שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  חבר להקת הברירה הטבעית על אילן בן עמי: "לאחרונה הוא לא היה ממש יציב"

  "היתה בינהם אהבה מטורפת", מעיד אחד מחברי להקת הברירה הטבעית בה מנגן אילן בן עמי, החשוד ברצח דפנה בר ציון. "הוא אמר שהיא מקבלת מיליון שיחות טלפון מהעבודה ופשוט לא עומד בזה. הוא לא אדם אלים, אני חושש לחייו". גם אהובה עוזרי ושלמה גרוניך הגיבו: "קשה להאמין שזה נכון"

  הלם בלהקת "הברירה הטבעית" אשר אילן בן עמי, אחד מנגניה חשוד ברצח בת זוגו לשעבר, דפנה בר ציון. "זה דבר נורא מה שקרה, זה שוק טוטאלי. לא ברור איך הוא יכול לעשות דבר כזה, זה לא נתפס. הוא לא אדם אלים. אני חושש לחייו", כך מספר אחד מחבריו ללהקה.

   

  סיפור הרצח של בר ציון והחשד בחבריהם נחת על חברי הלהקה כרעם ביום בהיר. "אתמול קיבלתי אסמס", מוסיף החבר ל-ynet, "בו אחד מהחברים בלהקה שאל אותי אם זה נכון, לא ידעתי על מה הוא מדבר בכלל ואז הפרטים החלו לצוץ. שלמה בר (סולן הלהקה) אמור היה להופיע יחד איתו, אבל הוא נעלם, לא ענה לטלפונים ואני חושש לחייו".

   

  דפנה בר ציון. "היתה שם אהבה מטורפת" ()
  דפנה בר ציון. "היתה שם אהבה מטורפת"

  חברו של בן עמי מכיר את מערכת היחסים בינו לבין זוגתו שנרצחה ולדבריו היתה שם אהבה גדולה. "אני ניגנתי בחתונה שלהם לפני שנתיים בערך. היא היתה באה להופעות, שולחת לו הודעות ומקשרת - בהחלט אפשר לומר שהיתה אהבה באוויר. הבנו שגם אם קרה משהו נקודתי, הפרידה ביניהם לא היתה סופית. הוא חי חיי מוזיקאי - ומדירה שכורה בשכונת התקווה הוא עבר לגור בקומפלקס בנוווה צדק, אחרי שהוא התחיל לצאת איתה".

   

  והוא דיבר איתך לאחרונה על המצב ביניהם?

   

  "בשיחה האחרונה שהיתה לי איתו, הוא אמר לי שהיא קמה בבוקר ומקבלת מיליון שיחות טלפון מהעבודה והוא פשוט לא עמד במה שקורה סביבו. הוא אמר לי 'יש אהבה באוויר אבל זה מטורף, ההתעסקות שלה עם אנשים אחרים'. אולי פשוט לא היה לה זמן בשבילו, היא מאוד אהבה אותו והוא אהב אותה, לא יודע איך דבר כזה יכול לקרות. הוא איש מדהים".

   

  לפני כשלושה חודשים, בר ציון הגישה תלונה במשטרה נגד אילן בן עמי בגין אלימות, אולם לדברי המשטרה, היא סירבה לצו ההרחקה ממנו. האיש נחקר והתיק בעניינו עבר למחלקת תביעות בצירוף המלצה להעמידו לדין, אך עד כה לא הוגש כתב אישום. "גם אז כשיצא הסיפור של האלימות כלפיה, לא האמנתי", מוסיף חברו, "אצלנו בלהקה לא נכנסים לסיפורים האלה, אבל יכול לראות עליו שבתקופה האחרונה הוא לא היה יציב ממש, היתה לו הופעה בחו"ל ושם היה איתו סיפור בטיסה שהיה קצת שתוי, ונפל במדרגות.

   

  מסעדת "סוזנה". אבלים על הירצחה של בר ציון (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
  מסעדת "סוזנה". אבלים על הירצחה של בר ציון(צילום: מוטי קמחי)

   

  "אני מכיר את אילן כבר יותר מעשר שנים. הוא לא אדם אלים, קשה לי מאוד להאמין שהוא יכול לחשוב על דבר כזה. אני חוזר ואומר שהוא גם מאוד אהב אותה, נגיד לפני כמה חודשים, היתה לנו הופעה בצפון ודפנה נתנה לנו מפתח לבית נופש שלה באיזור. ראינו קשר מאוד חם, הוא אמר לי 'יש אהבה מטורפת בינינו".

   

  "אני מכירה את שניהם טוב", מספרת המוזיקאית אהובה עוזרי על בני הזוג. "היא היתה השכנה שלי ואיתו עבדתי עם הלהקה באולפן, שם גם הכרתי אותה, בעבודה על הדיסק האחרון שלהם. היא היתה אישה מאוד נחמדה, אני מאוד חיבבתי אותה - והוא בחור מאוד נחמד ונורא שקט, כל החיים שלו זה מוזיקה, הוא אף פעם לא צעק. קשה לי להאמין על מה שאומרים שעשה, זה לא לא האופי שלו. מה היה ביניהם זה רק אלוהים יודע, אבל אף פעם לא ראיתי שהיה מתח בינהם. אני מרחמת עליה מאוד כי היא השאירה ילדה, ואני מרחמת עליו ומה שיהיה איתו. שניהם היו ידידים שלי, זה כואב נורא. אני מכירה אותם שנים ואת שניהם אני אוהבת ואהבתי".

   

  "ניגנו והופענו יחד בכל מיני הזדמנויות", מספר על בן עמי המוזיקאי שלמה גרוניך. "האדם שאני פגשתי היה אדיב, מנומס, מצחיק, עדין נפש ממש, חייכן איש מוזיקה מדהים וייחודי. הוא היה מנגן בכלים שלו, בעוּד ובגיטרה, בצורה ממש מקורית. מאוד הערכתי אותו והיה לי מאוד נעים הקשר איתו. אני פשוט בשוק, זה מהדברים האלה שאתה לא יכול להבין - אלא אם זו איזו התקפת טירוף ששיבשה את כל המערכות של הבן אדם... זה ממש לא מתלבש לי עליו. בדיוק ההיפך. רק טוב, עיניים טובות. זו ההתרשמות שלי ממנו".  

   

  בהכנת הכתבה השתתף עמי פרידמן.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים