שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  עובד הושעה מ"מיומנה" בעקבות טענות רקדניות על התנהגות מינית בלתי הולמת

  חברות במיומנה טוענות כי במהלך סיבוב הופעות בספרד, עובד הלהקה הטריד אותן והתנהג באופן לא ראוי. בלהקה אישרו שלא הוגשה תלונה במשטרה מכיוון שלא נדרשה פניה כזאת. בינתיים הוא הושעה מתפקידו לאחר בירור

  סערה בלהקת מיומנה: אחד העובדים בלהקה הושעה מעבודתו לאחר טענות על התנהגות מינית בלתי הולמת מצידו.

   

  רקדניות בלהקה חשפו בפני ynet את פרטי המקרה לטענתן - מהן עולות הטרדות לכאורה חוזרות ונשנות מצד העובד, במהלך סיבוב ההופעות של הלהקה בספרד לפני כמה חודשים. הן סיפרו על הערות בעלות אופי מיני שנגעו ללבוש ולמראה שלהן, התנהלות "פלרטטנית" מוגזמת, כפי שהן תיארו אותה.

   

  להקת מיומנה. למצולמים אין קשר לכתוב (צילום: גדי דגון) (צילום: גדי דגון)
  להקת מיומנה. למצולמים אין קשר לכתוב(צילום: גדי דגון)

   

  גורמים בלהקה אישרו שאכן ההנהלה החלה בטיפול פנימי בנושא, לעת עתה, ובמהלכו נערכה לרקדניות שיחה קבוצתית שבה התבקשו לספר האם הוטרדו וכיצד. בעקבות אותן הטענות שמתייחסות בפרט לאחת מעובדות הלהקה, החליטו להשעות את העובד, שמועסק בלהקה מזה עשר שנים, עד להודעה חדשה. נכון לעכשיו, בלהקה אישרו שלא הוגשה תלונה למשטרה, לאחר שלא נדרשה פניה שכזאת. הטיפול בנושא נותר ברמת הלהקה בלבד.

   

  מהנהלת להקת מיומנה נמסר בתגובה: "בכל 18 שנות קיומה של מיומנה מעולם לא נתקבלה תלונה כלשהי על הטרדה מינית. במהלך 2014 , לכשנודע על אפשרות להתנהגות לא הולמת מצד עובד כנגד אחת העובדות, יזמה הנהלת מיומנה טיפול בנושא. עבודתו של העובד הופסקה באופן מיידי , ונערך בירור מקיף לגבי נסיבות המקרה. מאותו מועד העובד לא שב לעבוד עבור מיומנה".

   

  העובד שלגביו הושמעו הטענות סירב להגיב לפניית ynet.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: רן בי רן
  להקת מיומנה. למצולמים אין קשר לכתוב
  צילום: רן בי רן
  לאתר ההטבות
  מומלצים