שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  הורוסקופ שבועי: 2.6-27.5
  האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ השבועי שלכם

  לאחר שבועיים של פעילות אסטרולוגית בגלי מערב פרוע מגיע שבוע עם אנרגיות יותר כנועות, אבל זה מגיע עם קאטצ'. ביום שלישי השבוע יראה ירח מלא בשמי הלילה, וזה לבד מספיק כדי להפוך אנרגיות רגועות לפרועות. סמנו לעצמכם ביומן את אירועי ה-29 למאי כיוצאי דופן ברמת האינטנסיביות (ובמידה פחותה גם את האירועים של ה-30). לכל העניינים האלו אפשר לצרף את העובדה שהירח מתמקם במזל האש קשת ושאותו ירח יוצר היבט לכוכב של האקשן, מרס, גם שמדובר רק בהיבט הרמוני.

   

  לפני שנעבור לתחזית השבועית הרגילה אנחנו רוצים לציין מספר דברים. למרות הופעת הירח בקשת בימים שלישי, רביעי ובחצי מחמישי, יסוד האש יורד בחשיבותו בימים אלו וזה יכול לציין רגיעה מסוימת כאן אצלנו ובזירות שונות ברחבי העולם.

   

  עוד עוזר למגמה זו מערך היבטים גדול והרמוני במזלות המים, המסמלים נורמליזציה. מערך היבטים זה מגיע לידי דיוק בימים שישי שבת כך שגם ברמת חיי היומיום כנראה מחכה לנו סופ"ש רגוע.

   

  * אם אתם רוצים לחדד ולדייק, מערך היבטים זה משלב את הכוכבים ונוס, יופיטר ונפטון שזה סימן מצוין למאהבים וחולמים

   

  מעבר נוסף שתורם להרגשה כללית של התייצבות, כמו גם תחילה של משא ומתן בין צדדים נצים, הוא כניסת מרקורי למזל הביתי שלו בתאומים. זה קורה ביום רביעי לפנות בוקר, ויום זה אמור להתאפיין בעוררות אמתית במדיה, פרסום, מסחר, התקדמויות במשא ומתן, כמו גם רווחים מהירים ליצירתיים ומהירי מחשבה.

   

  בשאר השבוע:

  ראשון-שני - ירח בעקרב גורם לנו לתחושה של מתח בפנים, בעוד על פני השטח אנחנו דואגים לשמור על פאסון ומוניטין.

   

  יום חמישי - שעות הבוקר עוברות עלינו בעייפות ופיהוק כאשר אנחנו באמת מתעוררים לחיים החל משעות הצהריים.

   

  יום שישי - מרקורי משלים היבט הרמוני למרס במעבר שדוחה את הסידורים שלנו מאוחר וכמעט עד כניסת השבת. אם אתם מתכננים להגיע לאירוע או לצאת ביום שישי בערב, המולה והתרגשות מלווים את ההכנות שלכם.

   

  מזל טלה

  ברמת התמונה הגדולה - אתם עושים דברים גדולים השנה, אבל כל הדברים "הגדולים" שאתם עושים לוקחים המון זמן ומגיעים לאט-לאט. תצטרכו לחכות לסיום השנה כדי להבין עד כמה גדלתם כבני אדם.

   

  ברמה של כאן ועכשיו - הכוכב האישי, מרס, מבלה שבועות אלו במזל דלי ובבית החברים במפות שלכם. מה שאומר שאתם נמצאים בקשר עם כל מיני אנשים - חברים, מכרים וזרים. הרעיון הוא להיפתח ולשמוע כל מיני קולות בלי להיות מאוימים מכך. יש לכם את היכולת להכיל את המגוון ואת השוני, גם אם קיימים אצלכם ספקות בנושא.

   

  עוד חשוב לציין שמרס יוצא לנסיגה בעוד חודש, בכך הוא מגביר את המעורבות שלכם עם קבוצות ועם מסגרות. המטרות להן אתם מרגישים מחויבים בימים אלו, תחושת השייכות למטרות אלו תגבר.

   

  אהבה - ונוס, המתקשרת אצלכם לזוגיות, נמצאת כרגע בנאדיר המפה (הנקודה הכי נמוכה) ומכם זה מוציא תכונה לא טיפוסית של רגשנות וסנטימנטליות.

   

  כספים - השמש יצאה מבית הכספים שלכם בשבוע שעבר ומרקורי יוצא ממנו השבוע ביום רביעי. בסך הכל נראה שאתם מתחילים לקבל את מנת חלקכם. מאבקים עם פקידי בנק, עם נציגי מכירות, עם סוכני ביטוח ומעסיקים - את כל זה אתם שומרים לשלב מאוחר יותר.

   

  ראשון-שני - ירח במזל עקרב מגיע עם מסר חשוב - תדעו שדברים יכולים להשתבש ביומיים אלו ושבכל מקרה יהיה לזה סוף טוב.

   

  יום שלישי - ירח מלא בבית הלימודים, האמונה והחופשות מוביל אתכם להחלטות חשובות בנושאים אלו או לאבני דרך אליהם אתם מגיעים ממש לא במקרה (תוצר של עבודה קשה היינו אומרים).

   

  יום שישי - היבט מרקורי-מרס הרמוני מציב אתכם בסיטואציה חברתית בה אתם פשוט לא סותמים את הפה. זה כיף, וזה הדבר העיקרי פה.

   

  מזל שור

  היינו שמחים לצייר עבורכם תמונה פסטורלית, אבל תנועת הפלנטה האישית, ונוס, מצביעה על מעבר ממשהו לא חיובי אחד למשהו לא חיובי אחר.

   

  ונוס השלימה בשבוע שעבר מוּלוּת לשבתאי ובשבוע הבא היא תשלים מוּלוּת לפלוטו. החדשות הטובות הן שהשבוע הקרוב משמש כמין שבוע הפסקה ושבעוד שבועיים הצרות מתרחקות יחד עם קו האופק.

   

  באופן יותר מעשי, צרות אלו מתקשרות פחות לחיים עצמם ויותר לגלגלים שמניעים את החיים. אם אתם נמצאים במסגרת לימודים אתם חווים קשיים בלתי צפויים במסגרת זו, אם נסיעות זה משהו חשוב בשגרת יומכם אמצעי התחבורה מתגלים כלא אמינים, אם באהבה או עסקים אתם צריכים לגשר על מרחקים באמצעות טיסות או אמצעי תקשורת אלו מתבררים כמאכזבים ולא מספקים.

   

  לגבי תנועותיה של ונוס השבוע, השבוע היא יוצרת היבטים לשני כוכבים מרוֹממים, והיא עושה זאת בהפרש של יומיים אחד מהשני.

   

  יום שישי - ונוס משלימה היבט הרמוני לגדול מבין כוכבי הלכת, יופיטר. ביום בו אתם נותנים לחברים שלכם לסחוב אתכם למחוזות של לא להאמין.

   

  יום שבת - ונוס משלימה היבט הרמוני לנפטון ביום בו כדאי לכם לחפש את היפה, המיוחד והנשגב. איך? תעבירו זמן עם אנשים שיש להם אפקט כזה עליהם או דרך מקומות שעושים לכם טוב לנשמה.

   

  בשאר השבוע

  ראשון-שני - זוגיות - ירח במזל היורד שלכם יכול להראות שבני הזוג רוצים שתעשו משהו בשבילם. מדובר על תחילת שבוע וקשה להתניע אפילו למען עצמכם, כבר תראו אם אתם מוצאים את הכוחות לאקט נדיבות יוצא דופן.

   

  יום שלישי - ירח מלא בבית השינויים והאי נוחות במפות שלכם, הופכים סיטואציות שונות במהלך היום לבלתי פשוטות ובעיקר לכאלו שצריך בהן מאגרים של סבלנות והתמדה.

   

  יום רביעי - מרקורי עובר למזל תאומים ולבית הכספים במפות שלכם, בשבועות הקרובים יש הזדמנות לעשות כסף מהצד, אבל נכנסת כאן שאלה של 'עד כמה אתם מוכנים לעבוד קשה בשביל זה'?

   

  מזל תאומים

  הכוכב שלכם מרקורי זוכה בהגרלה השבוע, הוא נכנס למזל שלכם ביום רביעי במעבר של פעם בשנה. בשבועיים בהם מרקורי נמצא במזל שלכם תוכלו להרגיש מוערכים ולהרגיש בבית. צוחקים מההומור שלכם, יש לכם בני שיחה טובים, קיים עניין בדברים שמתרחשים סביב, החיים לא עוצרים ואיתם גם אתם.

   

  המעבר השני בחשיבותו עבור בני המזל שלכם השבוע הוא ירח מלא המגיע לידי דיוק במזל היורד שלכם, קשת, ביום שלישי. הירח המלא הקרוב נמצא בסימן 'אבן דרך' בענייני זוגיות ויחסים. החשיבו עצמכם כסיפור הצלחה אם הצלחתם לשבור מחסום פסיכולוגי או להקשיב למלאך שיושב על כתף ימין לעומת השדון שעל שמאל.

   

  בשאר ימי השבוע

  ראשון-שני - מיעוט במעברים וירח דומיננטי בעקרב מראה שקיימות הפרעות שונות במהלך יומיים אלו, החל ממצב רוח ירוד וכלה בהפרעות בריאות כאלו או אחרת.

   

  שישי-שבת - מבנה היבטים הרמוני במזלות המים זו ההזדמנות שלכם למלא הבטחות - לילדים ולבני הזוג ולא רק. יש לכם הרבה אנרגיה בזמן זה, ומעט יחסית דברים לעשות.

   

  קריירה - ביטחון עצמי זה הכל, בעיקר עכשיו, וגם בדברים שאתם חצי בטוחים שתצליחו בהם. איך תוכלו ללמוד אם תמיד תעשו דברים שאתם כבר טובים בהם?

   

  בשבוע הבא - מרקורי יכנס תחת קרני השמש ויעבור לפאזה של כוכב ערב (שוקע אחרי החמה). גם אצלכם אמור להתרחש מעבר אשר במהלכו תתחילו יותר לעסוק בפנימי, והחיצוני תרד קרנו.

   

  ברמת התמונה הגדולה - מרס מתחיל נסיגה בעוד חודש במעבר המתרחש בבית הנסיעות והחופשות שלכם. עוד חודש זה תחילת הקיץ, ובשלב זה השאלה היא האם כבר יש תכניות לתקופה החמה?

   

  מזל סרטן

  כידוע, הירח הוא הכוכב שלכם, והשבוע הירח יוצר בעיקר היבטים זורמים והרמוניים עם חבריו כוכבי הלכת. זה בעיקר ניכר בתחילת ובסוף השבוע, בעוד בזמן של אמצע השבוע ירח מלא במזל האש קשת יוצר 'אפקט חם' ומנוגד לאפקט הרגוע שעליו כרגע דיברנו.

   

  ונוס מבלה שבועות אלו במזל שלכם, ומדובר על סימן טוב אם אינכם עמוסים בעבודה או אם אינכם בעלי שאיפות גדולות מדי לתקופה. ונוס במזל שלכם מראה שישנם אפשרויות רבות לנוח, ואפשרויות מעטות מדי להתרכז ולקחת על עצמכם פרויקטים רחבי היקף.

   

  הימצאות הכוכב שלכם, הירח, בבתי ההנאה והזוגיות במפות שלכם (בתי הילדים והנישואים לבעלי משפחות) מראה שמרבית השבוע הקרוב יוקדש לספרה הפרטית ויועבר באווירה אישית למדי. מה שכן, אתם צריכים לזכור שבימים שלישי עד חמישי ירח מלא והיבטים אקטיביים מצדו מצריכים מכם מחויבות מלאה בעבודה או במקום האחר בו אתם נושאים באחריות.

   

  זוגיות - זה בעיקר רלוונטי לימים שישי-שבת בהם הירח נמצא במזל היורד שלכם (גדי). מערך היבטים הרמוני המערב את ונוס, יופיטר ונפטון גורם לכם לחשוד שבני זוג קיימים מתכננים משהו. לחלופין, אם אתם יוצאים סרט היא אופציה טובה. אם אתם נוסעים, חפשו פינה שקטה לטייל בה בטבע. בענייני דייטים, נסו לפרוץ את מעטפת הרשמיות וענן ה'לעשות רושם' כדי להבין מה מסתתר מאחורי האדם שנמצא אתכם.

   

  ברמת התמונה הגדולה - מרס מעביר ימים אלו במזל דלי ובבית הכספים הגדולים במפות שלכם. אם אתם שוקלים להיכנס למיזם עסקי כלשהו אך חוששים שלא יהיה לזה זמן או פנאי, אתם טועים. מרס עובר לנסיגה בעוד חודש, הוא יישאר בבית הכספים הגדולים שלכם עד לחודש אוגוסט, והוא עוד ישוב לשם בתקופת הסתיו.

   

  אם אתם נמצאים לפני קנייה גדולה, אל תשלו את עצמכם שתצליחו להחזיר את מלוא הסכום תוך חודש-חודשיים. לקראת סוף השנה, זה הזמן בו תצליחו לסגור חשבון.

   

  מזל אריה

  אנחנו נכנסים לחודש יוני שיחד עם יולי הוא אחד החודשים הכי מוארים בחצי הכדור הצפוני. פרט זה מאוד רלוונטי עבור בני המזל שלכם משום שאתם נשלטים על ידי השמש ואור היום הוא אחד מסימניה.

   

  מיקום השמש הנוכחי במזל תאומים מראה שמעורבותכם במגוון מיזמים חברתיים, מאמצים קולקטיבים, או קבוצות עניין היא גבוהה מהרגיל. באופן חלופי, אתם הופכים ליותר ויותר מעורבים בפוליטיקה הפנימית של מקום העבודה שלכם.

   

  השמש לא יוצרת היבטים השבוע, אך באמצע שבוע הבא היא תיצור היבטים לכוכבי הקליטה והחישה מרקורי ונפטון. נראה שבשבוע הקרוב אתם תופסים את העולם באפורים, שחורים ולבנים בעוד בשבוע הבא אתם עוברים לצבע ומעלים באיכות תמונה.

   

  במילים אחרות, השבוע הקרוב מבטיח להיות פחות מעניין ויותר שגרתי משבוע הבא. עדיין זה לא אומר שתבלו את רוב הזמן תוך ישיבה בחוסר מעש, היבט מתמשך מצד השמש למרס מראה על רמה גבוהה של אקטיביות ושעות פחותות של מנוחה.

   

  ברמת התמונה הגדולה - מרס נכנס לפני מספר שבועות למזל היורד שלכם, דלי, מזל בו הוא יתחיל נסיגה בעוד חודש בדיוק. הימצאות מרס בדלי ונסיגתו העתידית מעידים על תנועות המתרחשות בתוך הקשר הרומנטי שלכם. אם אתם נמצאים בתוך מערכת יחסים, אתם ובני הזוג מתחילים פעילות משותפת כלשהי, תחביב בשעות הפנאי, או מיזם בו אתם שותפים. אם הנכם רווקים, מרס מראה על פעילות מוגברת בזירת הדייטים, שידוכים או מתן הזדמנות שנייה לבני המין השני.

   

   ראשון-שני - ירח במזל עקרב מראה שאתם שומרים את הקלפים קרוב לחזה בהתנהלות שלכם עם אנשים, אתם לא רוצים 'לומר יותר מדי' או לאבד יתרון אסטרטגי.

   

  יום שלישי - ירח מלא במזל קשת מראה על הברקות יצירתיות או יכולת טכנית יוצאת דופן שאתם מפגינים במסגרת תחום העיסוק, או ביטוי אישיותי אחר שאתם מצטיינים בו.

   

  יום רביעי - מרקורי עוזב את מזל שור ואת רום המפה שלכם, תוכלו לסמוך על כך שהחל משבוע הבא העומס והלחץ במקום העבודה יורד.

   

  שישי-שבת - מערך היבטים הרמוני מגיע בתזמון שאתם צריכים כדי לקחת צעד אחורה מהכל, קצת להתבודד, הרבה להתאפס על עצמכם מחדש.

   

  מזל בתולה

  את השבוע הזה אתם מתחילים בצורה פחות מאידיאלית אבל מסיימים אותו עם חיוך על הפנים.

   

  הכוכב שלכם, מרקורי, עובר על יד כוכב השבת אלגוֹל המסמל רגעים בו אתם לא מפעילים שיקול דעת ועושים שטויות.

   

  בהמשך השבוע, יום רביעי - מרקורי יעבור למזל תאומים ולרום המפה שלכם, אזור המסמל פסגות בקריירה או פסגות בשנה.

   

  יותר מאוחר השבוע, יום שישי - מרקורי ייצור היבט הרמוני למרס במעבר ששם אתכם במצב מוכר, ההבדל הוא שהפעם אתם מוכנים לפעול או לעשות משהו בנידון. ככל הנראה מדובר בסיטואציה חיובית והנסיבות בסופ"ש הקרוב מסתדרות כך שהמוטיבציה נמצאת שם לצדכם.

   

  סוף השבוע - זה גם זמן בו מערך היבטים הרמוני וחיובי מגיע לידי דיוק. אצלכם זה מתקשר לכמה פגישות ברות חשיבות שאתם עושים עם חברים או אנשים אחרים שמוציאים אתכם ממבוי סתום מנטאלי.

   

  ברמת התמונה הגדולה - מיקום מרקורי ברום המפה שלכם והימצאות מרס בבית המטלות הטכניות מראות שעבודה היא חלק חשוב בשגרת יומכם בשלושת החודשים הקרובים, אפילו יותר מבדר"כ.

   

  ראשון-שני - ירח בעקרב ובבית התקשורת, השכונה, הסידורים מראה שאתם לא מתרחקים מהמקומות הרגילים. אם כבר אז נפח העיסוקים שלכם במסגרת הרוטינה היומית מכפיל את עצמו.

   

  שלישי-רביעי - ירח מלא ביום שלישי מתמקם באזור הכי נמוך במפה שלכם, אזור הקשור למגורים ולאמון רגשי. אתם מבקרים בדירת החלומות שלכם, משנים מיקוד באופן זמני, מסבלטים את הדירה, או משנים את סביבת המחייה בדרך אחרת.

   

  יום רביעי - אתם משלימים עם מה שהיה אתמול.

   

  יום שבת - מרקורי משלים היבט הרמוני לנקודת הצפון של הירח ואתם פוגשים אדם שמוציא לחופשי את השאפתנות הקיימת בכם - חשבתם שאתם 'כך' אבל אתם מבינים שאתם יכולים להיות אחרת.

   

  מזל מאזניים

  הכוכבת שלכם, ונוס, פעילה באזור הסופ"ש שזה זמן טוב, ובאופן כללי מחכה לכם שבוע יותר שקט מהשבועות שקדמו לו.

   

  בשבוע שעבר ונוס השלימה מוּלוּת לשבתאי המסמל מגבלות, ובשבוע הבא ונוס משלימה מוּלוּת לפלוטו המסמל שינויים וסופים. עכשיו אתם נמצאים בנקודה טובה באמצע כאשר ההיבטים היחידים שוונוס משלימה הם היבטים הרמוניים לכוכבים המיטיבים יופיטר ונפטון.

   

  זה קורה בסופ"ש, ובאופן יותר ספציפי ההיבט ליופיטר מגיע לידי שלמות ביום שישי וההיבט לנפטון מגיע לידי שלמות ביום שבת.

   

  ההיבט הראשון מסמל רגעים יוצאי דופן של פעלתנות ועניין, ההיבט השני מסמל יום ארוך ומספק של מנוחה.

   

  ונוס נמצאת בימים אלו במזל סרטן ובבית הקריירה במפות שלכם. מעצם העובדה שוונוס יוצרת בעיקר היבטים הרמוניים לחבריה כוכבי הלכת ניתן לראות שחשוב לכם לשמור על יחסים טובים עם כל האנשים במשרד. נראה שאתם כבר חושבים על מקומות אליהם תרצו להגיע, והמקפצה היא תפקידכם הנוכחי.

   

  ברמת התמונה הגדולה - הכסף מתחיל לעבוד בשבילכם רק החל מחודש יולי, עד אז אתם עובדים בשבילו (וגם מיולי מדובר על תהליך הדרגתי).

   

  ראשון-שני - ירח במזל עקרב ובית הביטחון העצמי שלכם מגיע יחד עם מטלות שאתם מקבלים בדבר פרסום, שיווק והפצה. אם אתם טובים בדברים האלו אז מצוין, אם לא נראה שתהיו חייבים לאלתר.

   

  יום שלישי - ירח מלא בקשת ובבית הנסיעות, התקשורת, הלימודים והסביבה הקרובה מראה שמחכה לכם 'יום מלא'. אולי 'עולה על גדותיו' זו הגדרה יותר מדויקת.

   

  יום רביעי - מרקורי נכנס למזל אוויר שכן, תאומים, ביום בו אתם לומדים דבר או שניים על עצמכם (ואם לא זה אז דבר או שניים על העולם הזה).

   

  מזל עקרב

  מספר השפעות רלוונטיות לבני המזל שלכם השבוע - בעיקר אנחנו מסתכלים על כוכב יופיטר שנמצא במזל שלכם ועל שליט המזל שלכם, מרס, שנמצא כבר שבוע וחצי במזל החדש שלו, דלי.

   

  יופיטר אומנם נמצא במזל שלכם, אבל הוא נמצא בנסיגה, זה מראה שיש לכם הרבה שאתם רוצים לומר והרבה שאתם רוצים לעשות יחד עם מעט זמן או פנאי לבטא את כל זה. פער זה ימשיך להתקיים בחייכם עד לחודש יולי, או עד אוגוסט לכל היותר.

   

  * נסיגת יופיטר גם יכולה להראות שחלקכם יושבים כעת על דיאטה או מנסים לשנות משהו רדיקלי ברמה של תזונה

   

  לגבי המתרחש עם מרס, כניסתו לדלי לפני שבוע וחצי היא סימבולית לתחילה של תקופת עבודה מרוכזת בחייכם. דלי ממוקם על בית היסודיות, התוצאות והטוטליות במפות שלכם. מכאן שבחודשיים וחצי הקרובים יהיה לכם חשוב לדעת שאתם באמת עושים, תורמים, מקדישים את עצמכם, וגם רואים תוצאות בתלוש המשכורת בסוף החודש. אם העבודה שלכם היא עבודה משרדית או עבודה מול מחשב, אין ספק שתרצו לשלב משהו פיזי או ספורטיבי ברוטינה כגורם מאזן.

   

  אנחנו גם רוצים לציין שבעוד חודש בדיוק מרס יעבור לנסיגה, במהלך שיכול להראות שתצטרכו לחזור על צעדיכם ולעשות את מה שאתם עושים כעת בפעם השנייה (ואולי לא בפעם האחרונה).

   

  השבוע מרקורי ייצור קשר למרס ביום שישי, יום בו העיסוקים המרכזיים שלכם יתפסו מקום מרכזי בשיחה.

   

  מעבר לענייני מרס, מה עוד אפשר להגיד על השבוע הזה?

  ראשון-שני - ירח במזל שלכם מאפשר להתחיל ימים אלו על רגל ימין ולסיים אותם על רגל ימין. חשוב להיכנס לקצב טוב ולא לתת לאנשים סביב להוריד את המוג'ו.

   

  יום שלישי - ירח מלא במזל קשת (המזל הבא אחרי שלכם) משמש כרגע של סגירת מעגל בו אתם מרוצים יותר מהמקום שבו אתם נמצאים כמו גם שלמים עם דברים איתם לא הייתם שלמים רק לפני זמן לא רב.

   

  יום רביעי - מערכות היחסים שלכם מושפעות כאשר מרקורי עוזב את בית הזוגיות ונכנס לאזור הנתינה במפות. אתם מחליטים לשחק לפי הכללים של בני הזוג ולקוות לטוב.

   

  יום שבת - שליו במיוחד, לא אינטנסיבי, ולשם שינוי אתם לא זקוקים לאקשן כדי להרגיש מרוצים עם עצמכם.

   

  מזל קשת

  אתם נחושים בדעתכם להעביר את השבוע הקרוב באיזי, ואפשר לראות את זה גם ברמה אסטרולוגית שם הכוכב האישי, יופיטר, יוצר רק היבטים הרמוניים.

   

  יופיטר מתרחק מהיבט הרמוני עם נפטון השבוע, וזה מדגיש את העובדה שמה שהיה בשבוע שעבר צריך לעזוב את זה מאחור ולא להרחיק בהסקת מסקנות בנושא. מה שהיה היה.

   

  ונוס יוצרת היבט הרמוני ליופיטר, השבוע ביום שישי. זכרו שתחת השפעת ההיבט מוטב שתעשו את הדברים ביחד מאשר לחוד. ארגנו לעצמכם חברה בפעילות העיקרית שאתם עושים בסופ"ש.

   

  בריאות - שימו לב למתרחש ביום שלישי, אז אפשר לראות את הירח המלא והוא מלא במזל שלכם. בגדול מדובר על סימן חיובי בתחום הבריאות - אולי אבחנה שמגיעה שלילית, או בדיקה חשובה שקיבלתם אליה הפניה סוף סוף.

   

  קריירה - זכרו שביום רביעי קורה משהו מעניין, יש לכם פגישה ביום הזה? אולי תקבלו טלפון חשוב.

   

  זוגיות - ההתמודדות שלכם בשבועות אלו היא 'קנאה'. אתם נמצאים בסביבה שאתם ובני הזוג נחשפים להרבה אנשים, עם חלקם אין ברירה אלא שתהיה כימיה טובה.

   

  בשאר השבוע

  ראשון-שני - ירח בעקרב ובבית עולמכם הפנימי מעיד שמעט מאוד קורה בחייכם ביומיים אלו, בעיקר ביום שני הריק.

   

  יום שבת - מבנה היבטים הרמוני במזלות המים מוריד אצלכם את ההגנות ומאפשר לכם לצחוק בפה מלא. אחת הסיבות היא שאתם נמצאים בסיטואציה זרה לכם לחלוטין...

   

  מזל גדי

  לאחרונה אתם הרבה עסוקים בעבודה, הוראה, וגם בחינוך (ילדים שלכם או בכללי). כל עוד זה כיף, לא מפריע לכם לעבוד קשה. אנרגיה זו מיוצגת על ידי ונוס שיצרה מוּלוּת לכוכב שלכם, שבתאי, בשבוע שעבר.

   

  בשבועיים הקרובים - כוכבי הלכת לא יוצרים היבטים לשבתאי, למען האמת ההיבט הקרוב הבא הוא מוּלוּת למרקורי בעוד שלושה שבועות. מה שכן, שבתאי נמצא במיקום מספיק מרומם כדי שיוקרה שאתם נהנים ממנה, עמדות אחריות, וזה שסומכים עליכם 'לנהל את העסק' - שום דבר מזה לא משתנה.

   

  פלנטה אחת המעצבת את רוח התקופה היא ונוס שמבלה שבוע שני בבית הזוגיות במפות שלכם. מיקום ונוס בסרטן מביא אל פתח ביתכם אנשים מוכרים יותר ופחות שמחפשים איך לעזור לכם, חלקם עם הצעות יותר שימושיות והרוב עם פחות. זה קצת מעצבן, אנחנו יודעים, אבל אל תדחו על הסף והשתדלו להגיב בנימוס.

   

  מבחינת תזמון - אנרגיה זו בעיקר רלוונטי לזמן של סוף השבוע.

   

  כוכב אחר המשפיע על מצבכם הכללי הוא מרס, שנע במזל דלי מזה מספר שבועות. בפועל מרס ממוקם בבית הכספים במפות שלכם ואתם נחושים בתקופה זאת להמשיך לעשות את הדברים שאתם עושים אבל לעשות אותם 'חכם יותר', 'קל יותר' או 'טוב יותר'.

   

  ראשון-שני - ירח במזל עקרב ובאזורים העליונים של המפות שלכם, מראה שאתם מעורבים בעבודה כמו גם בחיי ציבור וקהילה.

   

  יום שלישי - ירח מלא בבית עולמכם הפנימי, בעיקר בא להראות שאתם זקוקים להפסקה. הגבילו את הפעילות שלכם ביום זה לבסיס של 'חייב' ו'צריך'.

   

  יום רביעי - מרקורי נכנס למזל תאומים ביום המהווה את יריית הפתיחה להתעסקות טכנית ומעיקה כלשהי, פרקו עיסוק זה למנות קטנות וסיימו חלק קטן בכל פעם.

   

  יתכן שלאנרגיה זו גם יש הקשר רפואי-בריאותי. אם זה המצב אפילו אל תנסו לסיים את הטיפולים הרפואיים בפעם אחת, בואו למספר מפגשים.

   

  מזל דלי

  מרס נמצא במזל דלי והשפעתו גורמת לכם לעשות דברים של 'לא דמיינתם שאתם מסוגלים'. אתם יותר חדים בחודשים אלו אבל גם יותר מהירים להגיב ולשפוט, כיוון שמרס עתיד לבלות עוד חודשיים וחצי במזל שלכם (לפני חזרתו לגדי בזמן נסיגה) השפעה זו תלווה אתכם למשך תקופה מכובדת.

   

  אחד הדברים שמרס עושה זה היבט דיסהרמוני לשליט המודרני של המזל שלכם, אוראנוס, שנכנס לא מזמן למזל שור. היבט דיסהרמוני זה יוצר אצלכם מתח נפשי, בין השאר כי אתם שואלים את עצמכם שאלות בדבר קביעות, שייכות, מקום משלכם. זה לא הדבר הטיפוסי אליו אתם שואפים אך לאחרונה אתם חושבים קצת לקרקע, פחות ראש בעננים, יותר שתי רגליים על האדמה. חלק מכם מחפשים להפסיק לשכור, חלק להשקיע, חלק להתמסד בזוגיות, חלק על ילדים - המחשבה של משהו שיהיה רק שלכם או יישאר אחריכם עושה את שלה.

   

  שבתאי הוא כוכב אחר המתקשר למעללכם, השבוע הוא לא נמצא בהיבטים אך אפשר לציין את ונוס שנפרדת ממוּלוּת שהיא יצרה אליו בשבוע שעבר. זה כנראה מתקשר למשהו שמפריע לכם במקום המגורים, זכרו לטפל בבעיה השבוע או להתייחס לעניין בכבוד המגיע.

   

  ראשון-שני - ירח במזל עקרב ברום המפה שלכם מראה שבני המזל שלכם נמצאים במשרד ואולי אף עושים שם שעות נוספות.

   

  יום שלישי - ירח מלא בבית הסביבה החברתית והקבוצות יכול לבוא יחד עם אירועים חשובים, כאלו שאתם יותר רוצים להשתתף בהם וכאלו שפחות. כך או כך נראה שאתם מחויבים להראות שם את הפנים, בואו נאמר שיהיה מעניין.

   

  יום רביעי - מרקורי נכנס למזל חדש, תאומים, ביום בו אתם מתקשים לקחת אנשים ברצינות ונמצאים במצב רוח די שטותניקי.

   

  שישי-שבת - מערך היבטים הרמוני בבתי האדמה שולח אתכם לעבוד, גם שזה סופ"ש. מסיבות כאלו או אחרות זה משהו שחשוב לכם לעשותו.

   

  מזל דגים

  מקום העבודה שלכם נמצא במרכז העניינים השבוע, הכוכב האישי נמצא בנסיגה, והסופ"ש זה הזמן בו מערך היבטים ממש אוהד מגיע לידי שלמות. בואו נצא לדרך.

   

  בטווח הארוך - האירוע הגדול הבא הוא מעבר מרס לנסיגה בעוד מספר שבועות. כיוון שמרס ממקום בבית עולמכם הפנימי, שימו לב לדברים שאתם מתחילים להתעסק בהם כעת או לאנשים איתם אתם מתחברים בימים אלו. מה שנראה מבטיח במבט ראשון יכול להתגלות כבחירה לא נכונה בשלב מאוחר יותר – חפשו את המקומות בהם ההתלהבות שלכם לא יודעת גבולות.

   

  הכוכב האישי יופיטר נמצא בהיבט מדויק-הרמוני לונוס ביום שישי הקרוב, ויום לאחר מכן בשבת ונוס משלימה היבט הרמוני לנפטון המתקשר לבני המזל שלכם גם כן. מדובר על חדשות טובות וכאלו שממלאות את הסופ"ש שלכם בהתרחשויות מעניינות ומהנות. החיסרון היחידי הוא אולי שלא נשארים לכם רעיונות לסופי השבוע לאחר מכן, נראה שאתם בוחרים לשחק עם כל הקלפים שנמצאים ברשותכם בשלב זה (גם אם זה לא מה שתוכנן).

   

  * מדובר על מערך היבטים מוצלח גם בהקשרים רומנטיים, אז נצלו את האנרגיות אם זה הוא הדבר החסר

   

  בשאר השבוע

  ראשון-שני - אתם מתחילים עוד שבוע בחוסר חשק, לפחות במישור התודעתי אתם מנסים לתפוס מרחק. המטרה היא להיות במקום שאתם צריכים להיות בו, אבל לא להיות שם יותר ממה שצריך - בראשכם אתם חופשיים.

   

  יום שלישי - ירח מלא מתמקם בבית הקריירה במפות שלכם. יתכן שמדובר על אירוע גדול במקום העבודה, כזה שמשפיע בצורה עקיפה גם על עתידכם המקצועי. יתכן שתתקבל הודעה חשובה אם טרם הגיעו לאוזניכם חדשות.

   

  יום רביעי - זוגיות מרקורי נכנס למזל תאומים ולנאדיר המפה שלכם (לחלק הכי נמוך) במעבר שגורם לכם להתקרב לאנשים שאתם הכי אוהבים (כנראה בני זוג). מה הוא הצעד הנכון הבא בקשר שאתם נמצאים בו?

   

      

  שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על

   

  הערה: התחזית מתחדשת מדי שבוע בהתאם לתאריכים המצוינים בכותרת, תאריך מקור הכתבה אינו רלבנטי לתוכן המתחלף, כאמור, מדי שבוע 


  פורסם לראשונה 29/03/2014 20:13

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "הורוסקופ שבועי: 2.6-27.5"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים