שתף קטע נבחר

האקסית של שליט צפון קוריאה "שבה לחיים"

היון סונג-וול, שדיווחים על הוצאתה להורג התפרסמו לפני כשנה וחצי, שיבחה בטלוויזיה את פועלו של קים ג'ונג און למען אנשי התרבות

הזמרת היון סונג-וול, חברתו לשעבר של נשיא צפון קוריאה קים ג'ונג און שהוצאה לכאורה להורג בכיתת יורים, הופיעה במפתיע בתוכנית טלוויזיה מקומית. מי שנחשבה מתה במשך כשנה וחצי התראיינה בערוץ הטלוויזיה הרשמי במדינה, שיבחה את מנהיגותו של השליט והחמיאה לסיוע שהושיט לאנשי התרבות במדינה.

היון סונג וול וקים ג'ונג און ()
היון סונג וול וקים ג'ונג און
 

באוגוסט 2013 דיווח אתר האינטרנט הדרום קוריאני באנגלית "צ'וסון אילבו" כי כתריסר אמנים הוצאו להורג בגין הפרת החוק האוסר על פורנוגרפיה. על פי הדיווח - שהוכחש תדירות על ידי צפון קוריאה - הואשמו האמנים בהפצת קלטות וידאו שבהן נראו מקיימים יחסי מין. חלקם נתפסו עם ספרי תנ"ך ברשותם, עבירה שהגדירה אותם באופן מיידי כמתנגדים פוליטיים של המשטר הקומוניסטי.

 

היון, סולנית בלהקת הפופ הפופולרית "בוצ'ונבו אלקטרוניק מיוזיק", התפרסמה לאחר שרבים סברו כי היא אשתו המסתורית של קים. "הטלגרף" דיווח כי השניים התחילו את

מערכת היחסים שלהם לפני עשר שנים, אך נאלצו להיפרד בעקבות דרישתו של הרודן המנוח ואביו של קים ג'ונג און, קים ג'ונג איל.

 

בחודש דצמבר 2013 הוציא קים להורג את דודו, ג'אנג סונג-תאק, שהואשם בבגידה ובניסיון לבצע הפיכה. אחרי מותו התפרסמו דיווחים שלפיהם כל קרובי משפחתו הישירים הוצאו להורג גם כן, וילדיו ונכדיו נורו למוות. בנוסף נכתב כי מאות מקרוביו של ג'אנג נלקחו למחנות פוליטיים.


פורסם לראשונה 17/05/2014 23:15

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים