שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  צילום: AFP, רויטרס

  בעקבות הלוחמה: אל על צופה ירידה בהכנסות

  בהודעת החברה שנמסרה לבורסה, ביחס לתוצאות האפשריות של הרבעון השלישי, נטען: צפי לירידה של 50-40 מיליון דולר בהכנסות בעקבות מבצע "צוק איתן". הפגיעה צפויה בשל ביטולי טיסות וירידה בהזמנות

  חברת התעופה אל על צפויה לסבול מירידה של 50-40 מיליון דולר בהכנסותיה ברבעון השלישי בעקבות מבצע "צוק איתן" ברצועת עזה, כך נכתב בהודעת החברה שנמסרה היום (ב') לבורסה.

   

  החברה הודיעה כי בעקבות המבצע "נרשמו ביטולי טיסות רבים על ידי נוסעים זרים וישראלים, הן בטיסות יוצאות והן בטיסות נכנסות, וזאת בנוסף לירידה משמעותית בהזמנות לטיסות החברה, אשר למיטב הבנת החברה ניתן לייחסה למבצע 'צוק איתן'". 

   

  לפי הודעת החברה, מדובר בהערכה ראשונית בלבד, אשר צפויה להשפיע לרעה על תוצאות הרבעון. "האמור לעיל מהווה מידע צופה פני עתיד", נכתב בהודעה,
  "מידע זה מבוסס, בין היתר, על הערכות ואומדנים של החברה במועד פרסום דיווח זה, אשר התממשותם אינה וודאית והינה תלויה בין השאר במועד סיום הלחימה ובאפשרות החברה לבצע פעולות לצמצום הפגיעה, לרבות מתן אפשרות ללקוחותיה לדחיית מועד הטיסות שהוזמנו לתקופה זו, צמצום הוצאות הנובעות מאי קיום הטיסות ורישום הזמנות חדשות של נוסעי החברה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים