שתף קטע נבחר

תזרמו עם השינוי: הורוסקופ שנתי תשע"ה

שנה חדשה מתחילה ואיתה עולות ציפיות והתרגשות לקראת הבאות - רגע לפני שמתחילה תקופה חדשה, בואו לראות מה מספרים הכוכבים על השנה שלכם, באיזה ימים מומלץ להיזהר ומתי האהבה תידפק על דלתותיכם

מהו הכוח המאלץ את הירח לנוע סביב כדור הארץ ולהשפיע על הגאות והשפל? מהו הכוח הגורם לגופים על פני כדור הארץ ליפול מטה? כוח המשיכה מושפע ממסותיהם של הגופים השמימיים. כולנו, כמו מגנט קטן, מושפעים מגלגל התפתחותי שלם. לכל נקודת זמן יש השפעה שונה, אולם כל אדם משופע מן האנרגיה בדרך אחרת. ידיעה על התרחשות כוכבית עוזרת לנו להתכונן אליה ולתכנן מראש את מהלכינו, ממש כמו שנתכונן ליום גשום באופן שונה מיום שמשי. השנה הקרובה תהיה מסיבית במעברי הכוכבים, חשוב שנקפיד לתכנן זמנים, לשחרר דפוסים ישנים, להקפיד להיות אמיצים ונבונים ולזרום עם השינוי. שקיפות וחופש הן מילות המפתח.

 

מזל טלה

השנה, אם תדעו לנצלה נכון, תהיה שנת מקפצה למערכות היחסים בחייכם. היחסים נעים על ציר התפתחות והשנה ההתפתחות מגיעה לשיאה. צפו לשיעורים ולהתמודדות מאתגרת ועל הדרך תיהנו מדרמות וחוויות מסעירות.

 

השנה נפתחת עם ליקוי ירח במזל היורד שלכם ב-8.10.14 ועם היבטים שיוצרים מהפכים בגישה לתקשורת ומערכות יחסים. אתם פותחים את השנה עם שינויים בגזרת העבודה שלכם. אין ספק שזוהי שנה של טרנספורמציה גם לשותפויות שלכם. באופייכם, אתם נוטים לדבוק בגישה סוליסטית, אולם, העבודה תובעת מכם להסתדר עם אנשים ולהוביל לשותפויות של אינטרס הדדי ולא לטוטאליות שאתם מורגלים אליה. השנה תלמדו לשמור על האינטרסים שלכם ולהפוך שותפות לאידיליה מחודשת. ההמלצה היא לשמור על איפוק, לנצל הזדמנויות, להיות פחות טוטאליים ולייצר מעגלים רחבים ככל שניתן.

 

מאז שפלוטו נכנס למזל גדי ב-2008, אתם עוברים שנים של שינוי משמעותי בגזרת העבודה. החכמה היא לשחרר את הגישה הישנה ולנצל את העוצמה המתחדשת לגישה חדשה ועצמאית יותר. גישה אינטואיטיבית בהחלט יכולה לעזור.

 

זוגית: מעברה של ונוס באוקטובר לבית הזוגיות תטיב עם פנויים פנויות. מעברו של צדק לבית האהבות, עד אוגוסט 2016, הופך את גזרת האהבה למלאת אקשן ואדרנלין, רק שימו לב שאתם לא נהנים מדרמות מתוקשרות.

 

נסיגת ונוס, שליטת בית הזוגיות, ביולי 2015, עלולה לגרום לכם לחוות את שיא השיעור של מערכת היחסים בחייכם. שימו לב שאתם מבינים "למה התכוון המשורר" והיו נאמנים לעצמכם.

 

מרץ-אפריל ויוני וספטמבר - תיהנו מזמן רומנטי, מכל הבחינות.

 

קריירה וכספים: השנה אורנוס ופלוטו הם האחראים על גזרת העבודה שלכם. הצורך בשליטה גורם לכם לא פעם לפספס הזדמנויות, זכרו כי גורלכם בידיכם. אל תהססו לסמוך על עצמכם ולהניע את השינויים ללא פחד - את הדרך המאתגרת הזו של סולם ההתפתחות תעברו עד ל-2019 וככל שתמהרו לשחרר את השליטה ותעברו לעצמאות, כך הרווח יקדים להגיע. שבתאי שליט בית הקריירה שלכם עובר למזל קשת בדצמבר 2014, צפו להזדמנויות ללימודים ונסיעות לחו"ל בתחום הקריירה.

 

מזל שור

שוורים יקרים, השנה אתם מכוונים למעמד חדש, אולם הדרך הנכספת תובעת מכם להיות שקופים עם עצמכם ועם אנשים סביבכם. אל תנסו להיות מי שאתם לא, היו אמיצים להיות אתם ולהרגיש הכי נוח עם זה.

 

זו שנה של מעברי דירה ושדרוג התא המשפחתי. באוגוסט 2015 מעברו של יופיטר לבתולה משדרג את מעמדכם. אתם מחדשים את כרטיס הביקור שלכם וגאים להיות ה'אני' החדש שעמלתם עליו רבות. זוהי תקופה של הרחבת המשפחה וקבלת בשורות טובות בנוגע לילדים שלכם.

 

זוגיות ואהבה: כוכב שבתאי (לורד אוף דה קרמה) בבית הזוגיות, הופך את הגזרה הזו לשיעור מתמשך ומלמד אתכם לאט ובזהירות להפוך זוגיים ונאמנים כלפי עצמכם וכלפי בני הזוג . שבתאי יעזוב את גזרת הזוגיות סופית ביוני 2015 ויעזור לכם להפוך שוב קלילים, ליהנות מאהבה ופתיחות, ולהפסיק להיות כבדים, כי זה ממש לא מתאים לכם. ובינתיים קולולו – לרבים מכם יציעו נישואין ותתחתנו השנה.

 

בין יוני לספטמבר 2015 שבתאי ישוב לגזרתכם ויסיים תהליכים ביחסים שטרם הסתיימו. זוהי תקופה של סוכריות או אכזבות וזה כבר תלוי בכם. שימו לב שהעור והברכיים יטרידו אתכם, השגיחו.

 

זמן מעולה לזוגיות, מערכות יחסים והתחלות חדשות בעת מעברה של ונוס, שליטת המזל שלכם ואלת האהבה, למזלכם ב-18.3.15 ועד ה-12.6.15.

 

שימו לב לחודשים מאי, אוגוסט וספטמבר 2015, בהם אתם נתונים למשברי אמון במערכות היחסים ועלולים לסיים קשרים. יחד עם זאת, אתם בהחלט יכולים לתקן ולהחזיר אהבות ישנות או להתחיל חדשות.

 

קריירה וכספים: מבחינה כלכלית, שנת תשע"ה נראית מאוד מבטיחה. שותפויות פיננסיות יכולות להירקם. השותפים שלכם עלולים להיות תובעניים מידי, אז הקפידו על חופש הביטוי שלכם.

 

מומלץ לכם להשקיע ברכוש או נדל"ן, אולם אל תתפתו לקחת הלוואות גדולות מידי. השקיעו בפיקדונות והשקעות סולידיות שיניבו לכם פירות לאט ובטוח.

 

25 אוקטובר - 6 דצמבר 2015 זו תקופה נהדרת לפעילות עסקית או לשינוי גדול עבורכם בתחום העבודה. אתם יכולים להיות יותר אסרטיביים בתקופה זו ולצפות לתוצאות חיוביות.

 

מרץ עד יוני 2015 ויולי עד אוגוסט 2015 תקופות מומלצות לעסקים ופיננסים.

 

תקופות מאתגרת בין 16 בדצמבר ועד 10 לינואר 2015. נסו להימנע מעימותים.

 

טיפ: שימו לב שבעיות קטנות יכולות פתאום להפוך לבעיות גדולות גם בתחום הבריאותי וגם בתחום המשפחה והחברים, בעיקר אם אתם נגררים לדרמה מוקצנת.

 

מזל תאומים

תאומים יקרים, עד מרץ 2019 היבטים אורניים, אמורים להביא לכם ריבוי מערכות יחסים חדשות וחיוביות. נפטון, לעומת זאת, עם היבטים מרובעים לשמש שלכם במשך 9 שנים הבאות, עלול להוביל להונאות ואי הבנות. מומלץ לשמור על גבולות ברורים ולא למהר להיסחף אחרי כל הצעה חברותית.

 

שנת תשע"ה היא שנה עם הזדמנויות לימודיות, תקשורת, פרסום ונסיעות סביב העולם, אז כדאי שתכוונו להתפתחות, שתתרום לכם ולא תבזבז את זמנכם.

 

זוגיות: זוהי בהחלט שנה מלאת אקשן בכל הקשור לזוגיות ומערכות יחסים. לא בטוח שתצליחו לשמור על נאמנות כמו שאתם מצפים או מצופה מכם. חשוב שתחפשו את הכדאיות בכל מערכת יחסים ותהיו ממוקדים.

 

יופיטר, שליט המזל שלכם, נמצא במיקום פלנטרי פלרטטני, אתם הופכים סוג של מגנט טבעי. לפנויים שבינכם זה תענוג ולאלו מבינכם שנמצאים בזוגיות, כדאי שתתאמו ציפיות עם בני הזוג.

 

אוקטובר ודצמבר 2014 ותחילת חודש אפריל 15 אתם בשיא האקשן הזוגי ונהנים ממחמאות והכרויות.

 

מאי-יולי 2015, עם כניסת וונוס הזוגית למזל תאומים ב-12.4.2015 אתם נהנים מרומנטיקה, הכרויות והתפתחות חיובית במערכות היחסים.

 

כניסת שבתאי (לורד אוף דה קארמה) למזל קשת בדצמבר 2014, המזל היורד שלכם, בית הזוגיות, יגרום לכם להתיישר עם עצמכם ולהרגיש שחוויתם הכל והגיע הזמן להתמסד, להיות שקולים ואף נאמנים. אולם, הקונפליקט, בין אהבת הפרפר שבכם ובין הרצון לגייס יציבות, ינהל אתכם בשנה הקרובה, במיוחד בינואר-פברואר 2015.

 

ההמלצה היא לא לנסות להשתנות, אלא להיות מי שאתם מול בן הזוג, כדי לא לטפח ציפיות מיותרות ולפתוח פערים. שימו לב גם לנסיגתו של שבתאי. בין התאריכים מרץ ועד אוגוסט 2015 אתם עוברים מבחנים במערכות היחסים והשותפויות וצריכים לקבל החלטות אמיצות.

 

עבודה וכסף: תחום העבודה שלכם זוכה לחוסר וודאות השנה. אולם, זו הזדמנות לנצל זמן זה ולעבוד על הצד היצירתי שלכם. כיוון חדש בקריירה שלכם בהחלט אופציונלי, רק נסו לא להתפזר יתר על המידה ולשנות את דעתכם בכל שעה.

 

נסיגת מרקורי באוקטובר 2014 מובילה אתכם לשינוי בדרך התפיסה הכלכלית שלכם וזו מכיוון שהגיעה השעה לעשות חשבון ולא להניח אותו בצד. בסוף אוקטובר אתם מתייצבים ובנובמבר יחול שיפור משמעותי גם בתחום הכלכלי. חשוב שתשמרו על סדר בניירת והקפידו לקרוא את האותיות הקטנות בהסכמים, במיוחד עם מדובר בשותפויות. לא בטוח שהשותפים נאמנים כמו שאתם חושבים.

 

חודש דצמבר 2014 יוביל אתכם לסכסוכים ואולי אף לדרמות בתחום העבודה. מרץ ירגש עם התחלות חדשות. יוני הוא חודש של גילויים מסעירים והתקדמות איטית וביולי תיהנו מהישגים משמעותיים - פיננסיים וכלכליים.

 

אל תפזרו את האנרגיות שלכם לכיוונים רבים ושונים מידי. הקפידו לשמור על אמון ויושר עם האנשים שאתם עובדים איתם, למלא את המשימות בצורה יעילה ולדרוש את הכסף שמגיע לכם.

 

השנה יהיו לכם הרבה רעיונות חדשים, כמה מהם פוטנציאליים להצלחה גדולה, אולם חשוב לזכור לתאם בין הצד התאורטי לצד המעשי, כי השלב בו אתם הופכים מעשיים גורם לכם להתפזר ולצאת מהמיקוד.

 

זוהי שנת יצירה, מחקר, רוחניות והתפתחות לימודית. אל תפחדו להתחיל משהו חדש - אפילו עסק משלכם אולם, לצד הכלכלי יקח זמן וכדאי שתהיו מספיק נכונים לבנות את עצמכם לאט ובטוח. הרווחים עשויים להגיע במחצית השנייה של השנה.

 

מזל סרטן

סרטנים יקרים, תפקידכם להניע את גלגלי העולם והשנה אתם עדיין תחת השפעתו של הסקוור הפלוטוני-מהפכני, שיוצר בחייכם מעגלי הרס ובניה ומשפיע עליכם בעיקר בתחום העבודה והמשפחתיות.

 

רבים מכם יעברו מקום מגורים או יעברו שיפוצים. שימו לב לזמנים בהם הזווית תהיה מדויקת, בדצמבר 2014 ומרץ 2015. שינויים ותהפוכות יובילו אתכם, בסופו של דבר, לשנות את תפיסת החיים ולהיות עצמאים ולא תלויים. חשוב להקפיד לעבור תהליך של התפתחות ומודעות וללמוד מטעויות, כי ההשפעה תסתיים רק ב-2019.

 

אם תנצלו נכון את השנה היא תהווה קרש קפיצה למוניטין וליוקרה שלכם. את עובדים על תדמיתכם והתפתחותכם, לכן, אל תושפעו יתר על המידה מהסביבה, שמידי פעם משבשת לכם את השגרה. בסופו של דבר, שם המשחק הוא להישאר במסגרת אולם להרגיש חופשיים.

 

באוקטובר 2014, ליקויים ונסיגת מרקורי ואתם חווים טלטלות בכספים ובמשאבים. בדצמבר תילחמו על שמכם הטוב, תמצאו שנשמות טובות ממהרות לרכל עליכם ולכם יש פריחה בעור.

 

נסיגת מרקורי בפברואר תשפיע על מצבכם הכלכלי. חשוב להקפיד על חישובים נכונים ולא למהר לפזרנות. מרץ עם ליקויים המשפיעים לטובה על התחלות חדשות, שותפות וגם על מצבכם הכלכלי. יוני משאיר אתכם בפוקוס אולם אתם עובדים קשה ומרגישים רצוצים וביולי שוב תגיעו לנחלה ולהקלה משמעותית בכספים.

 

נפטון, עם היבטים חיוביים לשמש, מצביע על התפתחויות חיוביות באהבה, רומנטיקה והתחלות חדשות.

 

עבודה וכסף: בשנה זו, תוכלו לבנות מומנטום ולהזניק עצמכם מחדש לעצמאות. המפתח להצלחה יהיה בקשרים שממשיכים להתפתח. אולם הקפידו לא למהר לשבור את הכלים בכל דרמה שנוצרת. ככל שתשמרו על יחסים יותר אינטרסנטיים ופחות טוטאליים כך תצליחו ותתעצמו. השמים הם הגבול.

 

הגדירו לעצמכם יעדים ברורים, עם גמישות, כי פלוטו יזמן לכם הפתעות באמצע הדרך אליך. שימו לב בחודשים פברואר-מרץ 2015 ובחודשים יוני-יולי 2015 צפויים שינויים מרחיקי לכת ואולי אף דרמות גדולות, סיומות והתחלות חדשות.

 

יופיטר בבית הכספים, ידאג להכניס לכם כסף ולגרום לכם להרגיש את האופטימיות באוויר. אבל, שימו לב שאתם לא פזרנים, בעיקר מאפריל 2015 עד ספטמבר 2015.

 

בחודשים דצמבר 2014 ועד אפריל 2015 אל תמהרו להשקיע ולהוציא כספים.

 

זוגיות: השנה אתם נהנים מאהבה וחיזורים. קונפליקט, בין רצון למיסוד ובין רצון לחופש, ילווה אתכם כל השנה. שבתאי, שליט בית הזוגיות, במזל עקרב עד ספטמבר 2015. התחלות חדשות ואולי אף חתונה. כמו בחיים, כך באהבה - הקפידו להיות נאמנים לעצמכם ולחופש שלכם ושמרו על עצמכם בתוך המסגרת.

כוכבית ונוס, אלת האהבה, בבית הזוגיות בדצמבר 2014 אתם נראים במיטבכם וממגנטים אהבות.

 

שימו לב באפריל-מאי 2015 מהפכים, אתגרים ביחסים או סיום בלתי צפוי.

 

מזל אריה

אריות יקרים, שנת תשע"ה מלווה אתכם עם נוכחותו של יופיטר כוכב השפע והמזל שנכנס למזל אריה ביולי 2014 ויישאר שם עד אוגוסט 2015. זו תקופה של תהילה עבורכם, אולם שימו לב שאתם לא מפריזים עם האגו. שמרו על היוקרה ונצלו תקופה זו להאדרת שמכם, פרסום, יחסי ציבור ואהבה שאיננה טוטאלית.

 

כוכב שבתאי (לורד אוף דה קרמה) בהיבט מאתגר לשמש שלכם, יכול להוביל אתכם לנקודות קריטיות בקריירה שלכם. אין ספק שהשנה לא תרצו להישאר איפה שלא טוב לכם ולכן תחוו סיום ופרידות, רק זכרו שהדרך קצרה לדרמה תקשורתית גדולה, אז שמרו על איפוק ודיסקרטיות עם צריך.

 

זוגיות: כוכב יופיטר בגזרתכם עד אוגוסט 2015. האדרנלין בשיאו ואתם מוצאים עצמכם במרכז, נהנים מחיזורים וכיבושים. אולם, שימו לב שאתם לא רוקדים על חתונות רבות מידי כיוון שיופיטר יהפוך לשר המשפטים ועלול לגרום לכם למצבים לא נעימים.

 

שבתאי יגיע לביקור משמעותי של כשלוש שנים, במעברו למזל קשת, בית הזוגיות והמימוש העצמי, בדצמבר הקרוב. הוא ישנה את חייכם מקצה לקצה ויהפוך אתכם רציניים יותר ואולי אף יפתח רצון למיסוד הקשרים.

 

זמנים טובים למערכות יחסים והתחלות חדשות: בינואר, כשוונוס תגיע לביקור במזל דלי, המזל היורד, בבית זוגיות. תגיעו לתקופת שיא במערכות היחסים והאהבות שלכם. מרץ 2015, כשהליקויים באוויר, תקופה להתחלות חדשות ומפתיעות.

 

זמנים מאתגרים במערכות יחסים: 8 לדצמבר 2014 עד 10 למרץ 2015 (נסיגת יופיטר).

 

עבודה וקריירה: הזדמנויות חדשות, מרגשות ואנשי קשר חדשים נכנסים לחייכם. אתם יצירתיים באופן טבעי, אולם השנה אתם מבריקים וקוצרים מחמאות והתלהבות ללא מאמץ מיותר. חיי העבודה שלכם מלאים בפרויקטים מרגשים והתפתחויות חדשות. תרגישו הרבה יותר אופטימיים לגבי העתיד. צדק ושבתאי יעבדו בשבילכם בדצמבר 2014 ובין אפריל עד אוגוסט 2015.

 

רבים מכם עבדו קשה בשנתיים האחרונות, פלוטו בבית העבודה, יוצר מהפכים, אתגרים ואולי קשיים. שנת תשע"ה הולכת להשתנות לטובה. הקפידו להשתמש באינטואיציה ולא לקפוץ על כל הזדמנות. זכרו לשמור על מיקוד מטרה ולא להתפזר יתר על המידה.

 

שיא בתקשורת ויחסי ציבור: עם כניסתו מרקורי למזל אריה ב-23.7 ועד סוף אוגוסט, יזמן לכם גם קידום ופרסום.

 

מזל בתולה

בתולות יקרות, השנה השמש שולחת היבטים לפלוטו ומעוררת אתכם להנהיג בחייכם אורח חיים שונה ובריא. מיקומו של שבתאי מעודד אתכם להשלים פרויקטים גדולים. נפטון, ממוקם במזל היורד שלכם בבית הזוגיות, לעוד 11 שנים, מעודד יצירתיות והשראה, אולם גם חוסר ודאות ופיתולים בדרך להצלחה ולאושר הנכסף.

מעבר שבתאי, בין דצמבר 2014 לינואר 2015 למזל קשת ולבית המשפחה למשך כ-3 שנים, מרמז על אירועים משפחתיים דרמטיים, כמו עזיבת אחד הילדים, שינוי מגורים לסביבה אחרת ובכלל סיום פרק אחד והתחלה במקום אחר.

 

בריאות היא מרכז חייכם השנה. תזונה ודיאטה, תהליכים נפשיים, מודעות רוחנית ולמידה התפתחותית. בעיות כרוניות מובילות אתכם להתעמת עם הכאב ולהבין מה שורש הבעיה, אל תנסו להתחמק מלהתמודד.

 

סקירת מעברים: בינואר 2015 זמן לשינוי מגורים. פברואר 2015 שמחות במשפחה. מרץ 2015 אתם מוצאים עצמם במרכז מערכות יחסים סבוכות בעיקר במשפחה, נסו להימנע מדרמות מיותרות. החוכמה היא לשחרר כל אחד לדרכו ולא להתעקש לפתור את כל הבעיות. אפריל-מאי 2015 אתם בנסיעות ויוצרים קשרים חדשים ומפרים. ביוני 2015, אם דאגתם בעניין מערכות היחסים המשפחתיות, זה הזמן לחגוג ולחדש קשרים בלי יותר מידי הסברים.

 

זוגיות: כוכב נפטון במזל היורד שלכם, מזמן לכם שנה רומנטית עם נטייה להתאהבות. לפנויים שבינכם הזדמנויות רבות, אולם שימו לב שאתם לא ממהרים להתמסר.

 

מעברים: ונוס אלת האהבה, נמצאת בגזרתכם עד סוף חודש ספטמבר, כדאי שתנצלו זמן זה להשקיע במערכות יחסים, בילויים וקשרים חדשים. באוקטובר ובמהלך נובמבר יתכנו היכרויות חדשות והפתעות. פברואר-מרץ ותחילת אפריל 2015 רגשות יגרמו לכם לצאת בהצהרות ואולי לקבל החלטות גדולות, של מיסוד ומעבר למגורים משותפים. מאי הוא חודש טוב להתאהבות. 25.7-8.9 ונוס בנסיגתה השנתית, יחסים בלתי יציבים עלולים להסתיים. באפריל 2015 עונת הליקויים, סודות נכספים ודרמות גדולות. באוגוסט 2015 יופיטר, כוכב המזל, יעבור לגזרתכם, יפעיל את מטה הקסמים שלכם ויוציא אתכם מאחורי הקלעים לקדמת הבמה.

 

עבודה וכסף: זו תהיה שנת עבודה קשה, השקעות ובעיקר השראה, מעבר לכל דימיון. שימו לב, לא להיקלע לסיטואציות לא נעימות וחוסר אימון בין אנשים – ודאו שיש לכם הסכם ברור וכתוב ובמידת הצורך השתמשו בעורך דין כדי לבדוק ולהבטיח שאתם מוגנים באופן מלא.

 

מעברים: נסיגת מרקורי, כבר באוקטובר, דורשת מכם קפדנות בהסכמים. עיכובים ותקלות עלולים להתרחש. שימו לב לאותיות הקטנות ואל תמהרו להשקעות.

חודש ינואר- 2015 יתאים לשיתוף פעולה מסוג שונה. נסיגת מרקורי בפברואר 2015 תשפיע על ריבוי תקלות בעבודה אך כבר מה-18.2 החיים ישובו למסלולם.

במרץ, אפריל ומאי 2015 תהייה קפיצת מדרגה בקריירה, עם צורך לעבודה מאחורי הקלעים, עד סוף יוני 2015. פריצת הדרך תגיע עם מעברו של יופיטר, כוכב השפע, באוגוסט 2015, למזל בתולה - פרויקטים חדשים ייכנסו לחייכם הזדמנויות בארץ ובחו"ל. היכולות הארגוניות שלכם תהיה חשובה ואולי אף תנצלו יכולת זו ליוזמות חדשות.

 

היו זהירים במסחר והשקעות ואל תתנו לאחרים להסיט אתכם מהמטרות. התמקדו במציאת דרכים משלכם להשקיע ולהאמין בעצמכם, כל הדרכים מובילות לעצמאות ושיתופי פעולה בצוותים גדולים.

  

מזל מאזניים

מאזניים יקרים, עבורכם זוהי שנה משמעותית ביותר, שכן היא נפתחת עם סדרת ליקויים במזלכם ובמזל היורד שלכם. אלו משפיעים בעיקר על עצמאות מול שותפות ועל מערכות יחסים מול פרידות. המון שינויים שמאתגרים אתכם ללכת אחרי אידיאלים החשובים. הירח והשמש טורפים את הקלפים מחדש ומובילים אתכם לעצמאות ולשחרור ישן. אתם עדיין תחת השפעה קרדינלית מהפכנית של אורנוס ופלוטו במהלך 2015-2014. כוכבים אלו משנים אתכם מן היסוד וגורמים לכם להפעיל את החיים ולא רק להיות מופעלים או תלותיים.

 

זמנים מאתגרים במיוחד: כשהזווית של אורנוס פלוטו תהייה מדויקת, בדצמבר 2014 ומרץ 2015 או אז מתחוללות בחייכם מהפכות. חשוב להקפיד לעבור תהליך של התפתחות ומודעות כי ההשפעה של הפלנטות תסתיים רק ב-2019.

 

חשבתם לעבור דירה, לשבור קירות או לשנות מקום מגורים? נוכחות פלוטו מגבירה את הצורך בחיפוש בית חדש ואולי אף סביבת מגורים. משפחה הופכת להיות מרכז הווייתכם, החוכמה היא לשנות אורחות חיים ולא לדבוק בדפוסים ישנים. אתם המאסטרים של שינוי וקדמה, נהגו בדרך שתוביל ותשמש דוגמא לאחרים, במיוחד השנה.

 

התקשורת היא במת המשחק שלכם השנה, אל תהססו לפופולריות והזדמנויות מגוונות בנושא היכרויות כשאתם במרכז, מושכים תשומת לב ואחראים על הדרמה במיטבה.

 

זוגיות: השנה נפתחת עם מרקורי בנסיגתו שיגרום לסיום מערכות יחסים או לתיקונים ועימותים כשהשיא ב-13.10. דצמבר 2014 מוצלח להיכרויות ולהתאהבויות מפתיעות. השפעת הליקויים בפברואר-מרץ 2015 לא ייטיבו עם יחסים בלתי יציבים. מאי- אפריל וגם יוני 2015 תקשורת, נסיעות, רשתות חברתיות, לימודים והכרויות מפתיעות. נסיגת וונוס, שאחראית על מערכות יחסים מה-25.7.15 עד סוף אוגוסט, תגרום לכם להתפכח בכל הקשור לשותפות וזוגיות. לסיום, בספטמבר 2015 אתם נהנים מזמן של אהבהבים.

 

עבודה וכסף: אתם עוברים שינויים מהפכניים גם בעבודה, הביטחון הוא שאין ביטחון, שמרו על ספונטניות ואל תחפשו את הקל והפשוט, ככל שתכוונו רחוק כך תוכלו לגלות כמה רחוק תוכלו להגיע. סביר מאוד להניח שתוכל גם לשנות את כיוון הקריירה שלכם, רבים מכם כבר מרגישים חסרי מנוחה ומוכנים לשינויים מריקי לכת, כדאי להתחבר לתעוזה, להאמין בעצמכם ולזכור שאתם מובילים דרך.

 

כניסתו של שבתאי למזל קשת בדצמבר הקרוב למשך כשלוש שנים, תשחרר אתכם מתחושת הלחצים הפיננסיים שחוויתם בשנתיים האחרונות. אם כי הוא יחזור למספר חודשים בסוף השנה כדי להעביר את הספרים שלכם ביקורת ואיכות, את ההקלה תרגישו בתחילת השנה החדשה. שימו לב לכספים בתקופת נסיגת ונוס והיו שקולים ביולי ועד סוף אוגוסט.

 

מיקומו של שבתאי (לורד אוף דה קרמה) התקשורת, משמעותי בכל הנוגע להתפתחותכם דרך לימודים, תהפכו למורים ומנטורים, השקיעו בעצמאות שקשורה ליחסים בינלאומיים, שפות זרות ותקשורת בינלאומית.

 

מזל עקרב

עקרבים יקרים, בדצמבר כוכב שבתאי, לורד אוף דה קרמה, מסיים את שלוש השנים המשמעותיות בחייכם, המלוות בדרמות ובשיעורים לא פשוטים במערכות יחסים. החוכמה היא לשחרר שליטה וכוחנות ולהתחבר לדרך של פתיחות ושקיפות.

 

מעברו של צדק באוגוסט הבא למזל בתולה וכוכב שבתאי לקשת, מצביעים על תהליכים של השגיות והצלחות לצד שיעורים של התפתחות. חשוב שתזכרו לשמור על גבולות ברורים, נאמנות ויושרה.

 

ודאו שאתם שומרים על איזון בין עבודה, בית, פעילות גופנית והתפתחות רוחנית. שם המשחק הוא להיות פרודוקטיביים ופחות טוטאליים ולחצנים.

 

בדצמבר 2014 מאדים במזל דלי ילחץ על כפתור השינויים, או אז תרגישו שאתם לא יכולים יותר לדגור על השמרים ותחליטו לבצע שינויים מהפכניים ואולי אפילו להתחתן ולהציע נישואין, אולם שימו לב שאימפולסיביות זו עלולה לייצר ניתוקים.

 

שינויים ייתכנו גם בתא המשפחתי, מעבר מקום או מגורים, שיפוץ. אך גם ייתכנו מצבים של פרידה ועזיבת בית של בן משפחה שעשוי להשפיע על מתחים ודאגה. עם זאת, ייתכנו נסיעות או עזיבות הבית והסביבה לרגל פרויקטים בעבודה הממוקמים רחוק.

 

זוגיות: בני מזל עקרב עוברים תהליכים משמעותיים בשנים האחרונות ומוכנים יותר מתמיד לקראת קשר רציני. אולם דרך אל המלך רצופה בכוונות טובות והמון תלאות. הבשורות הטובות - כוכב נפטון שמשפיע על בית הרומנים של מזל עקרב יקפיד להשאיר את העקרבים בגאות ותחושת התאהבות תמידית, אז אל תפחדו שירד לכם, מקסימום תמצאו את עצמכם אוהבים בעוצמות שלא הכרתם. ספטמבר ונובמבר 2014 יהיו חודשים טובים להיכרויות משמעותיות, או לחיזוק קשרים. פברואר, מרץ ואפריל ובתקופת הליקויים, תקופה מוצלחת להיכרויות ולבניית מערכת יחסים. מאי ויולי 2015 עלולים להשפיע על סיום מערכות יחסים בלתי יציבות.

 

קריירה: בנובמבר הקרוב ובין החודשים יוני-אוגוסט 2015 אתם עשויים להרגיש שוב טלטלות בתחום הקריירה, החוכמה היא לשמור על קור רוח ולהיות מדויקים ולא להתפזר להמון חלקים. אל תערבו שמחה בשמחה, כשאתם בעבודה תקפידו להיות נאמנים. באפריל 2015 זה הזמן לקצור פירות ולשדרג את מעמדכם הכלכלי והפיננסי. ספטמבר 2015 עם כניסת מאדים למזל אריה, אתם נוטים לבלבול והססנות, כדאי להתייעץ כדי להגיע להחלטות. השתדלו לא להיכנס לחובות.

חלק מכם יקבלו ההזדמנות לעלות לעמדה של יוקרה וסמכות במקום העבודה, ההצלחה שלכם תלויה בהתמדה, המסירות וגם עבודה קשה.

 

מזל קשת

קשתים יקרים, אתם נמצאים תחת היבטים משמעותיים של אורנוס עד 2018 שמחברים אתכם לקדמה התפתחות ויציאה מהארון. כשיופיטר נכנס למזל האריה במהלך 2014 הצלחה גדולה והכרה בתחום שלכם לא תרחק להגיע. זוהי שנה רצופה בהזדמנויות של נסיעות, אופציות לשינוי חיים ומקום מגורים העשוי לחבור גם לחו"ל. זוהי שנה עם הזדמנות להתפתחות, התרחבות והכשרה מקצועית או אף קבלת תואר.

 

נפטון בשנה ה-3 של המעבר במזל דגים, ואתם רוחניים מתמיד, אולם עשויים לשים פחות תשומת לב לפרטים, אי הבנות בקריירה ומערכות יחסים מתסכלות אתכם. האמון יהיה נושא חשוב עכשיו, ואתם חייבים להיות זהירים וקפדנים, כי אם תפריזו בהערכה ותגזימו בהתלהבותכם, אחרים עשויים להיות מאוכזבים. נסו להימנע מעימותים בזמן נסיגת מרקורי הקרובה בין ה- 4 לאוקטובר עד 26 לאוקטובר.

 

בין חודשים ינואר-פברואר 2015 תקופה לחוצה בנושאים משפחתיים וסביב החלטות של מגורים ומעברים. אם החלטתם לרכוש בית או לשפץ חודש מאי ויולי יטיב עם התחלות חדשות.

 

כסף ועבודה: העבודה שלכם במגמת עליה, ישנן הזדמנויות רבות לקידום הקריירה שלכם ורווחים פיננסיים שאתם ממהרים לבזבז. אם אתם מורים או מורות של אחרים אנשים יכבדו אתכם מאוד השנה. כולם רוצים ללמוד ממכם ולהיות חלק מההתלהבות והאופטימיות שאתם מייצרים.

 

סטרטאפ - יש לכם יכולת מצוינת לחוש את העתיד, יש לכם אינטואיציה מדהימה לטרנד הבא, וידע איך להשתמש במיומנויות שלכם כדי להרוויח ממגמה של טכנולוגיה.

 

יום ההולדת מזמן לכם את ביקורו של שבתאי, לורד אוף דה קרמה, במזל קשת. עתידכם המקצועי יגרום לכם להיות רציניים ומשקיענים.

 

מעברו של יופיטר, שליט המפה שלכם, למזל אריה, ירחיב את ההזדמנויות ואת הרצון לגדול, אולם שימו לב שאתם לא מפריזים ומגזימים, במיוחד בזמן נסיגת יופיטר בין חודשים דצמבר לאפריל 2015.

 

שבתאי יגיע למזל קשת ויגרום לכם לעשות סדר בכספים ובהתנהלות הפזרנית, תצטרכו לקחת מנהל חשבונות או ללמוד לחשב נכון.

 

זוגיות ומערכות יחסים: היכרויות חדשות עשויות להתרחש במקומות רחוקים, בנסיעות ובכל מקום שנחשב בעיניכם ללא שיגרתי. רשתות חברתיות, נסיעות לחו"ל לימודים או עם אנשים המתגוררים במיקום מרוחק מכם. כניסת מאדים למזל שלכם החודש, מגבירה את ההזדמנויות להיכרויות רומנטיות דרך שינויים, נסיעות. היכרויות מעניינות ייתכנו כבר מסוף ספטמבר 2014 ובמהלך אוקטובר.

 

יחסים מתערערים לכם בדרך כלל, כששליט בית הזוגיות מרקורי נמצא בנסיגה, ולכן אוקטובר הקרוב עלול לטלטל מערכות יחסים לא יציבות. עם זאת, מעברה של ונוס למזל קשת כבר מה-17.11 מבטיחה היכרויות לפנויים וביחסים קיימים ייתכן ותהיה עליית מדרגה. נסיגת יופיטר שליט המזל שלכם מה-8.12 וכניסתו של שבתאי למזל קשת במקביל כבר מסמל את השינויים התודעתיים שתתחילו לעבור בגלל שבתאי.

 

נסיגת יופיטר עד אפריל 2015 מבטיחה תהליך של חשבון נפש בכל הנוגע לזוגיות ובמקביל כניסת ונוס למזל תאומים לבית הזוגיות ועד תחילת יולי מבטיחה לפנויים שלא יהיה רגע דל וביחסים קיימים, צפויה עליית מדרגה, מאידך קשר בלתי יציב עלול להסתיים.

 

מזל גדי

כוכב פלוטו (כוכב הטרנספורמציה, שליט עקרב) הנמצא במזל גדי עד 2023, משפיע ומחזק מאוד את הסטטוס שלכם. חשוב שתקפידו לבנות את עצמכם בדרך ליוקרה הנכספת, כיוון שבדרך אל העושר, אתם נתקלים בלא מעט מהפכים. כוכב אורנוס בסקוור לפלוטו מאתגר אתכם לצאת מהמסגרת הקיימת ולשנות את אורחות החיים ואת התפיסה המיושנת.

 

שינויים פתאומיים של תכניות והצורך להיות סבלניים וגמישים עם התנאים החדשים מעבירים אתכם טרנספורמציה גם לנפש. מגוון רחב של תחומים בחיים שלכם ימשיכו להשתנות ואתם תתקשו ללכת עם הזרם. רק אל תתפסו בשאננות כי בדצמבר 2014 ומרץ 2015, תרגישו שוב שהאדמה שעליה אתם דורכים לא יציבה. חשוב להקפיד לעבור תהליך של התפתחות ומודעות כי ההשפעה העוצמתית תסתיים רק ב-2019. נוכחות פלוטו במזל גדי תשפיע לטווח ארוך ועד שנת 2017 היא תחולל שינויים רדיקליים בקריירה שלכם.

 

שבתאי ונפטון ממשיכים במסלולם ומעידים על הצלחה באמצעות היצירתיות והדמיון זוהי שנה שיופיטר עובר להיבט שמעדיף שותפויות חדשות, שינויים במשאבים ובנכסים על מנת להפוך את ההשפעה שלכם לחזקה יותר ולא רק באזור הנוחות אלא אל מחוץ לגבולות. שותפויות פיננסיות הן לא מילה גסה השנה עבורכם, רבים מכם התנגדו לפרטנרים, אם כי עכשיו, זה באמת יכול לעבוד לטובתכם. חשוב לציין שהתהליכים של השינוי הם עמוקים וכדאי שתשקלו כל מהלך בקפידה, ודאו שאתם בודקים את האנשים שאתם הולכים להיות מעורבים איתם מבחינה כלכלית לפני שאתם סומכים.

 

רכוש וכספים: זו תהיה שנה שיהיה לה קשר לנושאי רכוש ושינויים גדולים שאתם עוברים בחיים. אלה שיעברו פרידות ועזיבת מקום עבודה יצטרכו להגיע לפשרה בנושא כספים ונכסים (מיותר להתעקש לאורך שנים).

 

ביחסים יציבים העיסוק ברכוש יגדיל את ביטחונכם הכלכלי המשותף. גם שיפוצים או השקעות כאלו או אחרות בנדל"ן הם השקעות שכדאי לחשוב עליהם בכובד ראש. שימו לב לנסיגת מרקורי שמתחיל ב-4 באוקטובר במזל עקרב ומסתיימת ב-26 באוקטובר 2014 הימנעו בתקופה זו מהסכמים.

 

זוגיות: לפנויים עם סיומה של הנסיגה בסוף אוקטובר ונובמבר יתפתחו הזדמנויות להיכרות, חשוב שתקפידו להיות קלילים ותניחו לשמרנות מאחור. מאי-יוני-יולי בעייתיים ביחסים בלתי יציבים העלולים להגיע לדרך ללא מוצא, אל תתעקשו לשמר את הישן ולוותר על עצמכם במסגרת זוגית.

 

זמנים טובים למערכות יחסים: בתקופת ונוס במזל גדי כבר מה-11.12.2014 תרגישו במיטבכם ותיהנו מקשרים חדשים. מערכות יחסים יתחזקו מאמצע פברואר ומרץ. כניסתו של יופיטר למזל בתולה (מזל אדמה) יחזק את הרצון למיסוד, נסיעות משותפות.

 

מעבר מרקורי לגדי בדצמבר ימשיך לעצב את נושא העבודה ואת התהליכים המתפתחים בקריירה בין ינואר פברואר 2015 תוטרדו מדאגה כלכלית פיננסית אך כבר בין סוף פברואר. חודש אפריל יהיה נמרץ בהשפעות הליקויים, אל תתעקשו לשמור על שותפים, במאי תחוו ניתוקים.

 

עבודה וכסף: החיים שלכם הם לא כתמול שלשום. לאט ובהדרגה, אתם מפתחים את השינוי. כמו לידה מחדש, אתם במרכז ומסביבכם העבודה והקריירה שלכם. השנה אתם מתרוממים עם היסודות לשלב הבא של החיים, אל הפרק הבא בקריירה שלכם.

 

חשוב שתגדירו יעדים ברורים ולאחר מכן תעשו את מה שמזל גדי עושה הכי טוב: תחשבו באופן אסטרטגי, תעשו תוכניות ולאחר מכן תנקטו בצעדים לביצוע, שלב שלב ותראו שתרגישו יותר טוב.

 

רבים מכם עשויים לחוות שינוי בנתיב הקריירה ולא בהכרח מתוך בחירה, מתוך אילוצים והפתעות לא תמיד נעימים, שימו לב שאנשים לא תמיד רוצים בטובתכם ויהיה חשוב שתפתחו את האינטואיציה שלכם ותזהו את אותם מכשולים. סיומים אינם חייבים להיות עבורכם איומים. אל תתעקשו לשמור על שליטה וכוח בכל מחיר, שחררו את המתח הפנימי בדרך של ספורט, הליכה בים או נשימות.

 

הימנעו מלהיכנס לכל מה שקשור בנדל"ן במהלך נסיגת מרקורי באוקטובר 2014. הזמן הטוב ביותר שלכם לפעילות עסקית והזדמנויות עבודה חדשות הוא מ-17 בדצמבר ועד סוף ינואר 2015.

 

זמנים מאתגרים: מאפריל ועד יוני, נסו להימנע מלהיכנס לעימותים בשלב זה. מעבר מרקורי לגדי בדצמבר ימשיך להגדיר אתכם מחדש ולמקד את הרצונות שלכם והתקשורת הבין אישית. בין ינואר פברואר 2015 דאגה כלכלית פיננסית, זה יסתדר כשתשכילו להבין שהחיים הם גלגל וכבר בחודש אפריל תהיה עליה משמעותית.

 

מזל דלי

דליים יקרים, יופיטר במזל היורד שלכם, בית הזוגיות, מזמן לחייכם, מערכות יחסים מלהיבות והזדמנויות מפתיעות, אתם משנים את אורחות החיים והבילויים התובעניים ונהנים יותר מאנשים קרובים ובמקביל מתנדבים ופעילים חברתית עבור האידיאלים שחשובים לכם. מקום המגורים עובר שינויים-שיפוצים והשיא במעבר בית או שינוי מקום עבודה, סביב ינואר-פברואר 2015. אתם מחפשים אווירה אחרת ואולי מדובר בסביבה שונה המתאימה יותר לצרכים המתפתחים שלכם, קשה לכם לנשום את הישן ואתם זקוקים להתחדשות.

 

חודש פברואר, משמעותי במפת ההחלטות שלכם שכן אתם מפנים מקום בלבכם ומוכנים לעשות שינויים גדולים למרות הרצון לשמור על יציבות ובטחון. צפוי לכם שינוי חברתי. מעברו של שבתאי לקשת ישפיע על הנושא החברתי שלכם בשנים הקרובות.

 

משפחה והורים, הופכים להיות חלק נכבד מחייכם, אתם שם בשבילם, אולם כדאי שתשחררו תלות ותנו להם להיות עצמאים. הדאגה שלכם מיותרת. וביוני-יולי תזכו לשמחה ואולי נסיעות משפחתיות.

 

זוגיות: יופיטר בבית הזוגיות עד אוגוסט 2015 משנה את המשיכה שלכם, אתם זקוקים לאקשן אחר ולקרבה פחות אינטימית ויותר משוחררת. האהבה הופכת את חייכם לשמחה, אתם ממגנטים אנשים חדשים, נוסעים לחו"ל ומגלים עולם שאולי קצת הזנחתם.

 

תקופה טובה לזוגיות: חודשים נובמבר דצמבר עם כניסת מאדים למזל דלי. בפברואר 2015 ונוס אלת האהבה מגיעה לביקור במזל דלי תהיו פתוחים להיכרויות חדשות ואהבות מפתיעות. גם חודש מרץ מטיב ובחודש אפריל 2015 תקופת הליקויים, תהיה גאות שעשויה לסיים קשרים.

 

מעבר דירה משותף ומיסוד קשרים: יוני 2015 ואוגוסט-ספטמבר.

 

קריירה: יופיטר במסלולו המחודש משדרג את מעמדכם, אתם מתפתחים במקום העבודה ומחזקים את מעמדכם, התפתחות לקראת בנייה עצמית נוספת תגיע השנה, רק שאתם לא מרגישים אפילו לרגע אחד שאפשר לנוח מהלחימה. פלוטו הוא שליט בית הקריירה שלכם, הופך אתכם לטוטאליים בכל מה שאתם עושים ולעיתים אף מכניס אתכם לעימותים והתעקשות על עקרונות,

 

תקופה של נחת: אפריל 2015 וביולי תזכו לתוצאות מרשימות.

 

זמנים מאתגרים: נסיגת מרקורי במזל שלכם ב-21 בינואר עד ה-11 לפברואר 2015.

 

מזל דגים

דגים יקרים, כוכב נפטון בהשפעתו במזלכם גורם לכם להיות קוסמים של אהבה אולם של כסף קצת פחות. אתם טובים במערכות יחסים ובקשרים רבים, להוביל קהילה ולזכות באהבת הכלל. היכרויות רבות יתפתחו דרך מפגשים עם אנשים בעבודה ובמקומות שבהם תתפקדו על בסיס שגרה.

 

נושא הבריאות יעסיק אתכם וכוכב נפטון עשוי להשמין אתכם מנחת או מדאגות, רגישות יתר בכלי הדם ואלרגיות, יכריחו אתכם להקפיד תזונה, ספורט. יחסי שבתאי נפטון מחזקים את הפרסום, קידום, הכנסת אורחים, מקצועות הסיעוד, מקצועות טיפוליים, או כל סוג של עבודה רוחנית.

 

שבתאי מסיים את המסע של 3 השנים שלו בהיבט לשמש שלכם בסופו של 2014, כך שאתם עדיין יכולים ליהנות מההשפעה המרגיעה וארגון מחדש. שימו לב ובדקו את הצנרת בבית, כל נושא המים משמעותי מאוד בחייכם.

 

זוגיות: נפטון ישהה עוד 8 שנים במזל דגים והוא מחולל הדרמות, הרגשות והאהבות, כך שאלה מכם שטרם חוו אהבה עשויים לחוות אותה או לפגוש בה בחודשים מרץ-אפריל 2015 ובספטמבר 2015. יחסים וקשרים רומנטיים קיימים, עשויים להתמסד במהלך 2015.

 

נושאים משפחתיים יהיו רגישים בחודש הקרוב במיוחד עם נסיגת מרקורי שתתחיל ב-4 לאוקטובר. ייתכן ומישהו יזדקק לכם ותצטרכו להיות שם עבורו, אולי אפילו בן הזוג.

 

תקופה מאתגרת ביחסים: חודש אוקטובר 2014 פחות מוצלח ביחסים קיימים, נובמבר 2014 משפר את המצב. ונוס במזל דלי בינואר 2015 יחד עם נסיגת מרקורי בדלי לא יטיבו עם מערכות היחסים הרומנטיות והקשרים.

 

זמנים טובים לאהבה: מעבר צדק לבית הזוגיות מאוגוסט 2015 יחזק את מעמדכם הזוגי ותהפכו מחוזרים מתמיד.

 

קריירה: עם כניסתו של יופיטר למזל אריה ובית העבודה שלכם עד אוגוסט 2015 תזכו לפרסום יחסי ציבור והתחלות חדשות וכוכב שבתאי שעובר מדצמבר למזל קשת לבית הקריירה של בני המזל וישהה שם עד דצמבר 2017. עם מעבר מאדים למזל דגים בינואר 2015 תעברו שינוי מהותי בעבודה.

 

הדמיון והיצירתיות שלכם עוזרים לכם להפליג למחוזות ולהיות מבריקים בתחומים מסוימים זה יכול לשחק תפקיד חיובי מאוד בהצלחות שלכם בעבודה, במיוחד אם אתם נמצאים במצב שבו יצירתיות ודמיון הן מקור להערכה רבה. זה יכול גם לשחק תפקיד שלילי מאוד אם אתם לא מתמקדים בהיבטים הארציים של העבודה, שימו לב להסכמים והקפידו לדרוש את שמגיע לכם.

 

השנה היא שנת שדרוג הכספים, הקפידו להיות מחושבים ולעבוד לפי כללים ברורים: אפריל יהיה חודש עם הישגים כספיים אך צפויים, נובמבר 2014 הפן הפיננסי ישודרג.

 


פורסם לראשונה 23/09/2014 14:58

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ענבל מרמרי
שלי רום
צילום: ענבל מרמרי
צילום: shutterstock
צילום: shutterstock
מומלצים