שתף קטע נבחר

שידור חי עד שתירדמו: נורבגיה מחכה למפולת

נורבגיה המנומנמת כבר שעשעה את העולם כששידרה בחי בטלוויזיה 5 שעות סריגה, דיג סלמונים דקה אחר דקה ונטרול של קופסת הרינג. עכשיו היא שוב מגזימה: שידור בלתי נגמר - "מחכים למפולת". בינתיים כלום לא קורה

נורבגיה כבר סיפקה לצופי הטלוויזיה חמש שעות שידור חי של סריגה, העבירה בשידור ישיר מדורה הולכת ודועכת וסיפקה גם משדר לייב שעקב אחרי דיג סלמון דקה אחר דקה. כעת היא מצאה אטרקציה חדשה כדי להדביק את הצופים למסך - מפולת בהרים. או יותר נכון - המתנה למפולת כזו, משום שאף אחד לא יודע מתי היא תתרחש.

 

עוד חדשות בעולם :

 

זה ימים ארוכים שהתקשורת הנורבגית מחזיקה מצלמות העוקבות אחרי המתרחש - ובעיקר מה שלא מתרחש - על צלע ההר של מאנן, במערב נורבגיה. רשות השידור הממלכתית NRK מעבירה שידור חי ממקום האין-אירוע באתר האינטרנט שלה.

ההר שבו אמורה להתרחש המפולת (צילום: AP) (צילום: AP)
ההר שבו אמורה להתרחש המפולת(צילום: AP)

בשבוע שעבר פונו 11 בני אדם מהאזור, וכעת הוא מוכרז אסור לכניסה. המצלמות אינן יכולות להבטיח תצפית טובה על המפולת: היא יכולה להתרחש בלילה או במהלך שעות האור כשהגשם והערפל מקשים את הראות.

 

ובכל זאת, השידור נמשך. אמש, כשהחשכה ירדה, נצפתה מפולת קטנה שנמשכה כ-15 שניות, ואלה היו החדשות הגדולות של היום.

 

רק בשנה שעברה מתחה רשות השידור הממלכתית בנורבגיה את גבול יכולת הריכוז של צופיה, כשהחליטה להקדיש מרתון בן חמש שעות

בשידור חי לניסיון לשבור את השיא העולמי בסריגה. צופי הרשת NRK שהצליחו לשרוד את המרתון הטלוויזיוני, שהחל ב-19:30 בערב באחד בנובמבר, קיבלו בונוס מיוחד בסיומו - סרט תעודה בן ארבע שעות על הדרך שבה צמר כבשים הופך לסוודר.

 

בפברואר השנה תיעדו כלי תקשורת בשבדיה ובנורבגיה אירוע חדשותי יוצא דופן נוסף: נטרול של קופסת שימורים בת 25 שנה ובתוכה דגי הרינג, שהחשש היה כי היא עומדת להתפוצץ.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: AP
האירוע החדשותי של היום - הידרדרות של 15 שניות
צילום: AP
מומלצים