שתף קטע נבחר

לומד עיצוב פנים וחולם לייצג את ישראל בעולם

כבר בילדותו הבין לירן ורדיאל שעתידו נמצא בתחום העיצוב ולכן התחיל ללמוד במסלול לעיצוב פנים ואדירכלות במכללה למינהל. על אף הקושי בניהול זמנים נכון הוא מצליח לטפח זוגיות בת שנה וחצי, לעבוד כמוכר בחנות בגדים ומקווה שיום אחד גם יבנו מעונות בסמוך לקמפוס. הכירו, סטודנט יצירתי בשבוע

לירן ורדיאל, 24, סטודנט לעיצוב פנים ואדריכלות במסלול האקדמי-המכללה למינהל

 

 

הכירו סטודנטים נוספים - במדור סטודנט בשבוע :

בדרך לקריירה שנייה: לומד הוראה בגיל 44

"רוצה בונוסים מהמדינה". סטודנטית בשבוע

מארה"ב לחולון: עלה לארץ ולומד משפטים

 

מגורים: עם ההורים בגדרה.

 

למה בחרתי ללמוד עיצוב פנים ואדריכלות: מאז שאני ילד אהבתי תמיד לשנות ולהשפיע בכל מה שקשור לעיצוב הבית והדירה. הייתי רואה תוכניות עיצוב בתים בטלוויזיה כמו שבנות היו רואות טלנובלות. אני חושב שזה אחד מהמקצועות הבודדים שאתה מביא את התוכן שנמצא בתוכך אל הסביבה החיצונית. בבית ספר הייתי כותב פחות ומצייר יותר.

 

הדבר שאני הכי נהנה ממנו בלימודים: שיש לי את הבמה ליצור כמעט את כל מה שהיצירה שלי לוקחת אותי אליו. הזמן טס לי בלימודים, אתה כל הזמן מופעל ויוצר והלו"ז צפוף. הדבר השני, זה האנשים. אני נהנה מאוד מהחבר'ה שסובבים אותי, אנשים פשוט טובים שמעניקים לך כל הזמן רגעים טובים, אני פשוט אוהב אותם מאוד.

 

מילה טובה למכללה: ידעתי עוד לפני כן שאני נכנס למוסד אקדמי ברמה מאוד גבוהה, אבל עד שאתה לא בפנים אתה לא באמת מבין את זה. אני חושב שהצוות המקצועי שמלמד אותנו הוא ברמות הגבוהות שיש היום בארץ, היחס האישי ורמת הלימודים הגבוהה משתלמת מאוד, סטודנטים ממקומות אחרים אומרים לי שאני לומד במכרה זהב.

 

מה הייתי משנה במוסד האקדמי שלי: אם הייתה לי את היכולת הייתי מוסיף מעונות לסטודנטים, ישנם סטודנטים שמגיעים מהקצוות של הארץ. אם היו נבנים כאן מעונות, אני חושב שזה רק היה מוסיף.

 

 

הקושי בלימודים: הלחץ וניהול הזמנים. אנחנו לומדים מקצוע מאוד לחוץ עם הספק גדול. הסוד הוא לדעת לנהל את עצמך נכון כאשר יש לחץ גדול שכמעט ואינו פוסק.

 

מה אני אוכל בהפסקה: סנדוויץ' עם כוס קפה. אני חי על כוסות הקפה.

 

הטבה שהייתי רוצה לקבל מהממשלה: תמיכה כלכלית יותר יעילה עבורנו הסטודנטים. ישנם הרבה דרכים שאפשר להקל עלינו בעיקר בדיור והמחייה. ישנם הרבה אנשים טובים שעוזרים לסטודנטים אבל עזרה נרחבת מהממשלה רק יכולה להקל עלינו ולתרום להצלחה שלנו בהמשך.

 

קורס אהוב: סטודיו.

 

קורס שנוא: אין.

 

מרצה אהוב: אני אוהב את כולם באותה מידה אבל האדריכלית טלי כהן אנדרסון, שמעבר להערכה הרבה שלי כלפיה, היא הרבה מעבר למרצה עבורי.

 

אם לא הייתי לומד עיצוב פנים הייתי לומד: תיאטרון וקולנוע.

 

עבודה: מוכר בגדים בלי קופר במתחם צומת ביל"ו.

 

 

פעילות מעבר ללימודים: עושה הרבה ספורט ומצייר המון.

 

בחופשה בין הסמסטרים: עובד בכדי להכניס קצת כסף ובעיקר משתדל כמה שיותר לבלות עם בת הזוג והחברים ושואב אנרגיות ליצירות חדשות.

 

נסיעות אחרונות לחו"ל: לפני פתיחת הלימודים טסתי לרומא לחופשה רומנטית עם בת הזוג שלי ועל הדרך לשאוב רעיונות חדשים מהאומנות והעיצוב האיטלקי.

 

תוכניות לעתיד: להצליח בתחום העיצוב הישראלי, להשפיע בעיקר על המחשבה שלנו מבחינה עיצובית ואדריכלית והשאיפה כמובן בהמשך זה להצליח גם מעבר לים ולייצג את המדינה שלנו בכבוד בכל תחום העיצוב העולמי.

 

סטודנטים, רוצים להשתתף במדור? שלחו לנו פסקה על עצמכם ותמונה ל-

one.student.per.week@gmail.com . באמצעות מייל זה ניתן גם לפנות לסטודנטים המופיעים במדור

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים