שתף קטע נבחר

י-ם: פלסטיני בן 9 נעצר בחשד שיידה אבנים

המשטרה ממשיכה להתמודד בימים האחרונים עם ילדים מתחת לגיל האחריות הפלילית ממזרח י-ם. בני 9 ו-11 השליכו אבנים על משפחה יהודית ועל אמבולנס

פחות מיממה אחרי מעצרם של שישה ילדים פלסטינים בני 12 בחשד להשלכת אבנים ובקבוקי תבערה במזרח ירושלים, שוב נאלצת המשטרה להתמודד קטינים המעורבים בפעילות דומה. ילד פלסטיני בן 9 ממזרח ירושלים נעצר היום (ג') לאחר שיידה אבנים לעבר צוות מג"ב שליווה אמבולנס בשכונת א-טור. צוות מג"ב אחר שהבחין בו תפס אותו והוביל אותו לנקודת המשטרה לבירור זהותו ואימות פרטיו. הוריו הוזמנו לאסוף אותו והועבר דיווח לגורמי הרווחה.
 

אחד העצורים במזרח ירושלים ()
אחד העצורים במזרח ירושלים

במקרה נוסף אחר הצהריים הושלכה אבן לעבר מכונית של משפחה יהודית בשכונת סילואן. צוות לוחמי מג"ב תפסו את מיידה האבן, ילד בן 11 מהכפר.

באירוע לא היו נפגעים ולא נגרם נזק. גם במקרה הזה הועבר דיווח לגורמי רווחה, והילד נשלח לביתו עם הוריו שקיבלו עליו אחריות.

 

שני המקרים הללו מצטרפים לכמה אירועים שהתרחשו אמש ובהם נחשדו בני 14-12 בהשלכת בקבוקי תבערה ואבנים לעבר בתי יהודים, כלי רכב ישראליים וכוחות משטרה. בתמונות שעלו לרשת נראה אחד החשודים, בן 14, כשהוא עוטה מסיכה על פניו. במקרים אחרים הנערים זורקים אבנים כשהם רעולי פנים.

 

במשטרת מחוז ירושלים נאלצים להתמודד לאחרונה עם מספר רב של קטינים שלוקחים חלק באירועים חבלניים, חלקם מתחת לגיל האחריות הפלילית, מה שמקשה על המשטרה לעצור אותם ליותר מ-12 שעות. ברוב המקרים מעדיפים השופטים לא להיענות לבקשה להאריך את מעצרם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
תמונה של ילד ממזרח י-ם שהועלתה לאחרונה לרשת
מומלצים