שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  האולמות הקטנים של הקאמרי ייסגרו

  אולם 4 של תיאטרון הקאמרי יחזור לשמש כחלל חזרות, וקפה תיאטרון ייסגר עד להודעה חדשה - בשל הפסדים כלכליים. "זו תקופה לא קלה וצריך להימנע מסיכונים מיותרים", אמר המנכ"ל

  אולם קפה תיאטרון של הקאמרי ייסגר בסוף חודש אוגוסט עד להודעה חדשה. הפקות רצות וכאלה שתוכננו להציג באולם "קאמרי 4", הוקפאו גם הן לעת עתה. מאחורי הקלעים אומרים כי מבצע "צוק איתן" ברצועת עזה היה הקש ששבר את גב ההנהלה - שהחליטה למזער נזקים ובעיקר הפסדים כלכליים.

   

  הקאמרי. מחשבים מסלול מחדש (צילום: ירון ברנר) (צילום: ירון ברנר)
  הקאמרי. מחשבים מסלול מחדש(צילום: ירון ברנר)
   

  בהנהלה מדברים על חישוב מסלול מחדש. "זה נכון שלעת עתה החלטנו להפסיק פעילות בקפה תיאטרון החל ב-31 באוגוסט. לנוכח המלחמה והמצב הכלכלי, חשבנו שזה זמן נכון לחשוב מחדש על כל הקונספציה. אנחנו בוחנים פורמט חדש לתפעול המקום וחלופות פוטנציאליות. הרגשנו שמיצינו את הקונספט הנוכחי", אמר נעם סמל, מנכ"ל התיאטרון, ואישר כי גם אולם 4, חדר חזרות שהוסב לחלל מודולארי להפקות קאמריות, יחזור לתפקודו המקורי.

   

  בקפה תיאטרון, חלל אינטימי שמכיל כמאה מקומות ישיבה סביב שולחנות, הציגו באופן קבוע מונודרמות, תוכניות יחיד ומופעים מוזיקליים שהוצעו כבונוס למנויי התיאטרון במקביל לרוכשי כרטיסים בקופות. בקאמרי, שמפעיל במקביל ארבעה אולמות, טוענים כי ההכנסה ממכירת הכרטיסים באולמות הקטנים אינה מכסה את עלות ההרצה השוטפת, ובעקבות זאת מצטברים הפסדי תפעול. "בשעה שבתיאטרונים אחרים יש פיחות קהלים בגלל המצב, אנחנו הצלחנו איך שהוא לשמור על אולמות מלאים. עם זאת, מדובר בתקופה לא קלה וצריך להימנע מסיכונים מיותרים", הוסיף מנכ"ל התיאטרון.  

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: י.ראובני
  נעם סמל. בוחנים פורמט חדש
  צילום: י.ראובני
  לאתר ההטבות
  מומלצים