שתף קטע נבחר

אחרי עשור: היכל נוקיה יקבל שם חדש

החוזה בין חברת הטלפונים הסלולאריים לחברת היכלי הספורט מסתיים בסוף 2014. החברה הודיעה על פרסום מכרז פומבי לקבלת זכות חסות ומיתוג חדשה להיכל הספורט ביד אליהו

לאחר עשר שנים בהן נשא היכל הספורט ביד אליהו את שמה של חברת הטלפונים הסלולרים "נוקיה", הודיעה היום חברת היכלי הספורט תל אביב-יפו בע"מ על פרסום מכרז פומבי לקבלת זכות חסות ומיתוג חדשה להיכל.

 

החברה, אשר תזכה במכרז ותחליף את "נוקיה", עימה מסתיים ההסכם ב-31 בדצמבר 2014, תהנה בין השאר מקריאת ההיכל על-שם מותג מסחרי שתציע, מקבלת אזורי פרסום בתוך ההיכל ומזכות לקיום אירועים בהיכל. המכרז עצמו יפורסם מחר. הגשת הצעות תתאפשר עד ה-20 בנובמבר 2014.

 

יקבל שם חדש. היכל נוקיה (צילום: עוז מועלם) (צילום: עוז מועלם)
יקבל שם חדש. היכל נוקיה(צילום: עוז מועלם)

 

יו"ר חברת היכלי הספורט, דני בירן אמר: "לאחר עשר שנים של שיתוף פעולה מוצלח וראשוני מסוגו בארץ עם נוקיה, אנו נפרדים כידידים ויוצאים לדרך חדשה. ערכו של ההיכל צמח בצורה משמעותית בשנים האחרונות עם שפע של אירועי ספורט, תרבות וכנסים המתקיימים במקום במהלך כל השנה. אין ספק שהעבודה הרבה שאנחנו כחברה ביחד עם עיריית תל אביב-יפו משקיעים בשדרוג ההיכל, החניונים ומערך התחבורה, מסייעים בשמירת המותג וחיזוקו.

 

"בזכות האטרקטיביות הפרסומית והמיתוגית של ההיכל, אנו מצפים שהתחרות על החסות תהיה בין החברות המובילות במשק, כשברור כי רק אחת מהן תוכל לזכות וליהנות מהחסות יוצאת הדופן שאנחנו מציעים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים