שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  רונאל פישר ו"המיזם": "לומדים את המקרה", עוד לא משעים
  בזכיינית רשת מעדיפים שלא לצאת בהצהרות חד משמעיות גם אחרי פרסום החשדות נגד עורך הדין רונאל פישר, שמשמש כשופט ב"מיזם". "אין לנו כל כוונה להגיב עד תום הבדיקה", אמרו שם. "גם ככה הוא במעצר, נוח להם לא להשעות אותו", אומרים בענף. גם ברשות השנייה נמנעים מביקורת

  רגע אחרי שנחשף שמו של רונאל פישר כעורך הדין שנעצר במסגרת פרשת השחיתות במשטרה, בזכיינית ערוץ 2 רשת מעדיפים בשעה זו שלא לנקוט עמדה. "אנו למדים ובודקים את פרטי המקרה ואין לנו כל כוונה להגיב עד תום הבדיקה", מסרו שם - זאת בניגוד למקרים קודמים של שופטי ריאליטי שהסתבכו בפרשיות פליליות ועל פי רוב הושעו עם חשיפת שמם, כמו אייל גולן ו"הכוכב הבא" למשל.

   

  פישר שימש עד כה כשופט בתוכנית הריאליטי החדשה "המיזם", ובהפקה שרר כאוס בימים האחרונים, כשבהדרגה הבינו שם את גודל ההסתבכות, שעליה למדו מפניות התקשורת. "אני יודע שבקומות הגבוהות ברשת יש כל הזמן דיבורים על מה לעשות ואיך לפעול, אי אפשר להגיד שהכל שם על מי מנוחות", סיפר ל-ynet גורם בתוכנית, "כולנו יודעים שיש פרשה, אבל לא אמרו לנו כלום". בזכיינית התעקשו שלא להחליט עד עתה, והשתדלו לשמור על קור רוח. "זה לא סוף העולם", אמרו שם בשיחות פנימיות, "במקום ארבעה שופטים יהיו שלושה. לא זה מה שיהרוג את התוכנית".

   

  רונאל פישר עם שופטי "המיזם". "לא חבר'ה" (צילום: רונן פדידה) (צילום: רונן פדידה)
  רונאל פישר עם שופטי "המיזם". "לא חבר'ה"(צילום: רונן פדידה)

  "הוא גם ככה במעצר, אז בשביל מה לרשת להגיד שהם משעים אותו?", אומר גורם בתחום הטלוויזיה, "גם ככה הוא לא יכול להגיע לתוכנית, אז כרגע נוח להם שלא להחליט. מה גם שכל דבר שיגידו שם עכשיו עלול לסבך אותם מול פישר עצמו אם דברים יתבררו כלא נכונים". ברשות השנייה נמנעו מלבקר מפורשות את הזכיינית: "הרשות השנייה משוכנעת כי הזכיינים הנתונים לפיקוחה ישכילו לנהל את לוח השידורים שלהם במקרים מסוג זה תוך הפעלת רגולציה עצמית, בהתאם לאמות המידה הנדרשות מהם".

   

  השופטים שכיכבו לצדו ב"מיזם" - אריק זאבי, אילון נופר ושלמה מעוז - לא ידעו דבר על המתרחש עד שכבר החלו הדיווחים על כך שהוא לא צפוי להמשיך בעונה, שלה נותרו שתי תוכניות ואולי ספיישל נוסף. "אותנו לא עדכנו בשום דבר, אנחנו רק רואים מה מתפרסם בתקשורת, ונגיע לצילומים כאילו כלום לא קרה", סיפרו.

   

  "אי אפשר לומר שהצוות שמלווה את התוכנית זה חבר'ה", הוסיף אחד הגורמים, "לכן אף אחד לא באמת יודע מה קורה. כלומר השופטים עברו יחד את האודישנים ויש ביניהם כימיה טובה, אבל מכאן ועד לומר שהם חברים - יש הבדל גדול". מאז החל גל השמועות, פישר לא יצר קשר עם יתר השופטים ושאר אנשי ההפקה.

   

  אף שחלקים מ"המיזם" מועברים בשידור חי, היא כוללת גם קטעים שצולמו מראש, ועדיין לא התקבלה החלטה בהפקה מה לעשות עם אלה שבהם מופיע פישר עצמו. מה שמסבך את העניינים היא העובדה שהתוכנית שתשודר מחר (ב'), כבר היתה בשלבי הכנה מתקדמים לקראת שידור בשבוע שעבר, אך לבסוף נדחתה בגלל מציאת גופות החטופים. "לא סביר שיחתכו אותו מהתוכנית לגמרי", אמר גורם בהפקה, "אבל הכל אפשרי כשמדובר בפרשה בסדר גודל כזה".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים