שתף קטע נבחר

בית אבות שכר חשפנים לקשישים: הבן תובע

פרנקלין יאנגבלד הגיע לבקר בבית האבות שבו שוהה אמו בלונג איילנד ונדהם לגלות תמונה שלה דוחפת שטרות לתחתוני חשפן. כעת הוא תובע את המוסד

דיירי בית אבות בלונג איילנד רגילים לצוות הטיפול המסור שלהם, שכולל אחים, אחיות ומטפלים סיעודיים. אולם יום אחד, להפתעת השוהים, תוגבר הצוות בגברים חסונים ולבושים למחצה - חשפני צ'יפנדיילס. כך עולה מתביעה שהגיש בן של אחת הדיירות הקשישות במוסד ונחשפה היום (יום ג') ב"ניו יורק פוסט".

 

עוד חדשות בעולם:

"כמו להכין עוגה". מגדלים אף ואוזן מתאי גזע

היסטוריה: נשיא אירי בביקור ראשון בבריטניה

פוטין בטח מרוצה: מכות בפרלמנט בקייב. צפו

 

פרנקלין יאנגבלד, שנסער למראה אמו בת ה-85, ברניס, מכניסה דולרים לתחתוניו של חשפן שהגיע להופיע בבית האבות הגיש נגד ההנהלה תביעה. לדבריו, שטרות הדולרים שאמו דחפה לאזור המוצנע של החשפן היו אמורים להיות נעולים בכספת שבחדרה. 

התמונה שהכעיסה את הבן ()
התמונה שהכעיסה את הבן
 

בתמונה מהאירוע נראים הדיירים בבית האבות "איסט נק" המומים ושמחים למראה הרקדנים הערומים. אולם משפחתה של יאנגבלד לא הייתה שמחה כל כך. קרוביה הביעו זעם נגד הצוות שלטענתם זכה להתעלמות. "ברניס הייתה נתונה בסכנה לפגיעה חמורה. היא הייתה מבולבלת ולא הבינה מדוע אדם ערום ושרירי מתקרב אליה ומחכך את גופו בה", נכתב בתביעה.

 

עורכי הדין של המשפחה, ווסלין מיטב וג'ון ריי, אמרו כי בתלונתו של הבן, הוא ציין שמצא את

התמונה הפוגענית בביקורו אצל אמו בינואר האחרון. יאנגבלד הבן, שהיה המום מהמראות, ניסה לדבר עם אנשי הצוות ולשאול אותם מה פשרה, אך בתגובה, ניסה אחד מהם לחטוף לו אותה מהיד.

 

לפי התביעה, אחות במוסד סיפרה לבן אחר של יאנגבלד כי מופע החשפנות היה אירוע בידורי עבור הדיירים שנעשה ב"טעם טוב". בתביעה נכתב עוד כי לא מדובר בפעם הראשונה שנשכרו חשפנים להופיע בבית האבות. לטענת עורכי הדין, ברניס הקשישה אינה כשירה פיזית או נפשית להחליט אם היא רוצה במופע ולא יכלה להגן על עצמה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים