שתף קטע נבחר

אייל גולן: "אני מתבייש ונגעל רק מהקטע שהבחורות היו אצלי בדירה עם אבא שלי. על כל היתר לא אתנצל. כי הכל שקרים"

מאז שהתפוצצה פרשת הקטינות הוא שתק. עכשיו אייל גולן מדבר לראשונה. הראיון המלא פורסם היום בגיליון כפול וחגיגי של "7 ימים" ביום שישי הקרוב ב"ידיעות אחרונות"

"לא היה שום דבר עם קטינות. באחת העדויות של הבנות היא טוענת שאמרו לה שהיא צריכה לשקר בקשר לגיל, כי אל אייל גולן לא נכנסים מתחת לגיל 18 הביתה. וככה זה תמיד היה. בחיים שלי לא נתתי לבחורות סמים. להפך, אני בן אדם נגד סמים. אם בחורה אומרת לי 'בוא, יהיה לנו סקס מדהים וניקח כדור', אני אומר לה 'כדור את יכולה לקחת, אבל נורופן או אדוויל'". זו בתמצית הגרסה של אייל גולן לפרשה שהתפוצצה ברעש גדול לפני חמישה חודשים. בראיון ראשון, שפורסם היום במלואו במהדורה כפולה וחגיגית של מוסף "7 ימים" של"ידיעות אחרונות", מספר גולן בגילוי לב על מה שעבר עליו בחודשים האחרונים ומביא את הצד שלו לפרשה המטלטלת.

 

על החקירה: "אני נכנס לחדר, מביאים לי שני חוקרים מהיחידה המרכזית, ואני מתחיל להרגיש כמו ראש ארגון פשע כי אלה חוקרים את כל הפושעים הגדולים. הם מתחילים להטיח בך שאלות. קודם כל מטיחים בך האשמות. בעילת קטינה, שידול לסמים, נתת מתנות, כל מיני דברים כאלה, הזויים. אני יושב מול החוקר, ואז הוא מתחיל להקריא לי את העדויות של הבנות. אני שומע את זה ואומר 'איפה אני בסיפור הזה?'


"הכל שקרים". אייל גולן מדבר (צילום: דודי חסון) (צילום: דודי חסון)
"הכל שקרים". אייל גולן מדבר(צילום: דודי חסון)

 

"אבל השוטר ממשיך: 'עשיתם קוק מהשולחן ולקחת אותה, הכנסת אותה לחדר, אמרת לה שבתוך חמש דקות זה ייגמר, ואז הוצאת כסף ושילמת לה 300 שקל. ואז קראת לשנייה ועשיתם סקס יחד ושילמת להן 600 שקל על זה'. ואני אומר 'אלוהים, על מה אתה מדבר?'

 

"החוקר מקריא לי: 'אייל לקח אותי לחדרו ואחרי שסיימנו את המעשה הוא פתח את הכספת מאחורי המיטה, הוציא משם אלף שקל ונתן לי'. אני, מאחורי המיטה הזוגית שלי יש מקלחת. הכספת היא למטה. ואז אני אומר לחוקר: אין לי כספת שם. והוא אומר לי: אנחנו כבר יודעים, שלחנו צוות לבדוק".

 

על רגע השבירה: "אחרי שלושה ימים הבן שלי ליאם מטלפן אליי ואני שומע את הקול שלו שבור. יש לי גבר בבית, צריך להבין, הילד שלי, כמה שהוא בן 10, הוא חזק. לא יכול לעבור דרכו כלום. אני שואל אותו 'ליאם, איך אתה מרגיש?' הוא אומר לי 'הכל בסדר, אבא, תהיה רגוע'. ואיך שהוא אומר לי את זה, לא יכולתי להחזיק את השפופרת. התפרקתי ברמות שאני לא זוכר את עצמי. בכיתי ככה רק בהלוויה של סבא שלי שגידל אותי. לא יכולתי להחזיק את הטלפון ולא רציתי שישמע אותי בוכה. מצדי עכשיו תיקחו אותי עשר שנים לבית־סוהר, לא אכפת לי. אבל הקול של הילד שלי שבור ריסק אותי".

 

על הבילוי המביך עם אביו: "כן, זה נשמע גרוע מאוד. אבא שלי הגיע אליי לדירה אחרי אינספור פעמים שהוא מצלצל אליי ואני מתחמק. ואז הוא עולה לדירה ונכנס עם שתי בחורות. ואז הן נכנסו וישבו בסלון, ואתה יודע, אני עומד כזה והולך כזה לכיוון המטבח אצלי. אחת מהן יושבת בדיוק על הקצה כזה של הספה. אני נעצר לידה והיא כזה באה לפתוח לי את המכנסיים, מורידה לי את המכנסיים ועושה מה שעושה. איך שזה מתחיל, אבא שלי לוקח את השנייה ויוצא למרפסת".

 

אייל גולן בהופעה בהיכל התרבות (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
אייל גולן בהופעה בהיכל התרבות(צילום: מוטי קמחי)

איך אפשר? רק המחשבה על זה מזעזעת

"מאוד מזעזע, אני מסכים איתך. אין משהו שאני יכול לומר חוץ מלהצטער על הסיטואציה ולהגיד שאני בן אדם וטעיתי בדבר הזה.

 

"מגעיל, גועל. קרה. ושוב פעם, מצטער שזה קרה. כשאני מסתכל על זה, אכזבתי גם את עצמי בסיטואציה הזאת. לא הייתי עושה את זה שוב ואני לא אעשה את זה שוב, ברור. אבל גם אני בן אדם כמו שאמרתי, וגם לי קורים דברים. עובדה שבסוף קמתי והלכתי. אני לא מכיר המון גברים שבחורה מבצעת בהם מין אוראלי והם בדיוק מבקשים ממנה תעודת זהות תוך כדי, וגם יעצרו אותה באמצע ויגידו לה די, מספיק, לכי.

 

"מכל הפרשה אני מתבייש ונגעל רק בכמה דקות האלה שהבחורות היו אצלי בדירה עם אבא שלי. על כל היתר אין לי על מה להתנצל כי מדובר בשקרים".

 

על אבא שלו: "אבא שלי לא היה שם בשבילי תמיד. כשהתחלתי להופיע והתפרסמתי, אז

 עם ההצלחה גם חזר האבא וניסה להתקרב. מאז מה שקרה הבהרתי לו שלא יתקרב אליי יותר. שלא ינסה אפילו. שהסיפור שלנו נגמר לעולמים. אם יתברר שהוא עשה מה שמיוחס לו, מצדי שיישב בכלא לעולמים".

 

על הנזק הכלכלי: "מדובר על הרבה מאוד כסף. עשרות מיליונים. המון דברים בוטלו. תוכניות טלוויזיה, הופעות. אתה יודע מה זה שאני לא אופיע ביום העצמאות? של מדינה שאני אוהב, של מדינה שאני כל כך הרבה נותן בשבילה ועושה מילואים בבסיסים. שאני לא אופיע ביום העצמאות? על מה?"

 

היום במוסף כפול וחגיגי של "7 ימים" ב"ידיעות אחרונות": הראיון המלא בו גולן מדבר גם על האכזבה מגרושתו אילנית, על הכעס על בן זוגה אלירז שדה, מסביר איך נולד הביטוי "פות-מוביל" ומספר על המחשבות לעזוב את הארץ. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דודי חסון
אייל גולן
צילום: דודי חסון
לאתר ההטבות
מומלצים