שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  רובין וויליאמס: פיטר פן עזב אותנו

  הוא ניצח את המלהקים, התסריטאים, הצלמים, את הסמים ואת הגירושים, אבל רובין וויליאמס הפסיד לעצמו וסיים חייו בגיל 63. אלון גור אריה נפרד מהקומיקאי הדגול, שלבש ופשט תפקידים כמו גרביים. הפיטר פן של הוליווד

  הידיעה על מותו של רובין וויליאמס הופיעה לפנות בוקר (ג') במעלה העמוד הראשי של ynet - כותרת שנענתה בקריאה תדהמה ספונטנית, שנשמעה בקול רם. מאז המון אנשים מסביב לעולם קראו קריא דומה, בכל מני שפות, כי לא הגיוני שדווקא עכשיו רובין וויליאמס ייפרד מאתנו. הרי הוא ניצח כל כך הרבה פעמים, ובכל כך הרבה חזיתות:

   

  הוא ניצח את שיטת האודישנים, כשהלך להבחן בתור חיזר לתפקיד אורח בסדרה "ימים מאושרים". מיד כשנכנס לחדר, הוא התיישב על הראש, והמלהקים אמרו לו: "התקבלת".

   

  התקבלת! רובין וויליאמס כמורק החיזר ב"ימים מאושרים"

   

  הוא ניצח את התסריטאים של הסדרה "מורק ומינדי", שהשאירו עמודים שלמים ריקים ורשמו בהם: "כאן רובין יעשה מה שהוא רוצה".

   

  הוא ניצח את שיטת הצילום המסורתית באולפני הטלוויזיה כשאילץ את הצוות להוסיף מצלמה רביעית שכל מטרתה היתה לצלם רק את אותו, כי שלוש מצלמות היו איטיות מידי.

   

  רובין וויליאמס ב"מורק ומינדי". הוא כבר יאלתר משהו

   

   

  הוא ניצח את הסמים אחרי מות חברו ג'ון בלושי, וסיפר שחוש ההומור שלו הציל את חייו כשהצחיק את סוחר הסמים, ממנו נפרד לתמיד. אחר כך אשפז את עצמו כדי להגמל מאלכוהול.

   

  רובין וויליאמס מדבר על הגמילה מאלכוהול

   

  גם על גרושיו הצליח להתגבר בדרך יצירתית, אחרי שקרא לילדיו את הספר "גברת דאוטפייר" והצטלם לסרט שמבוסס על אותו סיפור, ממקום מאד אישי.

   

   

  הוא ניצח את ועדת טקס האוסקר אחרי שהיה מועמד לפסלון שלוש פעמים, ולבסוף זכה על תפקידו בסרט "סיפורו של וויל האנטינג" בו אילתר חלקים ניכרים מהתסריט. למעשה התמונה רועדת בחלק מהסצנות בסרט כי הצלם צחק. לעומת זאת, הצליח לפסול את הסרט "אלאדין" מקטגוריית "התסריט הטוב ביותר" לאחר שהוועדה גילתה שאין קשר בין מה שכתוב בתסריט לבין מה שוויליאמס עשה אחרי 16 שעות של אילתורים מול מקרופון.

   

  רובין וויליאמס זוכה באוסקר על "סיפורו של וויל האנטינג"

   

  הוא ניצח שוב כשהחלים מניתוח לב וחשף את החזה לעיתונאי.

   

  רובין וויליאמס מדבר עם אלן דג'נרס על ניתוח הלב שעבר

   

  כשראיתי את וויליאמס מגדל זקן, ידעתי שהוא עובד על תפקיד דרמתי, כשהוא לבש בגדי אשה הוא עבד על קומדיה והתחפש לפיטר פן לסרט ילדים. הפיטר פן של עולם הקולנוע הגיע לגיל 63 עם אותן לחיים ורדרדות וחיוך מוכר שגורם לאנשים להיאנח בהנאה.

   

  רובין וויליאמס כפיטר פן בסרט "הוק" (1991)

   

  כשעליתי בפעם הראשונה לבמה כדי לדבר על קומדיה, ניסיתי לחשוב מי המודל שלי לעמידה מול קהל. על פתק רשמתי את המילים "רובין וויליאמס" ושמתי בכיס. ההשראה הגיעה מהסטנד אפ הזה, שצולם בשנת 1978 ובעיניי הוא התמצית של הקומדיה שלו. פשוט, חשוף וקורע מצחוק. פשוט ביחרו נקודה אקראית במופע והתייחדו עם האיש שקבע סטנדרטים חדשים, ניצח ופיצח את עולם הקומדיה.

   

   

  תודה רובין ונאנו נאנו.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: Gettyimages
  רובין וויליאמס
  צילום: Gettyimages
  לאתר ההטבות
  מומלצים