שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  אדיר מילר: "רמזור" לא תחזור לעוד עונה

  זה רשמי: העונה הנוכחית והרביעית במספר של "רמזור" תהיה גם האחרונה. "התלבטתי ארוכות אך החלטתי לסיים את הפרק הזה בחיי", כתב אדיר מילר בעמוד הפייסבוק של הסדרה

  עכשיו זה רשמי: "רמזור" לא תחזור לעוד עונה. את הבשורה חשף היוצר אדיר מילר בעמוד הפייסבוק של הסדרה: "אני מרגיש שהגיע הזמן לשים סוף לחרושת השמועות", כתב, "העונה הנוכחית היא האחרונה של הסדרה!". עד סיומה של העונה נותרו עוד שני פרקים.

   

  הסיטקום שיצר מילר זכה בארבע עונותיו לנתוני רייטינג גבוהים בהשוואה לסדרות אחרות מאותו הז'אנר, ונחשב לאהוב במיוחד. "התלבטתי ארוכות לגבי המהלך הזה", הוסיף מילר בפייסבוק, "יש ימים שקמתי ככה ולמחרת התחרטתי ולמחרת שוב ככה, אך לבסוף החלטתי לסיים את פרק רמזור בחיי".

   

  "רמזור". סוף לשמועות (צילום: פיני סילוק) (צילום: פיני סילוק)
  "רמזור". סוף לשמועות(צילום: פיני סילוק)
   

  בעונה הנוכחית של הסדרה דובר לא פעם על ירידתה מהאוויר בסיומה. "בחודשים האחרונים ניגשים אליי אנשים רבים ברחוב ושואלים מתי תהיה עוד עונה של רמזור", כתב מילר, "חלקם לא שואלים אלא מצווים עליי - 'אני מקווה שאתה כבר יושב וכותב את העונה הבאה'. 

   

  "התחלתי את העבודה על הילד הזה שלי לפני 8 שנים. בדירתי הקטנה בגבעתיים ישבתי בלילות וכתבתי. הייתי נשוי טרי לשלי אשתי המקסימה (הייתי חייב, היא גם קוראת את זה...) בלי ילדים (יש לי כבר שלושה...) ובלי אחריות של ממש, בקיצור החיים שלי היו סילאן. כתבתי את מה שהצחיק אותי בלי לחשוב יותר מדי, לא דמיינתי ולא האמנתי שהדברים האלה שאני כותב למחשב יגיעו לאן שהם הגיעו. לא חשבתי שהיא תחזיק ארבע עונות ותזכה לאהבה כה רבה מהקהל".

   

  את "רמזור" כתב מילר עם התסריטאי רן שריג, ומככבים בה לצדו של מילר גם נירו לוי, ליאור כלפון, יעל שרוני וליאת הרלב. הסיטקום משודר מאז 2008 בזכיינית ערוץ 2 קשת, וגרף לא מעט פרסים, בהם פרס האמי הבינלאומי על הסדרה הקומית הטובה ביותר, ופרס האקדמיה הישראלית באותה הקטגוריה. הסדרה כאמור גם אהובה מאוד וזוכה לרייטינג גבוה, ומילר הסביר שהוא מעדיף להפסיק אותה בשלב שבו היא עדיין פופולרית.

   

  "יש משפט שמוביל אותי כל חיי והוא 'אל תיתן להצלחה לנהל אותך'", כתב. "אני מרגיש שאמנות עושים מהבטן ולא מהראש, והבטן אומרת לי כעת להמשיך הלאה. האהבה הרבה שלכם לרמזור אינה מובנת מאליה ואני מרגיש אחראי לכך שאהבה זו לא תיפגם ולכן החלטתי על הסיום. לחצים רבים הופעלו עליי על מנת להמשיך את הסדרה.'סדרה כל כך מצליחה ואהובה לא מפסיקים', אומרים לי מקורביי כל הזמן, אבל דווקא בשל כך אני מרגיש שאני חייב לעשות זאת. אני מודה לכולכם על הפרגון, התמיכה והאהדה".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אדיר מילר. "הבטן אומרת לי להמשיך הלאה"
  לאתר ההטבות
  מומלצים