספיק.

   

  הכוכבים נכנסים בזה אחר זה למזל שלכם, מה שתורם לאנרגיות אישיות ומקצר את המרווח בין חלומות לעשייה מגשימת חלומות. אותן אנרגיות אישיות יכולות לסגור לכם פינה ולאפשר לעשות דברים שרציתם, אך חששתם לעשותם.

   

  יופיטר הוא גם הכוכב האישי, וזו אינדיקציה כפולה לחשיבותם של פרויקטים שנועדו לרומם אתכם בשנה הבאה. זה נכון בעיקר במישור המקצועי והאישי, אולי גם קצת מבחינות של אמונה וחיבור לעליון (בסוף הרי הכל קשור אחד לשני).

   

  כן צריך להזכיר שבעוד חודש יופיטר מתחיל נסיגה במעלות האחרונות של עקרב. נסיגת יופיטר יכולה לסמל את הזמן בהם התכניות שלכם יוצאות לפועל ומשחקות את התפקיד הראשי במחזה החיים שלכם (נכון לשנה זו). האפשרות השנייה היא עצירה של רכיבת הרים שאתם כבר נמצאים עליה, אם ככה זה מרגיש אז קצב השינויים מבטיח להפוך ליותר ויותר איטי.

   

  תחילת שבוע - מרקורי המייצג פרטנרים ובני זוג נכנס למזל שלכם, ואנשים שחשובה לכם דעתם 'עולים על הרכבת שלכם'. היינו אומרים ששכנעתם את המשוכנעים, אבל הפעם זה ממש לא ככה.

   

  אמצע שבוע - ונוס משלימה צמידות לנפטון במזל שלכם. תחת היבט זה אתם מוצאים את עצמכם במצבים של להושיט עזרה לחלש, להתחשב בשונה ובזר, לחשוב על נקודת המבט שאינה נקודת המבט שלכם.

   

  סוף שבוע - האלה האסטרואידית הרה-יונו נכנסת למזל שלכם במעבר שגורם לכם לראות באור אחר את הקשר המחייב בחייכם, כנראה בזוגיות. מדובר על אנרגיה של היפוך מגמות והעמדה לאתגר של דעות אז אל תופתעו אם תפיסת העולם שלכם תשתנה בפתאומיות.

   

     

  שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על

   

  הערה: התחזית מתחדשת מדי שבוע בהתאם לתאריכים המצוינים בכותרת, תאריך מקור הכתבה אינו רלבנטי לתוכן המתחלף, כאמור, מדי שבוע 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "הורוסקופ שבועי: 24-18.2"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים