שתף קטע נבחר

אם הזמר: "בנות רודפות אחריו, תפרו לו תיק"

יממה לאחר שנעצר הזמר, יוצא "כוכב נולד", נעצר גם אביו בחשד שניצל את מצבה של הצעירה כדי שתקיים גם איתו יחסי מין. גרושתו: "אני לא מאמינה שהם עשו את זה". בקרוב ייפגשו הבן והאב לעימות בחדר החקירות

"אני יודעת מי הבן שלי וכל זה שקר אחד גדול", מתעקשת אמו של הזמר, פליט התוכנית "כוכב נולד", שנעצר בחשד למעורבות באונס צעירה. במשטרה חושדים כי הוא הביא אותה לביתו וקיים עמה יחסי מין בהסכמה, אולם אביו, שהגיע מאוחר יותר, ניצל את חולשתה של הנערה ושידל אותה לבוא איתו לחדר הסמוך כדי שתשכב גם איתו. לפי החשד, הוא אף ניסה לצרף חבר נוסף לאירוע.

 

מי שמיהרה להתייצב לצדם היא אמו של הזמר, שהתגרשה מאביו לפני כמה שנים. היא טענה אתמול (יום ב') כי "מאז שהבן שלי התפרסם הרבה בנות רדפו אחריו, ישבו לי ליד הדלת ובכו שהן רק רוצות שהוא ידבר איתן. הוא אדם צנוע וכל הנושא הזה הזוי. אבא שלו אדם מכבד ולא נראה לי שהוא ינצל את הצעירה. הוא לא במקום הזה ואני לא מאמינה שהוא ינצל את הבן שלו. הפילו עליהם תיק".

 

על פי העדויות שבידי החוקרים עולה כי הצעירה ניהלה שיחות בפייסבוק עם הזמר, והשניים קבעו להיפגש בביתו, שם קיימו יחסי מין בהסכמה. אלא שאז, כך חושדים במשטרה, הזמר שכנע אותה לשכב עם בן דודו, שהוא גם שותפו לדירה, ולאחר שהשניים סיימו לקיים איתה יחסי מין הגיע אביו של הזמר וביקש גם הוא "ליהנות". הוא לקח את הצעירה לחדר סמוך, ושם, במשך זמן רב, קיים עמה יחסי מין. אם לא די בכך, השוטרים חושדים שהוא גם התקשר לחבר ושאל אותו אם הוא רוצה לקיים איתה יחסי מין והציע לצעירה כסף בתמורה לכך. אחרי שזה לא יצא אל הפועל, האב לקח את הצעירה לביתה של אחותה.

 

אתמול קיימה המשטרה עימות בין המתלוננת לבין הזמר וחברו, החשוד באונס. בהמשך מתוכנן גם עימות בינה לבין אביו של הזמר, החשוד גם הוא

באונס. "הוא שאל אותי אם אני רוצה שהחבר שלו יצטרף ואמרתי שלא", סיפרה אתמול הצעירה בערוץ 2. "ואחר כך, כשהוא המשיך לקלל אותי ומשך לי בשערות, אז כבר הבנתי שאני אעשה כל דבר רק כאילו לצאת משם. אני מאמינה שהוא ישלם את מה שמגיע לו, ומגיע לו לשלם ביוקר".

 

אתמול פורסמה גם התכתבות מפלילה לכאורה בפייסבוק בין הצעירה לזמר, שהתרחשה לאחר המקרה. היא כתבה לו: "אל תשתף עם זה פעולה, אני מתחננת", והוסיפה: "למה השארת אותי איתו? זה ברור שזה בכוונה, שאתה חלק מזה, אני לא מטומטמת". הזמר ענה לה: "קודם כול שאלתי אותך אם זה בסדר. אמרת שכן. דבר שני - מה שהיה מעבר זה החלטה שלך". המתלוננת גם כתבה: "תקשיב, אתה באמת לא יודע מה אבא שלך עושה?"

 

בניגוד לבקשת עורכת דינו של האב, מירי פרידמן, השופט ירון גת החליט להאריך את מעצרו, ובהחלטתו כתב: "לאחר שמיעת טיעוני הצדדים ועיון בתיק החקירה, אני מוצא כי קיימת תשתית ראייתית המבססת חשד סביר נגד החשוד בגין העבירות שבביצוען הוחשד וכי מתקיימת עילה למעצרו". עו"ד מירי פרידמן, המייצגת את האב והבן מטעם משרדו של שרון נהרי, אמרה אתמול: "מדובר בגרסה נגד גרסה ותוך כמה ימים האמת תצא לאור".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
הזמר החשוד
צילום: מוטי קמחי
מומלצים