שתף קטע נבחר

ויראלי: המדריך הקטן לעינוג נשים ב-15 צעדים

מגזין "הסודות הקטנים שלי" חושף את הטיפים הכי מקצועיים ומפורטים שנתקלנו בהם עד כה בעינוג אישה. לא פלא שהפך לאחד המדריכים הכי נקראים ברשת

 

 

כולנו זוכרים את הסצנה המפורסמת מסרט הקאלט "אמריקן פאי", שבה קווין הבתול רוצה לענג את חברתו הבלונדינית והסקסית ויקי. בגלל שהוא לא ידע כיצד לעשות זאת, בחר להשתמש בספר הדרכה מיוחד שקיבל והכין מראש מתחת למיטה, כדי שיוכל להציץ בהוראות תוך כדי האקט. ויקי כל כך נהנתה עד שצעקה "איים קאמינג", בדיוק כשאביה התקרב לחדרה כדי לקרוא לה לאכול. מאז עברו כמה שנים וכמה חידושים טכנולוגיים, וכנראה שאם הסצנה הזאת הייתה מצולמת היום, היה מונח שם טאבלט או סמארטפון במקום ספר.

 

 

לאחרונה הרשת גועשת בעקבות פרסומו של מדריך דיגיטלי דומה, שעלה לראשונה למגזין "הסודות הקטנים שלי". האייטם, כצפוי, הפך להיות ויראלי תוך שעות ספורות מרגע פרסומו. הוא נכתב על ידי שלוש בלוגריות בשם אנה, לינדה וניקול שהחליטו לתת שירות למין האנושי (תרתי משמע), ולתרום את הידע הרב שיש במדריך.

 

כותב המדריך המקורי, אגב, נשאר אנונימי. אחרי שעיינתי בו ואפילו למדתי כמה וכמה דברים חדשים בעצמי, החלטתי לפרסם אותו גם כאן עבור קוראי וקוראות המדור היקרים. כל שנותר הוא להכין טאבלט או טלפון מתחת למיטה, ולצאת לדרך. בהצלחה!

 

1. תן לה להרגיש הכי טוב בעולם

רוב הנשים לא שלמות עם הגוף שלהן. גם אם שוכבת לידך במיטה האישה היפה בעולם, קיים סיכוי סביר שהיא חסרת ביטחון לגבי לפחות איבר אחד בגוף שלה. תגיד לה שהיא יפה, תחמיא לה על החלקים שאתה הכי אוהב בה, תגיד משהו שיגרום לה לבטוח בך מספיק כדי לתת לך לשהות בין רגליה.

 

2. האישה שלך מיוחדת. תעריך את זה

עכשיו עצור והסתכל עליה. יפה, לא? אין דבר שהופך אישה לייחודית מאיבר המין שלה. הם באים בכל מיני גדלים, צבעים וצורות, חלקם חבויים וחלקם בולטים החוצה ומברכים את בואך. הערך את הייחודיות של האישה שלך ותגיד לה מה עושה אותה למיוחדת עבורך.

 

3. אהוב אותה במילים שלך

כידוע, נשים הרבה יותר מילוליות מגברים, ולכן מגיבות יותר לאהבה מילולית: ככל שתדבר איתה יותר, כך יהיה לך קל יותר לכבוש אותה. לכן, כשאתה מלטף ומענג את איבר המין שלה, דבר איתה על זה.

 

כל כך טוב לי עכשיו (shutterstock) (shutterstock)
כל כך טוב לי עכשיו(shutterstock)

 

4. ליקוקים

לקק את השפתיים החיצוניות שלה, השפתיים הפנימיות ומצא את הדגדגן שלה. פתח בעדינות את השפתיים, תסתכל על שפתיה הפנימיות ואף תלקק גם אותן אם אתה רוצה. תמשיך לפתוח אותן עד שאתה מוצא את הדגדגן שלה. לנשים יש דגדגנים בגדלים שונים, בדיוק כמו שיש לגברים איברי מין בגדלים שונים. אין שום קשר בין גודל הדגדגן שלה לבין יכולתה להגיע לאורגזמה.

 

5. אצבע רטובה

כשאתה נוגע בה עם האצבע שלך, דאג שהיא תהיה רטובה. אתה יכול להרטיב אותה בפה שלך או בעזרת מיצים מתוכה. לדגדגן אין רטיבות בעצמו וזה אזור רגיש ואם האצבע שלך יבשה היא עלולה להתחכך בו וזה עלול להכאיב לה. בכל מקרה, עדיין לא הגיע הזמן לגעת בדגדגן שלה. בשלב זה הדגדגן עוד עדין מדי כי היא עדיין לא מגורה מספיק.

 

6. אלוף הטיזינג

תתגרה בה ותתקרב לאיבר המין שלה לאט... נשים אוהבות טיזינג אפילו יותר מגברים. החלק הפנימי של הירך שלה למשל, הוא אזור רגיש מאוד. לקק אותו, נשק אותו, עבור עליו עם קצה הלשון שלך. תגיע מאוד קרוב לאיבר המין ואז תתרחק שוב. תגרום לה לרצות את זה.

 

7. שחק איתה

כעת, לקק את המפשעה שלה, והעבר את השפתיים על הנרתיק שלה. בשלב זה היא כבר אמורה להיות מגורה בטירוף וברגע הזה שים את השפתיים ממש מעל הנרתיק.

 

8. לאט, לאט

נשק אותה, בעדינות, ולאחר מכן חזק יותר. השתמש בלשון שלך כדי להפריד בין שפתיה וכשהיא תיפתח, העבר את הלשון שלך למעלה ולמטה באיבר המין שלה. פשק את רגליה עם ידיך בעדינות. כל מה שאתה עושה עם אישה שאתה עומד לרדת לה חייב להיות בעדינות.

 

9. שיעור לשון

אהוב אותה עם הלשון. זה גם ירגיש מעולה וגם ישגע אותה, כי בשלב זה היא כבר ממש תרצה שתיגע בדגדגן שלה. תבדוק אם הדגדגן כבר מגורה מספיק כדי לבלוט. אם כן, לקק אותו. אם אתה לא יכול לראות אותו, הוא כנראה עדיין מסתתר. קח את הלשון שלך עד החלק העליון של החריץ שלה ותרגיש את הדגדגן שלה. גם אם אתה לא יכול להרגיש אותו, אתה יכול לגרום לו לעלות ע"י ליקוק העור שמכסה אותו. לקק אותו חזק.

 

10. למצוץ, מותק, למצוץ

משוך בעדינות את השפתיים והצמד את הלשון לדגדגן. עשה זאת במהירות. זה אמור לגרום לרגליה לרעוד. כאשר אתה מרגיש שהיא בכיוון של אורגזמה, הפוך את השפתיים שלה לצורה של עיגול ושאב את הדגדגן לפה שלך. התחל למצוץ בעדינות ובחן את תגובתה. אם היא נהנית, תתחיל למצוץ יותר חזק. אם היא אוהבת את זה, תמצוץ אפילו יותר חזק. אם היא מרימה את האגן שלה באוויר - תזוז אתה. אל תילחם בה ואל תעזוב את הדגדגן שלה. בשלב זה היא אמורה להתחיל להגיד לך דברים כמו: "אל תפסיק. אל תפסיק!".

 

11. טובות השתיים

על מנת להגביר את ההנאה שלה במהלך הירידה שלך, החדר שתי אצבעות לנרתיק שלה. היא ממש תאהב את זה. בנוסף לאזורים הארוגניים המקיפים את הדגדגן שלה, יש לאישה אזור רגיש מאוד בגג של הנרתיק שלה. זה מה שאתה להתחכך בו כשאתה שוכב איתה. הערה נוספת היא להשתמש בשתי אצבעות כי אחת דקה מדי ושלוש עבות מדי. התחל בתנועות איטיות והגבר את הקצב לאט לאט.

 

12. למד להכיר אותה

כל אישה היא אחרת. יש נשים שהפטמות שלהן מתקשות בעת גירוי או רק כשהן מגיעות לאורגזמה. יש שהופכות אדומות ויש שרועדות. למד להכיר את התגובות שלה ותהיה מאהב טוב יותר.

 

13. אל תפסיק!

כשהיא מתחילה לגמור, למען השם, אל תרפה מהדגדגן שלה. כשהיא מתחילה להירגע מהאורגזמה, לחץ את הלשון שלך לאורך החלק התחתון של הדגדגן, והשאר את השפתיים שלך על החלק העליון. העבר את הלשון שלך פנימה והחוצה בנרתיק שלה. אם האצבעות שלך בפנים, הזז גם אותן מעט, אך בעדינות רבה כי הכל מאוד רגיש כרגע.

 

14. הכניסה האחורית

יש נשים שאוהבות שמשפשפים להן את האזור האנאלי עם האצבע בזמן מין אוראלי. אתה יכול לנסות בעדינות כמובן, ולראות מה תהיה התוצאה.

 

 

15. פוסט-פליי

לאחר שגרמת לה לגמור, אל תשאיר עדיין אותה לבד. דבר איתה, לטף את גופה, לטף את שדיה. תמשיך להעניק לה אהבה עדינה עד שהיא נרגעת. גבר יכול ללכת לישון ישר אחרי פעילות מינית בלי בעיה. אישה, לעומת זאת, צריכה רגישות ויחס מהמאהב שלה בדקות הראשונות לאחר קיום יחסי המין.

 

יאללה, לעבודה!

 

 

ל"ערה?" – דף הפייסבוק של עדי רם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הכרויות
כתבו לנו
מומלצים