שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אבי ביטר ביקש לפשוט רגל: "לא מופיע, קשה לי מאוד"
  בבקשה שהגיש לבית המשפט, מדווח הזמר והשחקן אבי ביטר על חובות של יותר ממיליון שקלים ל-38 נושים, ומציין שהכנסתו החודשים מסתכמת ב-3,500 שקלים. "אני לא יכול להופיע בגלל בעיה בלסת", אמר ל-ynet, והוסיף שבינתיים מכר את הדירה והחובות הצטמקו

  שוב מסתבך: הזמר אבי ביטר הגיש לבית המשפט המחוזי בתל אביב בקשה לפשיטת רגל בגין חובות של יותר ממיליון שקלים. בתצהיר שהגיש ביטר הוא מאשים במצוקה הכלכלית את אמרגנו לשעבר. "התברר לי שהוא התחזה לאמרגן", כתב ביטר, "פיזר שיקים בשמי, התחייב להופיע ולא עדכן אותי. המוניטין שלי נהרס כליל וכל ההופעות והעבודות שלי בוטלו".

   

  על פי בקשתו לצו כינוס נכסים, שהוגשה במהלך אפריל, חובותיו של ביטר מסתכמים ב-1,095,099 שקלים, ל-38 נושים. עוד עולה מדיווחיו של ביטר לבית המשפט שהכנסתו החודשית מסתכמת ב-3,500 שקלים בגין "עבודות מזדמנות" וקצבה מביטוח לאומי בסך 2,740 שקלים, ושאשתו קרן מתפרנסת ממתן טיפול לקשישים. "לאור המצב הכלכלי הקשה אליו הגעתי, קיימת במשפחתי מתיחות רבה והמשפחה כולה חווה סבל נפש קשה ביותר", כותב ביטר בתצהיר.

   

  "קשה מאוד". אבי ביטר (צילום: ענת מוסברג) (צילום: ענת מוסברג)
  "קשה מאוד". אבי ביטר(צילום: ענת מוסברג)

  יש לציין כי זו הפעם השנייה תוך חמש שנים שהזמר מגיש בקשה כזו. עצם הגשת הבקשה כלל לא מבטיחה שבית המשפט ייקבל את טענותיו של ביטר, וכעת מדובר בתהליך ארוך - השלב הראשוני במצב הזה הוא קבלת צו כינוס נכסים שיקפיא הליכים בגלל חובותיו של ביטר, וכעבור יותר משנה יחליט בית המשפט האם ביטר אכן יוכר כפושט רגל.

   

  השנים האחרונות לא היו קלות עבור ביטר בן ה-49 - במהלכן אף הצהיר שיירד מהארץ ויעבור לטורקיה. הוא מוכר בעיקר בגלל בזכות המוזיקה שלו, אולם סיפק גם לא מעט חומר לתוכניות הריאליטי בהן כיכב - "אבי ביטר חי בסרט" ששודרה בערוץ ביפ של HOT ו"היכל התהילה" של ערוץ 24, משם הודח אחרי שלטענת ההפקה "עבר על כללי האתיקה".

   

  "מקווה שבעזרת השם הדברים יסתדרו על הצד הטוב ביותר", אמר ביטר ל-ynet, "היום אני לא מופיע בכלל ויושב בבית, קשה לי מאוד. אני לא יכול גם להופיע כי יש לי בעיה בלסת והדיבור שלי קצת השתנה". בעניין חובותיו אמר הזמר: "בגלל שמכרתי את הדירה החובות הצטמקו ל-370 אלף שקלים. מעבר לזה אני לא מעוניין להגיב".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים