שתף קטע נבחר

בן או בת? אתם מחליטים

ד"ר דניאל דריי מבטיח הצלחה של יותר מ-90% בבחירת מין היילוד, עוד לפני תחילת ההריון. איך זה ייתכן? צפו

השפעה על מין היילוד הוא נושא שמעסיק רבים מן ההורים לעתיד בארץ ובעולם. סביב הסוגייה הזו קיימות מאות תיאוריות, גישות ומיתוסים אשר מנסים לעזור לזוגות המבקשים להרות, להיקלט עם עובר מהמין הרצוי. אז איך מבדילים בין "שיטות הסבתא" ובין אלו שיש להן בסיס מדעי מוצק?

 

 

 

לטענתו של ד"ר דניאל דריי, ישנה שיטה חדשה המיישמת מספר עקרונות ומעקב רפואי מדוייק יכולה לעזור לזוגות להשיג עד 96% אחוזי הצלחה.

 

ד"ר דריי מסביר שישנן נשים שאצלן בכל הריון ישנו סיכוי שווה להרות בן או בת וישנן נשים שיש להן נטייה מובהקת, להרות רק מאחד המינים. הסיבות לכך תלויות מאוד באורח החיים, בהרגלי האכילה, השתייה, וחיי האישות.

 

"מחקרים של 30 שנה במרפאות גניקולוגיות שעבדתי בהן", אומר ד"ר דריי, "מוכיחים בצורה חד משמעית שהתנאים הסביבתיים שמייצר גוף האישה באזור צוואר הרחם הם אלו שיצרו את הקרקע הנכונה לזרעונים נושאי כרומוזום מין זכרי או נקבי להפרות את הביצית. התנאים האלה ניתנים לשינוי. הבחירה במין העובר יכולה להיות רצונית". השליטה במין העובר תלויה לטענתו של ד"ר דריי בהרגלי האם.

 

במרפאתו של ד"ר דניאל דריי מיושמת השיטה המשולבת, בה כאמור, נשים יכולות לשלוט ולבחור במין הילוד הרצוי. צפו בד"ר דניאל דריי מסביר על השיטה המהפכנית, כיצד זה בדיוק עובד, למי זה מתאים ואיך זה שאחוזי ההצלחה כ"כ גבוהים לטענתו.

 

 

*התכנים במדור זה מוגשים בשיתוף עם המומחים המוצגים במסגרתם


פורסם לראשונה 17/06/2014 20:08

 

מומלצים