שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "היהודים באים" תשודר בערוץ הראשון בנובמבר

  כמעט שנה לאחר המועד המקורי, תשודר תוכנית הסאטירה "היהודים באים" בערוץ ה-1, זאת לאחר הסערה התקשורתית שהתעוררה סביב תכניה הפוליטיים-שמאלניים, שגרמו לעיכוב עלייתה לאוויר

  סוף לפרשה המביכה: כמעט שנה אחרי המועד המקורי לעליה לשידור - תוכנית הסאטירה "היהודים באים", תשודר בנובמבר הקרוב בערוץ הראשון, זאת לאחר שעוררה סערה כשיוצריה טענו כי אי שידורה הוא סתימת פיות בגלל שנתפסה כ"שמאלנית".

   

  במקביל, תוכנית הסאטירה, "לאטמה", שנתפסת כמי שמבטאת את הצד השני של המפה הפוליטית, תופק גם היא, כך הודיעו היום ברשות השידור הנמצאת תחת פירוק.

  סוף סוף עולים לאוויר. מוני מושונוב מתוך "היהודים באים" (צילום: מיכל אפרתי ) (צילום: מיכל אפרתי )
  סוף סוף עולים לאוויר. מוני מושונוב מתוך "היהודים באים"(צילום: מיכל אפרתי )

  תוכנית הסאטירה "היהודים באים" בכיכובם של מוני מושנוב, יעל שרוני, יניב ביטון, עידו מוסרי ויוסי מרשק, שמורכבת ממערכונים מתקופת התנ"ך שמתייחסים להווה, צולמה והופקה,

  ואמורה היתה לעלות לשידור כבר בספטמבר 2013. אלא שפרומו שעלה לרשת ובו הוצגו דמויותיהם של יגאל עמיר וברוך גולדשטיין ששרו "אבל אני רוצח ימני", עורר סערה, הוסר זמן קצר לאחר שפורסם, ועיכב את שידור התוכנית. חברי כנסת ימנים כמו איילת שקד זעמו בעקבות הפרומו והתבטאו על כך בתקשורת.

   

  אסף בייזר, מיוצרי הסדרה, אמר ל-ynet בעבר כי אי שידורה של "היהודים באים", בנוגע מתוך "שיקולים פוליטיים שסותמים פיות. מהרגע שהתוכנית הגיעה למוסדות פוליטיים - אנחנו נעלמנו". אלא שיוצריה לא שתקו ושידרו פרקים ממנה במקומות פרטיים בתל אביב, זאת כדי להילחם למען שידורה.

   

  מאידך, "לאטמה" תוכנית המוגדרת, כאמור, כסאטירה ימנית, תחל את צילומיה בימים הקרובים, ותעלה לשידור מיד כש"היהודים באים" תרד מהאוויר. "לאטמה", שאותה יצרה קרוליין גליק, מביאה אל המסך הקטן את הסוגיות הבוערות במדינת ישראל ובעם היהודי.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  "היהודים באים". למרות ההתבטאויות נגדה - תעלה לשידור
  לאתר ההטבות
  מומלצים