שתף קטע נבחר

צפו: זקוק לישועה? שלם 1,848 ש"ח

"למה בקבר רחל הציעו לי את זה ב-60 שקלים לחודש?" "ואם אני רוצה לעבור באמצע לצדיק אחר?" "זה מגיע עם ספק?" ליובל בינדר מ"שרוטונים" נמאס מהשנור הטלפוני, והוא החליט "לחשוף את המסחור שנעשה כאן מהדת, ולהגחיך את שיטת השיווק האגרסיבית שלהם"

 

 

"לאיזו ישועה אתה זקוק"? פותחת הטלפנית, ובינדר משיב: "אני זקוק להצלה". מכאן ואילך מתפתחת שיחה מרתקת, במהלכה מקבל יובל בינדר מ"שרוטונים" הצעה שאי אפשר לסרב לה (או שאפשר?): למסור ארבעה שמות לתפילה, לקבל את "אילן הישועות" ש"מסוגל להסיר מניעות, מחסומים, עין הרע", יין "שעשו עליו תיקונים והקפות שבע פעמים", וקמע קיר של הרשב"י – ו"כל זה בתרומה של 77 שקלים כמניין מזל בעזרת ה', למשך 24 חודשים".

 

<<הכל על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות. כנסו  >>  

 

עוד בנושא בערוץ היהדות  - קראו:

 

"באמצע יום עבודה קיבלתי שיחה שתחילתה בהודעה מוקלטת, כפי שקורה לא פעם", מספר בינדר מ"שרוטונים" ל-ynet. "בדרך כלל, אני נוהג להתעצבן קצת ולנתק אחרי שתי שניות, אבל הפעם החלטתי שאם להם מותר להציק לי - אז גם לי מותר קצת להסתלבט עליהם, ופשוט ביקשתי מחבר שיפעיל את המצלמה, ונשארתי על הקו עד שעלתה נציגה אנושית".

 

אתם מוזמנים להאזין לשיחה המרתקת עם המוכרנית שמעבר לקו. "המטרה שלי היא לחשוף את המסחור שנעשה כאן מהדת, ולהגחיך את שיטת השיווק האגרסיבית שלהם", הוא אומר. "בכלל, מי שמבקש עזרה משמיים, לא אמור לעמוד בפני דרישת תשלום כזו או אחרת".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים