שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  קניתם כרטיס לניל יאנג? מגיע לכם החזר
  אם קניתם כרטיס לניל יאנג הפקת המופע תפצה אתכם על מחירו המלא, או שתיתן לכם לממשו בעבור מופע עתידי. "המציאות חייבה אותנו לבטל את ההופעה. יאנג ומנהליו הביעו רצון רב להגיע לישראל בהזדמנות הראשונה"
  לאחר שבתחילת השבוע הודיעה על ביטול הופעתו של הזמר ניל יאנג בישראל עקב המצב הבטחוני השורר בארץ, הפקת המופע מפרסמת היום (ו') את אפשרויות ההחזר הכספי לרוכשי הכרטיסים.

   

   

  בעבור הרוכשים: האפשרות הראשונה היא החזר כספי על הרכישה, אשר יבוצע בהתאם למואר בתקנון אתר איוונטים, והמשמעות שלו היא החזר של מלוא מחיר הכרטיס כפי ששולם. ללקוחות אשר רכשו את הכרטיס באמצעות כרטיס אשראי, ההחזר יועבר לחשבון ממנו שילמו במהלך אוגוסט 2014.

  ניל יאנג. המופע לא התאפשר עקב המצב הבטחוני (צילום: AP) (צילום: AP)
  ניל יאנג. המופע לא התאפשר עקב המצב הבטחוני(צילום: AP)
   

  אם הכרטיסים נרכשו בדוכן איוונטים, רוכשי הכרטיסים מוזמנים, החל מיום שלישי, למרכז איוונטים בדיזנגוף סנטר בתל אביב, לקבלת כספם חזרה תמורת כרטיס מקורי. ההחזר הכספי יהיה בגובה מחיר הכרטיס המקורי אותו שילמו. עלויות נוספות, דוגמת עלות משלוח שבוצע בפועל, לא ניתן יהיה להחזיר, ולמי שבחר להדפיס כרטיסים בביתו - תוחזר עלות זו במלואה. כמו כן, זיכוי של עשרה שקלים בגין עמלת הזמנה אשר שולמה יישלח לרוכשים במהלך חודש אוגוסט.

   

  אפשרות נוספת שמציבה הפקת המופע היא כי הכרטיסים ישארו תקפים למופע הבא, כשעל הרוכשים לשמור את הכרטיס לתקופה
  של עד 12 חודשים, כשבתקופה האמורה תפעל חברת ההפקות של שוקי וייס לתיאום הופעה חדשה של יאנג בארץ. במקרה כזה יהיו הכרטיסים שנקנו תקפים למועד החדש, לאותו המקום בהתאם לרמת המחיר.

   

  אם במהלך 12 החודשים יחפוץ רוכש הכרטיס בכניסה למופע אחר מבית שוקי וייס, יוכל להשתמש ביתרה העומדת לרשותן לכל מופע בינלאומי בהפקת שוקי וייס בשנת 2015. אם ירצה, בכל נקודת זמן במהלך 12 החודשים יוכל לקבל את כספו בחזרה. אם לא יתקיים המופע של ניל יאנג במועד חדש, ו/או לא בחר מופע אחר - כספו של הרוכש יושב לו, כמפורט באפשרות ההחזר הראשונה. בנוסף רוכש הכרטיסים יקבל לידו את כרטיס מועדון "השומע המתמיד" מבית שוקי וייס, ללא תשלום נוסף, אשר מקנה הטבות, הנחות ומכירות מוקדמות במופעי שוקי וייס.

   

  בהודעה שהוציאה הפקת המופע הבוקר נכתב: "ההחלטה (לבטל את המופע) נתקבלה בלב כבד ובצער גדול אך, המציאות חייבה אותנו לנקוט בצעד זה. ניל יאנג ומנהליו הביעו רצון רב להגיע לישראל בהזדמנות הראשונה שתתאפשר ולהופיע מול עשרות אלפי המעריצים בישראל. נקווה שהמופע ייערך כבר במסגרת סיבוב ההופעות הבא של האמן באירופה המתוכנן לשנת 2015".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: EPA
  ניל יאנג. אולי הוא עוד יגיע ב-2015
  צילום: EPA
  לאתר ההטבות
  מומלצים