שתף קטע נבחר

שייתמו שונאינו וייטעמו אורחינו: סימנים לחג שמח

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים גם בראש השנה, ואולי במיוחד. אם כבר סימנים, אז שיהיו בסטייל. אז שייתמו חטאינו (תמרים ממולאים על מצע פנקייק), שיסתלקו שונאינו (מאפינס סלק) ושייגזרו עלינו גזרות טובות (עוגות גזר), אמן. צפו

 

מי לא רוצה להיות לראש? ומי לא ילקק קצת דבש כסימן לשנה מתוקה? ראש השנה איז אין דה האוס, על שלל משמעויותיו הדתיות, המסורתיות והקולינריות. עכשיו נראה אתכם משלבים את כל זה ביחד. הרב גדליה ואפרת פטרזייל לוקחים את המשימה עד הקצה. התוצאה: "סימנים" לראש השנה שיעשו לכם מתוק בלב לאורך זמן.

 

<< הכל על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות. היכנסו  >>

 

זמני כניסת ויציאת השבת - ועוד על פרשת ניצבים - וילך

 

"'אמונה' זו מילת המפתח", הרב פטרזייל אומר. "סימן זה לא קסם. אנחנו בונים משהו, ורוצים שהיסודות יהיו איתנים וחזקים. בראש השנה אנו מאמינים שכפי שנפתח את השנה ביומה הראשון - כך גם תראה שאר השנה. אם אני מאמין במשהו, אני יוצר נבואה שמגשימה את עצמה, מה שמאפשר לשנה להתפתח בכיוון הרצוי לי. הסימן עוזר לי לבטא במילים את המשאלה; את החזון שלי לשנה הקרובה. זה משהו שעובד נכון במישור האישי, המשפחתי וכמובן שגם במישור הלאומי".

 

עוד סטיילינג יהודי:

 

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים גם בראש השנה, ואולי במיוחד בראש השנה. אם כבר סימנים, אז שיהיו בסטייל. ואם כבר שולחן

לארוחות חג המוניות, אז שישאירו את הסועדים פעורי פה. אפרת פטרזייל מומחית לשני העניינים הללו. אז שייתמו חטאינו (תמרים ממולאים על מצע פנקייק), שיסתלקו שונאינו (מאפינס סלק) ושייגזרו עלינו גזרות טובות (עוגות גזר), אמן. צפו.

 

הרב גדליה ואפרת פטרזייל מכינים אתכם לשבת, ועורכים לכם את שולחן השבת: הוא עם פרשת השבוע, היא עם תובנות משלה, וסטיילינג שעושה חשק להתיישב ליד השולחן ולא לקום. ynet ו"אורות - טלוויזיה יהודית", מביאים לכם טיפים לחיים מפרשת השבוע.

 

 (צילום: אורות) (צילום: אורות)
(צילום: אורות)

 (צילום: אורות) (צילום: אורות)
(צילום: אורות)

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורות
גדליה ואפרת פטרזייל
צילום: אורות
צילום: אורות
כוסות בסטייל
צילום: אורות
מומלצים