שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  נסלי ברדה עוזבת את ערוץ 10 ל"עובדה"
  לאחר הקיצוץ בשכרם של עובדי חדשות ערוץ 10, מגיעה העזיבה הראשונה: המגישה נסלי ברדה תיפרד מהערוץ לאחר עשור, ותעזוב אותו לטובת מערכת התוכנית "עובדה". "אני מאחלת לערוץ שימשיך להתקיים ושעובדיו ישגשגו", כתבה במכתב רשמי, "ומברכת על ההזדמנות החדשה"
  האם גל העזיבות מערוץ 10 מתחיל? קצת יותר משבוע אחרי שהודיעו לאנשי חדשות 10 על הקיצוץ בשכרם, מגיעה העזיבה הראשונה. המגישה נסלי ברדה תיפרד מהערוץ אחרי יותר מעשר שנים, ותעזוב אותו לטובת מערכת התוכנית "עובדה". בחלק מתפקידיה בערוץ שימשה ברדה ככתבת בתוכנית המתחרה - "המקור".

   

  "בתום עשור ותשעה חודשים אני יוצאת לדרך חדשה. אל ערוץ 10 הגעתי ישירות מהבקו"ם ומאז היתה זו הרפתקה מדהימה", כתבה ברדה במכתב לעובדי חדשות 10. "את המקום הזה אני אוהבת במשך שנים כה רבות, לא רק בגלל הסיפורים שזכיתי לפרסם בהתחלה בתור כתבת משטרה, לא רק בזכות התחקירים והסרטים שהיה לי הכבוד לשדר בתוכנית 'המקור' הנפלאה, וגם לא רק בגלל הזכות להגיש תוכניות חכמות כמו 'היום שהיה' ומשדרים רבים ומושקעים".

   

  ברדה בת ה-30 התייחסה במכתבה גם לעתידו של הערוץ אותו היא עוזבת: "אני מקווה בכל לבי ומאחלת שהערוץ ימשיך להתקיים ושעובדיו ישגשגו.

  בגוף הזה עברנו אין ספור משברים. אחרי כל אחד מהם התחדדה יותר ויותר זכות הקיום שלו, וגם התבהרה ההבנה שהעובדים הם עמוד השדרה של הגוף הזה, והם הדם הזורם בעורקים".

   

  ברדה החלה את דרכה העיתונאית בגלי צה"ל, שם שימשה ככתבת משטרה. אחרי שחרורה הצטרפה לחדשות 10 ככתבת בריאות, ומאוחר יותר ככתבת הפלילים. בשנים האחרונות הגישה לסירוגין את התוכנית "היום שהיה" והיתה, כאמור, כתבת בתוכנית "המקור".

   

  על עתידה והצטרפותה לתוכנית התחקירים של זכיינית ערוץ 2, קשת, כתבה: "אני ממשיכה קדימה בהתרגשות, ומצטרפת בשמחה למערכת התוכנית 'עובדה', ששמה המצוין הולך לפניה. אני מברכת על ההזדמנות הזו, ומשוכנעת שההרפתקה החדשה שניצבת לפניי מקפלת בתוכה אתגרים והצלחות".

   

  עזיבתה של ברדה מגיעה לאחר הקיצוץ הדרמטי בשכר עובדי חדשות 10, כאשר בשיחה קשה שנערכה לפני קצת יותר משבוע, הבהיר המנכ"ל החדש של ערוץ 10 יוסי ורשבסקי, כי ברור לו שיהיו עובדים שלא יסכימו לקבל את הקיצוץ, מה שעלול לגרום לעזיבות מפתיעות.

   

  גולן יוכפז, מנכ"ל חדשות 10, מסר בתגובה: "אני מעריך מאוד ואוהב מאוד את נסלי, ומאחל לה הצלחה בדרך החדשה. נסלי תרמה רבות מכישרונה, חריצותה ויכולותיה למערכת חדשות 10, שנפרדת ממנה היום בהערכה גדולה".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אלדד רפאלי
  נסלי ברדה. עוזבת את ערוץ 10
  צילום: אלדד רפאלי
  7 לילות
  מומלצים